Помогнете със съвет - не се вижда ембрион...

  • 120 798
  • 150
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 908
Иванета,браво и Честито   bouquet
Да е лека и щастлива бременноста до края.

# 46
  • Мнения: 58
Ааааа, забравих да ви кажа - терминът ми е точно в Деня на влюбените - 14 февраури!
Иванета,браво и Честито   bouquet
Да е лека и щастлива бременноста до края.
[

Благодаря ти, Ninka!  Hug

# 47
  • Мнения: 3 641
Браво, миличка толкова се радвам за теб! Лека бременност и здраво бебче Hug

# 48
  • Мнения: 443
еее бравооо    bouquet па3ете се  с  беб4о много Hug

# 49
  • Мнения: 3 066
Иванета нали ти казах:)Simple Smile Hug! Пазате се  и си почивайте с повод и без повод! Hug

# 50
  • Мнения: 136
Ivaneta, страшно се радвам за теб!  Hug
Желая ти лека бременност без грам стрес повече!   bouquet

# 51
  • Мнения: 13 813
Ivaneta
Хайде от тук нататък безпроблемна бременност.
 Hug

# 52
  • Мнения: 58
Благодаря ви, момичета! Laughing
Целувам ви! Heart Eyes Hug

# 53
  • Мнения: 647
Момичетаааааааааааааааааа! Laughing Laughing Laughing
Днес бях на преглед и се видя биещото сърчице на 23 ден от закъснението. Всичко е наред.
Пожелавам на всички момичета в моето положение да видят същото. Чудото става и когато си на 35!
Благодаря ви за подкрепата!

Браво, радвам се за теб! Ето, че всичко се оказа ок! Леко бременеене и сладко бебче водолейче на финала ти пожелавам!  Hug Peace

# 54
  • Мнения: 1 325
Ох , и аз съм притеснена поради същата причина.
В 5г с и 3 дни плодният сак беше 5,1мм.Отидох пак след десет дни, днес(точно 7г сед) плодният сак беше 11,1мм, но не видяхме сърдечна дейност и ембрион.Според ехографа отговарям на 6гс 1ден а не на 7г с.
Овуто ми е било някъде към 19юни.
Според вас дали е кухо яйце?

# 55
  • Мнения: 13 813
Ох , и аз съм притеснена поради същата причина.
В 5г с и 3 дни плодният сак беше 5,1мм.Отидох пак след десет дни, днес(точно 7г сед) плодният сак беше 11,1мм, но не видяхме сърдечна дейност и ембрион.Според ехографа отговарям на 6гс 1ден а не на 7г с.
Овуто ми е било някъде към 19юни.
Според вас дали е кухо яйце?

Мари рус,  миличка,
На този етап всичко зависи от самия ехограф. При мен нещата се развиваха горе долу като при теб, но там където ходих си е квартален медицински център с най прост 2Д ехограф. Първо на 5с и 5 дена бях според ехографа като 4 седмици и 6 дена - само сакче с една сянка в ъгъла. После след две седмици според ехографа отново бяхме с няколко дена закъснение от реалните ми седмици виждаше се ембрион но не и сърдечна дейсност а аз понеже се бях начела в интернет че с добър ехограф се вижда в 7-ма седмица много се притесних. Лекарката ме извика отново в 10 седмици и няколко дена и тогава вече дори на обикновенния ехограф всичко си беше наред.

Мога да те посъветвам да опиташ в клиника с по добър ехограф но дори и там да не видят нещо в момента всеки лекар ще те извика около 10-та седмица. Всичко зависи както ни е ясно от самата овулация. При един цикъл от 28 дена може да е в 10-ти а може и на 14 -ти ден, а ако самото забременяване стане на 16-тия ден- виждаш как всичко се разгъва в цяла седмица и закъснението в развитието на сакчето е повече то нормално.

Прегръщам те, кураж, кога те викат следващият път?

# 56
  • Мнения: 1 325
re_ge, благодаря ти много Hug
Док ме вика отново след седмица, ще отида точно в 8г седмица.Дано всичко е наред Praynig

# 57
  • Мнения: 647
re_ge, благодаря ти много Hug
Док ме вика отново след седмица, ще отида точно в 8г седмица.Дано всичко е наред Praynig

Не се притеснявай, всичко ще е ок.  Peace

# 58
  • Мнения: 13 813
Стискаме ти палци , дано ни зарадваш с добри новини.
 bouquet

# 59
  • Мнения: 65
Ох , и аз съм притеснена поради същата причина.
В 5г с и 3 дни плодният сак беше 5,1мм.Отидох пак след десет дни, днес(точно 7г сед) плодният сак беше 11,1мм, но не видяхме сърдечна дейност и ембрион.Според ехографа отговарям на 6гс 1ден а не на 7г с.
Овуто ми е било някъде към 19юни.
Според вас дали е кухо яйце?
Миличка аз също съм със същия проблем но на мен ми направиха чхг и днес установиоха от резултатите на изследването че бебчето върви много добре просто сме малки за да се видят на видеозона азсъщо бях на 6седмици и сега ще изчакам до петък да стана на 8 и отиваме на първа среща така че не се безпокои всичко е наред Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт