Софийска среща на близнашки майки БЕЗ деца!!!

  • 3 578
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Аз нямам претенции за дата, час и място. Когато ги решите ще се опитам да се освободя, ако съм на работа и да дойда.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 803
И аз съм за вечерните часове , плюс ретро парти иначе другото ще е напъване, призори не мога да отлепя  Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 1 092
Ей, да не сте тръгнали без мен.За 8 - 9.00 вечерта става, че сутрин съм  Crazy
Мястото няма значение Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 022
 Laughing това с 8-9 сутринта на кой му хрумна  Laughing
Тооооо, аз първа написах 8, ама хич и не помислих, че някой може реши, че става дума за 8 сутринта... Пък и как ли ще изглеждаме на по биричка в 8 сутринта  ooooh! Веднага ще познаят какви сме  hahaha (избягали майки наблизнаци, имам предвид - някой да не си помисли нещо друго)  Wink

# 19
Тъй-тъй. Значи, добре ли е в петък в 20:30 часа? Тукан или онова, дето Каси разправяше? На площад Журналист ли беше? Каси, трябва ли да резервираме допълнително?

# 20
  • Мнения: 1 165
Трябва, да, ако кажете там-аз ще резервирам маса, няма проблем. До площад Журналист е, много е приятно, няма да съжалявате. Но всъщност кои сме хората, нещо няма активност.  Crossing Arms
Аз за сега ще дойда, но към 21.30.

# 21
  • София
  • Мнения: 415
 Бройте ме и мен  newsm10

# 22
  • Мнения: 3 634
Отпадам, дежурна съм!  Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 803
За сега съм ОК, дано не изникне нещо друго по спешност Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 022
И аз го договорих с таткото, той пък ще излиза в четвъртък.... така че, идвам Simple Smile Дано само да сме здрави!

# 25
Екстра сме! Колко места да резервира Каси? 7-8? Дано се оправи времето, че да не ни завали някой дъжд  Whistling
Но някои бягат по тъча - Креми, Нели, где сте? Да не сте отпускарки вече?

# 26
  • Мнения: 3 336
Искам и аз да се включа, но утре ще потвърдя. Само да знам - само вечеря ли ще е или + запивка някъде Mr. Green Да знам за кокво да преговарям Laughing Ако ме искате, де, че не съм от редовните Sunglasses

# 27
  • София
  • Мнения: 1 727
Мишленце, аз лично нямам против да има и запивка след това, но напоследък съм зверски изморена (тая тъпа ясла ни съкрати живота) и едва ли ще изкарам много след 12:00 ...
Но пък човек никога не знае, може да ми дойде музата Simple Smile

Liddi, къде се запиляхте?

P.S. 12:00 през нощта имам предвид. Каси, кажи адреса на кръчмата? На самия Драган Цанков ли е?

# 28
  • Мнения: 1 165
Казвам!  Wink
ул. Цанко Церковски 5-червена къща, двора е на вътре, заведението е на 50 метра от Драган Цанков- в дясно,  или на 200м. от пл. Журналист, по Ц.Церковски в посока Др. Цанков/това за тези с колите най-вече/. http://www.izbata.bg/vinarna/contacts/ Ето и нагледно  
Как ви ориентирах не е истина Rolling Eyes Laughing. За повече инфо, пишете ми на лични, ще си дам телефона, ако е необходимо и не е ясно. Казвайте да звъня ли и колко места, май сме 8 мацки засега!?  ooooh! Ше изчакам до утре вечер и ще резервирам.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 727
Ааа, знам го, по времето, когато ходех по кръчми, беше с друго име. Там сме  Peace

Общи условия

Активация на акаунт