Отговори
# 15
  • Мнения: 85
Онемях, и затова ще кажа едно простичко Привет  Hug.
Да се запиша, пък може и да съм по-редовна и словоохотлива в така наречения отпускарски сезон.  newsm78

Деси, честита годишнина с малко закъснение.   bouquet Тъй като щастието е дотогава докато го ценим, ти пожелавам винаги да имаш сили да го цениш.   bouquet

# 16
  • Мнения: 610
Привет на всички !

Идвам да си взема чао с вас , утре сутринта заминаваме при родителите ми, цялото лято ще стоим там  Heart Eyes

Теди мерси, приятна ваканция и на вас   bouquet и много хубави емоции по Йорданските земи  Wink
На обяд се чух с Магдето , вече пътуват към моренцето... travel
Мароканско Кате  Hug ще ти пускам смс- чета  Simple Smile това лято вече ще водя Йоанка да се учи да язди  Party много иска, и няма търпение вече...
Мелани   bouquet
Жасмин - много сте хубави, Каруми на теб прилича  Wink впечатлена съм от снимките ти , страхотни са  Flutter

Пожелавам на всички едно весело и щастливо лято, изпълнено с много положителни емоции и усмивки !

  bouquet  Hug  Party   Nature Sun With Face Flowers Bouquet  Hug   bouquet

 bye

# 17
  • Мнения: 3 804
честита ни нова тема   bouquet ди супер си се справила  bowuu

Аз имах проблем с нета-чак сега успях да влезна  #Cussing out

сабинка лека почивка при вашите и целувки на сладурите  Heart Eyes

# 18
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Деси, като чуя за сирийския нет и ми настръхва косата. Ако някой ден го оправят, пък и го направят кабелен, Сирия за мен ще е рая на земята. Само това ме тормози като съм там.

Сабинка, приятна ваканция. Целувки на теб и малчовците! Ще ни липсваш! Hug

Лек остатък от петъка! Laughing

# 19
  • Мнения: 112
хоп жегааааааааааааааааа..........
браво браво за хубавата тема Peace
принцеске -аз ходих на уроци по англ само че индивидуално и съм много доволна,прекъснах ги защото нещо започна да ме мързииии  Embarassed,ама аз съм си добре..ако искаш ще ти кажа къде и ще ти дам телефон
как ми се ядът палачинкиии,маи отивам да си направя,със мед оххх  Laughing

# 20
  • Мнения: 6
айдееее, пак нова тема и нови вкусотийки.

Sahraweya , никаква не ми пишеш във Фейсбук-а. Crossing Arms   аз докато те добавя...

# 21
  • Мнения: 333
Мелани как са малките?  Hug Рядко пишеш вече.  Simple Smile

Сабинка приятна почивка ...ще имаш ли нет там...да не ни забравиш ... много целувки на близначетата  Hug

Делта липсва...  Thinking

Хелуа като каза палачинки ... ммм как ми се прияди и на мен...  Heart Eyes сутринта за закуска май ще ям палачинки  Laughing
Ще ти бъда много благодарна, ако дадеш малко инфо за преподавателя по инглиш... пиши ми на лични или по скайп като си тук.  Hug  bouquet

Паулинка как бе имам те в списъка, но аз напоследък мн мързелската я карам май нещо....във фейсбук влизам само да правя проверки в профилите на някои хора. Заради този фейсбук колко разправии имаме  Laughing

Дуа замина ли в Ливан?  Thinking
 


# 22
  • Мнения: 3 804
Деси, като чуя за сирийския нет и ми настръхва косата. Ако някой ден го оправят, пък и го направят кабелен, Сирия за мен ще е рая на земята. Само това ме тормози като съм там.



 newsm10 newsm10 newsm10 newsm47

Да ти кажа поносим е ,ако си на Мозила-иначе ,не се търпи.Мисля,че при Снежна има кабелен. Thinking

сахрауия да, Дуа вече е в Ливан

# 23
  • Мнения: 427
Деси-Честита Годишнина.Желая ти много здраве,щастие,любов.Нека усмивките и радоста не  напускат твоят дом,а семейното щастие продължи до дълбоки старини.Пожелавам ти да се радвате на внуци и правнуци.                                                                                Момичета и момче,простете ,утре ще чета.Нещо компа ми се скапа преди няколко дни беше на ремонт.........А от снощи писах сто пъти,и всичко се затри......Пожелавам ви приятен уикенд!Много  Hug ,от мен.

# 24
  • Мнения: 3 804



Елидивка-честит рожден ден,желая ти много щастие и любов

саида  Hug  bouquet

# 25
  • Мнения: 427
Елидивка-Честит Рожден Ден.Желая ти много любов,щастие,радост и дълъг живот.

# 26
  • Paris, France
  • Мнения: 14 032
Честит Рожден Ден на Елидивка. Красота и радост да те съпътствуват!



стъбърн, между магребците и източно-средиземноморските араби има фундаментални културни разлики, като отбягването е взаимно и не само от страна на "вашите" мъже.
Цитат
Това, че не се спират на сириец, ливанец, палестинец или прочие мюсюлмани, с които Гърция дефакто е пълна, не е защото не биха били съгласни и на подобен брак(интересите им от материално естество пак биха били задоволени), а по простата причина ,че гореизброените националности по правило сякаш са далеч по-придирчиви по отношение бурното минало на бъдещата си половинка!
- интересно как тогава се женят за местни европейки, които са също толкова разюздани? И защо магребските мъже, които също не си падат по жени с, хм, по-бурно минало, се женят за полу-сънародничките си а не избират, примерно ливанки и йорданки. Всъщност ние с тебе не си противоречим. Ясно е, че магребеца в Гърция няма и къде да срещне свободна жена от изтока, не я намира за привлекателна, не желае да се обвърже семейно с нея итн. Източните жени често имат уговорен в семейството брак и не желаят чужденец. Досега не съм виждала магребец с ливанка (а някои от тях са доста свободни, особено навън, сирийка, палестинка или йорданка) Обратното съм виждала. Много от момичетата магребки студентки в БГ ходеха с източни, но с ясната представа, че е временно и ще си заминат. Те самите нямаха за цел да се омъжат за тях. Повечето се омъжиха в страните си, някои за европейци тук (но много малко).

Лека Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 18 051
Добро утро,
Елидивка, честит празник!Много здраве, щастие и любов ти желая! Heart Eyes  bouquet
Невена, с две думи само...колкото и на някой да не му хареса по-долното, ще го споделя като мое наблюдение. PeaceПалестинци, йорданци, ливанци и прочие имат малко да го наречем
двоен стандарт.Склонни са да простят и да си затворят очите пред съмнителното според тях минало на европейка, отдавайки го уж на другото възпитание  и съответно да се обвържат с нея....Но не са толкова прощаващи към миналото на  арабка по принцип, откъдето и да е..Считат може би, че с баща муслим по презумция тя  трябва да е отраснала с техните нрави, независимо от средата.... Thinking В това отношение като че ли магребците са по -толерантни. newsm78
А за това, че магребец, в Гърция специално, няма да намери лесно  свободна  жена от Шам страните, си напълно права.Едно че такива не се срещат под път и над път и второ, описаните от теб по-рано културни различия си казват своето... Peace
Всъщност, я дай да сменим темата..... Heart Eyes Hug Имам едно питане и не се смейте....  Naughty
Нали съм мама терорист по отношение учене, отсега следях темата на настоящите седмокласници и  техните неволи с идеята от първоизточника да се запозная с това, което ни чака догодина... Mr. GreenТа вчера беше  приемният изпит по БЕЛ на въпросните дечица и един от падналите се въпроси  доведе до страшна полемика...Сред вас има ли човек филолог да каже със сигурност как се пише думата донемайкъде - слято или разделено, с тире  или без..... В речници от различни години, правописът е различен.Ще кажете, да, езикът се развива, ама все пак.....newsm78Смеете ли  се вече на терзанията ми.... Mr. GreenВъпросът е от чисто любопитство при мен... Peace
Събота е... GrinningПредстоят два дни почивка, чудех се дали  да не грабна момите и да идем някъде на хлад. newsm78 ,някъде на Витоша примерно.Ама като ги гледам как още се търкалят из леглата , май няма да стане. Wink Така че днес ще си стоим тук,а аз ще си пиша на воля из форума Laughing Кухнята ни е на остъклен балкон и в нея е голяма жега, ама ако се прежаля, ще се поразвихря и там, че през седмицата не ми остава време.. Crossing ArmsАко спретна нещо, ще ви почерпя! Peace
Бягам да правя закуска.  food002


# 28
  • Мнения: 502
здравейте момичета!  bouquet
благодаря много за поздравите и пожеланията. аз стягам багажи че заинаваме на мини почивчица тримцата, но като се върна ще почерпя както подобава и снимки ще кача в албумчето от моренцето. Ивка тука ме юрка да надувам една лодка и да ходела да плава на почивка.
имам много за разказване, но това в понеделник. весел уикенд на всички и целувки от нас с Ивка!

# 29
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265


Елидивка, да си жива и здрава! Весела почивка ти желая! Много прекрасни мигове за трима ви!

Деси, това с Мозилата е добра идея, ще пробвам.

Снежнаааа, имаш ли кабелен интернет и ако да, как вървят имотите в Хомс. Mr. Green Как са сладурите, Аднанчо има ли вече зъбки?

Саратед, чакам да сготвиш Mr. Green Laughing

Общи условия

Активация на акаунт