въпрос?

  • 1 742
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 164
Аз през цялата бременност си имах течение ,дори по към края се увеличи повече, дори като мляко ми се стичаше и всичко си беше наред, но не рядко това е признак и на възпаление , на гъбички, особено ако има сърбеж.Пусни си по-добре една микробиология за всеки случай

# 16
  • Мнения: 1 045
И аз залагам на гъбички каквито ги развиват май 99% от бременните.Не се плаши не е болка за умиране,но отивай при АГ.То май това е станало като признак за бременност.

# 17
  • Мнения: 1 053
И аз бях така,особено в последния месец,тогава се засили те4ението(гъбки не съм имала,беше от бременноста).Ходи на лекар най-добре.

# 18
  • Мнения: 793
И аз през цялата бременност съм с някакво течение ,но микробиологията показва добри резултати. Добре е да споделиш с лекаря ти. Успех Peace

# 19
  • Мнения: 2 447
По принцип е често срещано,но задължително сподели с лекарката ти,да прецени какво да правите

# 20
  • Мнения: 645
Появи ми се течение в края на бременността.
Консултирай се с лекар Peace

# 21
  • Мнения: 9 973
и аз мисля,че трябва доки да те види

# 22
  • Мнения: 1 354
Както са те посъветвали до сега и аз бих го направила- обади се на доктора си за влагалищен секрет, а по принцип е нормално влагалщния секрет да е по обилен, но трябва да е без цвят и мириз Peace

# 23
  • Мнения: 9 441
През цялата бременност имах засилено течение.С раждането всчко отшумя.Обсъди това с лекаря ти.

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 21:10 от КрИсТаЛ

# 24
  • Мнения: 998
Задължително питай лекаря си ,както са те посъветвали момичетата Peace
И аз наскоро забелязах такова нещо при мен и то без парене и сърбеж и след
микробиологията сега се лекувам.

# 25
  • Мнения: 269
Задължително питай лекаря си ,както са те посъветвали момичетата Peace

 Подкрепям  Peace

# 26
  • Мнения: 7 723
Всякакви течове са нормални при бременност Simple Smile

# 27
  • Мнения: 33
ок благодаря на всички утре ще званна  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2 013
През цялата бременност бях с по-обилно течение,което е нормално за състоянието според гинеколога ми.Гъбичките също.

# 29
  • Мнения: 3 929
ок благодаря на всички утре ще званна  Heart Eyes
Ще споделиш ли какво ти каза докторката? Нормално ли е все пак или се оказа нещо притеснително?
Аз не го приемам за нормално, но е често срещано явление по време на бременността особено през последните й месеци.

Общи условия

Активация на акаунт