Отговори
# 165
  • Мнения: 3 804
Много се Радвам че с достойнство приемате Титлите



Защото Всяка Жаба Трябва да си знае Гьола......А кОТО гО нАПУСНЕ-ДА УВАЖАВА НА ДРУГИТЕ жАБКИ ГЬОЛА



Тъй като не съм жаба Катенце-с това не искам да ти обидя жабките ,нито пък живея в гьол ,реших,че все пак съм в ролята на дон Кихот-само,че се боря не срещу вятърни мелници,а срещу вятърничави мисли  Peace

алаа честити свалени кг   bouquet , и дано все пак деверът ти се оправи   Praynig Praynig Praynig

алвера  Hug

шило кът имаш толкоз имоти ,я ела насам изкупи един златарски магазин и го подари на свекито ти-на ръце шта носи да знаиш  Laughing

Ние утре имаме събитие- ще им раздават оценките  Grinning

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 01:36 от дон Кихот

# 166
  • Мнения: 112
мерси писах ти
качих 2 снимки без абсолютно никакъв грим Simple Smile абе които ме харесва всякак ще ме харесва
лягам си,сега се прибирам от вън и съм умряла.лека нощ  bouquet

# 167
  • Paris, France
  • Мнения: 14 473
Привет,

Само да ви поздравя и да ви благодаря за съветите и съчувствието. В магребската съм описала днешните си премеждия, ако ви се четат битовизми. Радвам се, че най-после заминавам. Това ще ни е за пръв път лятото.

Монсун, не мога да ти отговоря сега. Изисква доста напрежение и дълго писане, а очите ми се затварят.

Алаа, много ми е мъчно за девера. Аз загубих дядо си, когато бях бременна и далече. Понеже синът ми се роди недоносен, не можех да си отида. Казаха ми чак след 9 месеца. По-добре, защото в деня в който е починал се разболях и малко след това ми се спукаха водите и близките ми щяха да се обвиняват, че шокът от тъжната новина го е причинил.

Тези дни ще отговоря на писалите на лични, обещавам.

На всички Hug

# 168
  • Мнения: 550
Невена, ужасно е това, което се слу4ва в семейството ти. И този тормоз продължава всеки ден, всяка минута. Горките де4ица - именно заради тях трябва да бъдеш силна и да се бориш за вашето право на нормален живот. Милите, заслужават едно нормално детство - и щом бащата не може да го даде, постъпваш правилно  Peace Другите моми4ета ве4е са дали съвети. Подготви се, проу4и рали4ни организации, които биха могли да окажат помощ, намери квартира, по4ни леки проу4вания за евентуален доход, който ще ви направи независими. Ще бъде трудно, но ти си толкова интелигентна, можеща и красива млада жена... ще се справиш!   Praynig  bouquet

Хелуа, ами има право твоят нов приятел, красива си и без грим  Whistling
Но какво мислим ние няма зна4ение... важното е ти да се 4устваш комфортно...да бъдеш себе си!

Приятен неделен ден, арабелки!
Аз днес пътувам обратно към Германия... следобед ще бъда с моето мом4е  Hug

# 169
  • Мнения: 24
Привет момичета!!!
Само минах да прочета и да ви кажа здравейте. Качих снимки в албума който иска да гледа!!!
Сега отивам че днеска дъщеря ми има рожден ден и трябва да шетаме  newsm38  cook newsm67  Gift
Тъй като не мога да слагам картинки все още се почерпете от тези торти  Laughing
Лек ден на всички.

# 170
  • Мнения: 3 804



Ники-честит рожден ден на дъщеря ти,желая и безрижно детство за радост и гордост на мама и тати

# 171
  • Мнения: 3 804
момичета, разгледах пак албума,оказа се,че има момичета,които отдаван не са сред нас,но имат албуми и пароли-според мен е по добре,да се смени паролата

Какво решавате-ако сте съгласни,довечера ще я сменя  Peace

# 172
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
нещо няма логика ,дес! ако те имат албуми и не пишат, това трябва да се дискутира с тях ,тоест  питай ги дали не искат да си изтрият албумите на ли4ни и триеш или те си ги трият и като се приклю4и с триенето ,тогава сменяй! ина4е правиш дискриминиране на старите форумки, които по ред при4ини не пишат! някои са заети или темите са  им ску4ни и престанаха да споделят по ли4ни и форумски при4ини!това не зна4и да им се ограни4ава правото да имат албум  или да си го поддържат!виж как да стане да няма ощетети!

# 173
  • Мнения: 3 804
Марси- визирам Биби-отдавна пише в друга тема, Страхотна, Хариет-в албума и има само 3 снимки на къщи-след като доста време я предупреждавах,че на лични получавам въпроси от новите,защо няма нейни снимки,Ра-която заяви ,че при нас няма да пише .
Знам ,че старите четът ,затова и писах в червено,пък и съм дала срок,всеки сам да си реши-специално за тях като Манел например -няма да трия албума известно време и 6те им пиша на лични,да видим какво ще решат. Peace

# 174
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 943
НИКИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТВОЕТО СЪКРОВИЩЕ!!!

Да ви е жива и здрава, да ви носи много радост и да се гордеете с нея.Честит празник и на теб!

# 175
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270

Ники, да ти е живо и здраво момиченцето! Много да ви радва и много да я слушате! Grinning

# 176
  • Варна
  • Мнения: 915
момичета, разгледах пак албума,оказа се,че има момичета,които отдаван не са сред нас,но имат албуми и пароли-според мен е по добре,да се смени паролата
Какво решавате-ако сте съгласни,довечера ще я сменя  Peace

Готово,заличих си следите от албума,не пиша в темата но чета и ще продължавам,когато имам какво да споделя ще се включа но да пиша само и само за да имам достъп до албума няма да стане,честно писна ми  Peace

# 177
  • Мнения: 100
момичета, разгледах пак албума,оказа се,че има момичета,които отдаван не са сред нас,но имат албуми и пароли-според мен е по добре,да се смени паролата


Аз също изтрих албума си и всички индивидуални снимки, които имах в други албуми.  Peace

# 178
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
аз също ще изтрия всичко и не виждам смисъл да пиша нищо лично
в последно време ви е напекло и само се чудите за кво да се сдърлите
то не беше казал - рекъл - детска градина....айде няма нужда...
който се интересува от житие битието ми знае как да ме намери

Деси - от къв зор сега с албуско прочистване си се захванала...
то не би хапане и дърлене мам...му стара, темите не са за поглеждане вече
разгонихте де що читав човек можахте , един по-умен да замълчи не се намери
сега и айдееее народа и от албума да затрием ....много скука , много ...
ай ше замълча , че се изнервих....

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 15:18 от Миг незабравим

# 179
  • Мнения: 24
Благодаря за пожелянията  Hug на всички и лек ден и вечер на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт