Усещате ли когато ви гледат?

  • 4 636
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
До тук съм първата, която няма такива усещания. Иначе вътрешните ми гласове са цяла тумба от разнородни екземпляри. hahaha Нищо не забелязвам, когато се движа по улиците (без да съм уличница). Често ми се е случвало из задръстванията да ми светкат с фарове, да ми бибиткат и т.н. и ми е идвало да скоча да се бия понякога, защото съм `мъж` зад волана...И в последния момент да не повярваш съм успявала да видя, че някой познат или близък е искал да го забележа, за да ме поздрави. Мястото ми май не е в тази тема, защото ще усетя, че някой ме гледа, ако И се бутне в мен. Кой знае какво съм пропуснала.

# 16
  • Мнения: 4 806
Не, не усещам.
За което може да има няколко възможно хипотези:
а) никой не ме гледа, което не би ме учудило, защото няма с какво да привлека нечие внимание;
б) нямам такава способност - дебелокожа един вид, та не ме пробиват чужди погледи;
в) обръщам се, но никога не си давам сметка, че е било защото са ме гледали;
г) а какво значение има?

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Да, усещам даже и кога ще ме погледнат. Що?

просто питам, чудех се дали е случайност или не.
пиеш си биричката с приятели, зяпате мадамите и мине се не мине и някоя хвърля огЕн и жупел ...

# 18
  • Мнения: 1 006
...
а) никой не ме гледа, което не би ме учудило, защото няма с какво да привлека нечие внимание;
...

Стига де...Без да те познавам не мога да повярвам, че е истина. Вземи го изтрий това, включително и от главата си.

# 19
  • Мнения: 17 410

просто питам, чудех се дали е случайност или не.
пиеш си биричката с приятели, зяпате мадамите и мине се не мине и някоя хвърля огЕн и жупел ...

задето я гледате ли? Бе, аз не виждам нищо кой знай кво в това някой да те гледа, ама не знам. Явно е много важно, щом доста женки сериозно ги вълнува.

# 20
  • Мнения: 2 448
Рядко усещам, но се е случвало.
Понякога е приятно, понякога не. Направо си е гадно да усещаш погледи на хора, които те плашат или са ти противни.
Чела съм, че това може и да се усъвършенства, този усет да улавяш погледи, или обратното с поглед да въздействаш, но не съм се занимавала.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Всъщност добрите актьорите точно това правят - ловят погледи и въздействат със своя.

# 22
  • Мнения: 2 161
Усещам винаги и честно казано ,никога не съм се чувствала зле от това.Напротив,обичам това чувство,а понякога,когато съм настроена по-разголено, връщам погледи.

# 23
  • Мнения: 743
Винаги съм усещала. Понякога ми е приятно, друг път не.

# 24
  • Мнения: 4 586
Не ми е неприятно, защо да ми е наприятно. По скоро на другите им е неприятно да ги гледам. Имам хлътнали очи, втренчен поглед и приличам на асоциален тип. Да си вържат по един червен конец. Нали затова са се киприли, да ги гледат.

# 25
  • Мнения: 1 212
Колкото повече седя зад монитора и по-активно формувам, толкова повече се засилва това чувство   Mr. Green ....  Grinning

# 26
  • Мнения: 515
Винаги съм усещала. Понякога ми е приятно, друг път не.

и аз така, даже и сега ...ето пак... Laughing (стига гледа еййй  Joy )

# 27
  • Мнения: 2 716
Усещам.
И като ме снимат. Ако видите касетката от сватбата ми  Joy Всеки път, когато човекът реши да снима, аз рязко се опулвам слещу него. Подобни са и всичките ми снимки. 
Усещам и кучешките погледи.

# 28
  • Мнения: 1 212
Усещам и кучешките погледи.
Това определено е по-полезно, отколкото да усещаш мъжките  Grinning
Особено, ако си задомена , имам предвид .

# 29
  • London, baby
  • Мнения: 800
Като цяло бг жена изглежда доста зле, естествено има и изключения.
И да не се цепя от тъплата, да, усещам като ме заглеждат!

Общи условия

Активация на акаунт