Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 7 986
Извинете ама нещо май изпуснах.
Коя точно джамия ще разширяват ?
Тази в Мека или на някое друго място.

# 151
  • Paris, France
  • Мнения: 14 426
Привет,

Още тъжа по Майкъл Джаксон. Да, ала, наистина велик творец. Днес цял ден предаваха за него по телевизията. Рева на поразия. Голямата ми любов, мир на праха му танцуваше като Майкъл Джексън.

аз се запознах с един арабин много е точен ама да видим какво ще стане.много съм предпазлива...излизали сме засега 3-4 пъти,ама нз защо ми намирисва че се занимава с нещо незаконно  Thinking ще я видим тази работа,може и да греша и дано греша.само имам една забележка от негова страна,искал като излизаме да не съм гримирана,била съм по-хубава естествена  newsm78 та това е новото при мен...:
-  Ако са ви запознали общи познати, поразпитай ги за него! А със прищевките му за външния ти вид не си длъжна да се съобразяваш. Като не те харесва да не излиза със тебе. Все пак те е срещнал гримирана. Аз не се гримирам и ако се гримирам е минимално - червило, евентуално руж. Много се дразнех когато колеги, приятели, майка ми и кой ли не ме караха да се гримирам. Който както е свикнал. Също се дразнех като ме караха да си пускам косата, винаги я носех прибрана. Сега заради децата я нося пусната, така ме харесват и се гримирам като клоун (но само в къщи  Twisted Evil), но за децата си човек какво не би направил.

Реших да поискам развод. Ако ви се чете, в магребската съм писала.

Приятен уикенд

# 152
  • Мнения: 112
невена-аз те четох в мъгребската...само не разбрах до българия ли ще си идвате?ако е така защо като се върнете не избягаш някъде с децата?сега това което ще кажа може да не ти се стори сериозно но има хора които правят и фалшиви паспорти,има хора са всичко.....ако можем по някакъв начин да ти помогнем кажи и не се притесняваи мисля че никои няма да ти обърне гръб,аз поне лично искам ти и твоите деца да сте добре и щастливи,макар и да нямаш дрехи на версаче.незнам какво да кажа но не се оставяи,не оставяи и децата.идва ми да го убия ако искаш ми вярвай....

# 153
  • Мнения: 502
добро утро момичета!
Невена- нямам думи да опиша шока си, след като прочетох за положението ти. да не дава Господ такъв мъж като твоя. дори не мога и да си представя каква мъка е това. дано при теб да се оправят нещата, да вземеш правилното решение и да постигнеш душевен мир.
ние с малката се мотаме още в къщи и така като гледам докато се наканим да мръднем ще стане пладне.
иначе да споделя добре изкарахме почивчицата, с лек инцидент и малко рев, но като цяло добре беше. малката сега се присеща от време на време и вика- хайде на хотелчето. смятам пак да я заведем другия есец за 3 дена че за повече таткото няма време. иначе аз винаги съм готова за хайманлък.

# 154
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 943
Здравейте, как сте днес?

Шило,   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Невена,смело решение  bouquet.Няма да ти е лесно, но трябва да се пребориш.Това не е живот нито за теб, нито за децата ти.
Някой в магребския форум ти беше оисал да потърсиш помощ от някои организации-мисля че е добро решение.Но важното е да не се рзколебаваш, защото едва ли ще става по-добро.Още повече че вече имаш подкрепата и на майка си.Ти си умна и много интелигентна-заслужаваш много по-добър живот.  bouquet

# 155
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,

Как отмаряте в съботния ден?

Шило, добре, че се появи да не се кахърим за тебе.  Grinning Очаквам завръщането ти...дотогава гледай да се сдобиеш с имоти и в Колумбия.

Невена, прочетох разказа ти в магребската. Най-малко за теб съм предполагала, че живееш в такъв кошмар. Давай смело напред! Няма да умреш от глад. Предполагам, че и Франция има добра социална политика за самотни майки. Няма нищо лошо да си на помощи докато си стъпиш на краката. В твоя случай децата са доста големички, не би ли трябвало да имат думата в съда? Ако кажат, че той ги тормози и предпочитат при теб, може да му е трудно просто ей така да си ги вземе...Обмисли нещата много добре предварително, информирай се, консултирай се...Съдилищата могат такава 'справедливост' да ти натресат, че жива да те оплакваме после...От две години съпреживявам подобно нещо с най-добрата ми приятелка, само че с английските съдилища...свършила се е, вече е 40 кила. Дано при теб нещата да се развият по-благоприятно, дано скоро да имаме повод тук да те поздравим като 'щастливо разведена'.

Алааа, как се развиват нещата при вас?

Деси, НСЕ...нещо се изгубихте...пък и доста други   Hug за всички.

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 18:42 от Monsoon_rain

# 156
  • Мнения: 3 804
алвера за Санчо се разбери с монсон защото на нея са дали тази роля  Mr. Green

Привет на всички   bouquet шило стой си в торбата ,да не изядеш по голям банан  Mr. Green

# 157
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Гутен предиве4ерен smile3503
Едва хванах безжи4на, че да се включа. Много трудно тука с
ьс тази вразка.
Как я карате да попитам и аз Wink
Монсун4е аз вав този марзелив след обяд се разкапвам от марзел. Тука  вали всеки ден ама аз му намирам колая да не ми е ску4но Wink
Helwa-тоЗ младежин много скоро ти даржи сметка бе newsm78
алаа- горе главата newsm10

# 158
  • Мнения: 1
Делта, липсваше.

Не съм схванала къде си на почивка, но лекичко ти завиждам за дъждеца.

Тук през деня е към 34-35 градуса, честно казано не се усеща чак толкова много защото климатът е сух, а и подухва ветрец от морето...но след месеци облещено слънце, на човек му се иска да го накваси и малко дъждец.

Иначе моята събота е като всеки друг ден  Laughing Никога не съм се виждала в ролята на пазеща къщата домакиня, но така се случи....и честно казано не е чак толкова зле...

Желая ти приятен остатък от почивката.

# 159
  • Мнения: 3 804
Монсон я кажи приемаш ли си титлата Санчо или не  newsm78 , след като с теб напуснахме блатото достойно  bowuu

Тук вчера беше 50 на слънце  Crazy

# 160
  • Мнения: 1
Монсон я кажи приемаш ли си титлата Санчо или не  newsm78 , след като с теб напуснахме блатото достойно  bowuu

Тук вчера беше 50 на слънце  Crazy

Уф, бе Деси, ама и ти си една драка безподобна...титлата, та титлата...Не само я приемам, ми и с гордост си я нося. На кой би му хрумнало да ми дава роля...аз хич не ставам за актриса, нали ме виждате, че не мога да се преструвам...сега някой се излъгал да ми даде роля (и то такваз класическа), аз кво...да откажа ли?

Иначе ние дори и от вентилатор не сме почуствали нужда все още.

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 18:08 от Monsoon_rain

# 161
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 943
Е,щом  Monsoon не си дава Санчото...То всъщност тя е "избрана" за тази роля - та няма да си разваляме отношенията ,я.

Отдавна не сме слагали нещо на трапезата.Всеки да си избере:


Приятна съботна вечер!

# 162
  • Мнения: 5
здравейте невенка прочетох те в магребско леллеее направо настрахнах сърцето ми се сви мила горе главата няма как д ане се справиш как няма да си намериш работа как и работа ще си намериш и нов живот ще започнеш стига да имаш желание и воля ще ти е много трудно  но трябва да си силна за да постигнеш  резултати и един ден да се обарнеш и с гордо вдигната глава да кажеш аз успях !!! пожелавам ти го от сърце .днес плаках докато четох поста .живота понякога е безпощаден  в един момент виждаш как за стотни от секундата любимия човек се е превърнал във враг !!! къде остана любовта ?  думите обичам те ? желая те ? не мога да живея без теб ? къде останаха тези пламенни слова къде ....???  много пъти съм си задавала тези въпроси и отговор още не съм намерила вече 7 години е отговор може и да не съм намерила ама си намерих една нова и чиста любов \дай боже на всеки такава \ и на теб пожелавам и се моля    newsm17   както казва   monsoon  скоро щастливо разведена  Hug
а деверът ми си е в зле  Cry важно е че е жив   всички се молим за него  успях да накарам мъжъ ми  да звънне поне на един от братя та си с майка си не иска да говори защтото тя плаче постоянно и на ниго му е жал ама говори с брат си засега всичко е постаромо неможах да разбера много  добре ама мисля че е засегнат гръбначния стълб но не съм 100 % сигурна    
отивам да си готвя от 1 месец съм само на зеленчуци или салати или на скара днес ще са на скара обожавам ги и да се похваля отслабнала съм многооооооо
  

# 163
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аллаа, съжалявам за девер ти! нека разпита пове4е за състоянието му или ти ,ако си говорите и можете да се разберете, 4е 4овек в шок слуша като през вода, после се пита сън ли са думите  или не!в болница ли е? поздравления за  ината  с диетата!ох, скари4ки и салати, хубав ти е режимът! bowuu  bouquet
халуа, пусни снимка без грим, може да е добре, просто ти не си свикнала! за другото ти си знаеш!  Peace
пусни ми на ли4ни таксите в свободния да се ориентирам! newsm78
какво ново в иран, 4е доста оскъдна инфо идва!? newsm78

# 164
  • Мнения: 126
Много се Радвам че с достойнство приемате Титлите
И аз така приеам Моята   bouquet

Другия път предлагам Медали да  си раздадем.......стига да Има Пред кого да се окичаме   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт