Бъдещи майчета Август 2009 - тема № 42

  • 19 475
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 372
Моя юнак на изписването съм решила да е с боди-потник, жилетчица, ританки, шапка тънка пеленка. Иначе за после съм купувала и с къс ръкав разни дрешки, но те повечето вървяха в комплект с гащеризонче, например блузка с къс ръкав и гащеризон с къс крачол, ама все ще намеря кога да му ги облека поне по веднъж, че са много сладурски Blush
Секса и при нас е мираж, защото таткото го е страх да не уплашим нещо бебето Joy Не че имам и особено желание де, чувствам се като хипопотам Sick

# 241
  • София
  • Мнения: 791
napetia хич не се замисляй,ами отивай на море, разбира се ако всико с теб и бебо е ОК-ама то си е добре,като те гледам каква си свежарка ентусиастка LaughingНа мен така ми се ходи,че сама кото си помисля,че може да ми е първа година в живота,когато няма да видя моренцето и ми иде....да му избода очита на моя бъдещ татко!
Някой от пловдивските мами скоро да е ходил до магазина на Пег-перего,официалния вносител Вито де Симоне? Намира се до пешеходния мост на Марица,нещо ме гложди от вътре,че може и да има разлика в цените с търговската мрежа.
А пък за секс-аааа,ОХ,спряла съм МУ ГО,ами какво да правя като нещо ми щипи,пари,сърби....Последният път се чувствах като протрита,все едно с часове сме се въргаляли в ччаршафите. И за всеки случай се въздържаме.
mimi.petrova супер изглежда возилото,а ти на живо пробва ли го,потърси из нета няма начин да не ти го доставят от някъде,това че примерно във Вис виталис нещо не се подържа на склад не означава нищо. Да не говорим,че ние сме се превърнали в експерти и поназнайваме доста,та даже и на продавачите даваме информация.

# 242
  • Мнения: 2 382
Джули, няма големи разлики в цените, но има намаление на десените от миналата година, има възможност за разни комбинации или да купиш само това, което ти е необходимо .Общо взето е много гъвкав към клиентите и ако имаш път насам, струва си да погледнеш.
Например, аз като се бях спряла на пликото и като му обясних какво търся, ми направи оферта само за шасито + коша за новородено, без останалите части.

# 243
  • Мнения: 116
 waveyблагодаря за поканата.и аз съм августова мама.термитът ми е на 5 август.чакам с нетърпение да се запозная с бебка  Hug

# 244
  • София
  • Мнения: 791
Благодаря Шайн,непременно ще отидем.

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Напетия, незнам за моренцето ... И аз страшно много го обичам, но не бих рискувала сега в тези седмици. В крайна сметка ти си решаваш, но е рисковано според мен.

По въпроса за дрешките за изписване, аз също много разпитвах и ми казаха, че трябва да има дълго ръкавче. Та вече не го мисля, още не сме купили дрешките за изписване, но със сигурност или бодито или гащиризончето, или жилетката, зависи с какво ще бъде, но ще е с дълъг ръкав. И една тънка пелена.

# 246
  • Мнения: 371
Здравейте мами, относно моренцето мисля и аз да отида. Говорих с моя доктор каза, че няма проблем, но на плаж сутрин от 8-10 и следобед след 5,30.  Днес си купих и нов бански, защото стария не ми става Simple Smile Сега остава да се оправи времето и тръгвам.

За матрака моето мнение е, че трябва да е латексов. От личен опит знам, че най-хубаво се спи на тях. Аз взех на бебо магнифлекс, но мисля че има и други марки. Малко скъпичък, но аз ще се лиша от нещо Simple Smile
За дрешките да ви си оплача - награбих доста бодита с къс ръкав и сега се чуда какво ще ги правя. Искам да ви попитам колко броя ританки ще купувате и  колко бодита ? В списъците за бебоци пише 3-4 бр. , но на мен ми се виждат малко. Така ще трябва да се пере всеки ден Simple Smile

# 247
  • Мнения: 3 372
Joanna87 , аз си накупих от всички видове бебешки дрехи по 5 бр. Peace

# 248
  • Мнения: 140
Здравейте мами, относно моренцето мисля и аз да отида. Говорих с моя доктор каза, че няма проблем, но на плаж сутрин от 8-10 и следобед след 5,30.  Днес си купих и нов бански, защото стария не ми става Simple Smile Сега остава да се оправи времето и тръгвам.

За матрака моето мнение е, че трябва да е латексов. От личен опит знам, че най-хубаво се спи на тях. Аз взех на бебо магнифлекс, но мисля че има и други марки. Малко скъпичък, но аз ще се лиша от нещо Simple Smile
За дрешките да ви си оплача - награбих доста бодита с къс ръкав и сега се чуда какво ще ги правя. Искам да ви попитам колко броя ританки ще купувате и  колко бодита ? В списъците за бебоци пише 3-4 бр. , но на мен ми се виждат малко. Така ще трябва да се пере всеки ден Simple Smile

И аз планирам да отида, тъй като се чувствам добре и не се страхувам толкова от пътя колкото от жегата в София. Но все пак ще питам доктор преди да се изстрелям, че майка не ме пуска бз консултация. Ти в коя седмица си?

За дрешките, не се притеснявай, че ще са ти малко, със сигурност бабите и другите ти близки ще ти купят много, а ако ли пък не, винаги може да се вземе допълнително  Peace

# 249
  • Мнения: 371
Сега съм 32-ра, но като съм там ще съм 33-та. Мислех да замина от утре, но какво да правя на морето като времето ще е лошо цяла седмица Sad((. Само да видя хубава прогноза и грабвам джапанките. чуствам се добре и тук в София ми е много по топло и задушно, отколкото ще ми бъде на морето. Не се притеснявам и да пътувам с кола, с мъжа ми стигаме до морето за 4 часа. Естествено изобщо не мисля да се печа, дори и сутринта. Просто почивка Simple Smile) Доктора ме посъветва да плувам повечеко, каза че ще ми се отрази добре Simple Smile

# 250
  • Мнения: 140
Аз и не обичам да се пържа на слънце. Отивам за да съм при мама и кака  Laughing,  заради свежия въздух и да се плацикам в хладното море!

Ива, добре дошла в нашия отбор  Hug!

# 251
  • Мнения: 3 010
Аз ходих два пъти на плаж след 16ч., но толкова неудобно ми беше с тоя корем  Tired не мога да заема по4ти никаква приятна позиция и въпреки всичко ми се ходи заради тена- аз обичам слънчицето Grinning

# 252
  • Мнения: 741
Привет, мамчета!
Чета, че си говорите за моренце, много ми се ходи..... Ама ще пропусна тази година. Иначе мисля, че ако всичко е наред с бременността, няма проблем да се разходите до морето, пък и макар без стоене на слънце и почти без плуване! Все пак с голям корем може лесно да се изгуби равновесие във водата или от вълни или от другите къпещи се!

# 253
  • Мнения: 2 374
waveyблагодаря за поканата.и аз съм августова мама.термитът ми е на 5 август.чакам с нетърпение да се запозная с бебка  Hug
Hug Здравей,добре дошла.

Оххх как искам и аз на моренцее. Confused

# 254
  • Мнения: 6
Здравейте мами, вижте какво открих в опитите си да разбера какво точно преставлява АПГАР теста на бебетата веднага след раждането. На мен ми беше много интересно , и си мисля че за майките с първи бебчета ще е още по интересно !
http://ma-mabg.com/forum/viewtopic.php?t=126

Общи условия

Активация на акаунт