Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 85

  • 42 794
  • 364
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 965
ами те са нейни. тя е майстора и от 5 години само тя ми прави торти за всички тържества.  bouquet
Досетих се! Просто припомням чий е албума.  Grinning

# 286
  • Мнения: 1 491
Аз пък чак сега намерих време да й разгледам всички тортички на Sisi7510 и не знам дали ви направи впечатление, но розите й като техника изключително много напомнят на тези на pina.  Сигурно са учили на една и също място или са имали един и същи учител ...

# 287
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Благодаря на всички за пожеланията  bouquet
Рая, бордовете са с гумено каренце Laughing

didocia, Честит празник и на теб!

# 288
  • Мнения: 212
Аз пък чак сега намерих време да й разгледам всички тортички на Sisi7510 и не знам дали ви направи впечатление, но розите й като техника изключително много напомнят на тези на pina.  Сигурно са учили на една и също място или са имали един и същи учител ...


       Grinning  не познавам pina,но честно да ви кажа схващам бързо,а тук има доста момичета, от които да уча. Пък и учителката ми в ТОХ-а  (преди доста  Wink време) ми показа това-онова и...така,малко по малко Joy .  Абе да питам пак, ама си купих от този марципан,бадемовия (от Метро),и сега какво-трябва ли да го меся с  пудра захар или ...,много ми е странен,мазен такъв newsm78,как се работи с него? 

# 289
  • Мнения: 1 491
sisi7510 не мисля, че този бадемов марципан се премесва с пудра. А относно pina и тя казваше, че розите ги е учила преди много време в ТОХ-а  Wink  Аз просто отбелязах, защото този тип рози са едни от любимите ми  Hug  а аз тях не мога да ги правя  Rolling Eyes

# 290
  • Мнения: 212
sisi7510 не мисля, че този бадемов марципан се премесва с пудра. А относно pina и тя казваше, че розите ги е учила преди много време в ТОХ-а  Wink  Аз просто отбелязах, защото този тип рози са едни от любимите ми  Hug  а аз тях не мога да ги правя  Rolling Eyes
     благодаря,но ако знаеш колко тесто съм изхабила докато стигна до този резултат Grinning,а за моята сватбена торта ги правих цяла седмица.

# 291
  • Мнения: 212
изтрих си снимките от сайта по грешка oops,затова ги качвам отново    http://picasaweb.google.bg/sisi7510/kOwtML#                                          http://picasaweb.google.bg/sisi7510/rTNSZB#

# 292
  • Мнения: 1 173
Този вид рози наистина масово се правят в Бг. Повечето от сладкарниците ги предлагат  Wink
сиси ти професионално ли се занимаваш? Защо се гланцира фондана в Бг ? Марципана е нормално да е мазен ( все пак е правен от бадеми  Wink )

# 293
  • Мнения: 1 965
didocia - Честит празник и от мен! Бъди здрава!!!! /цял ден те прескачам и забравям.... срамота.../
Показвам една торта, правена с огромно желание. Клечките на кошничката ми взеха здравето, щото са мааалко по-дебели от шишчета, но пък съм доволна. Прозира тук-там..... но след 3часово плетене.... вече не ми прави впечатление.
Помните ли Бубичко??? Миналия път беше дървен, сега е шоколадов....... и женен....  hahaha

И ОЩЕ
Бубичките на части и Бубичките НЕ на части

# 294
  • София
  • Мнения: 2 116
Ванче, страшно много работа ми се вижда тази торта, но си е струвало....Много е богата!

didocia, ЧРД! Желая ти всеки ден да приключва с усмивка, дори и изморена и усетът ти към стилно и елегантно да намира своето удовлетворение! Много ми харесва идеята ти за почерпка - кратко, ясно, с финес!

# 295
  • Мнения: 212
Този вид рози наистина масово се правят в Бг. Повечето от сладкарниците ги предлагат  Wink
сиси ти професионално ли се занимаваш? Защо се гланцира фондана в Бг ? Марципана е нормално да е мазен ( все пак е правен от бадеми  Wink )
     професионално е силно казано,защото в цеха ,където работя не се правят такива торти,а само такива    ,работя с фарситурите на Илчовски,които на снимка изглеждат тооолкова лъскави и безупречни  Grinning ,а за гланцирането на фондана (фалшивия марципан,или Варна или парено тесто с пудра захар )-след като съхне няколко часа (в/у торта като чаршаф) започва да се цепи,затова го намазвам с кристалина пак на Илчовски. Ох ,сори за многото обяснения Grinning

Последна редакция: пн, 28 сеп 2009, 13:19 от sisi7510

# 296
  • Бургас
  • Мнения: 97
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13177256
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13177242 две тортички от мен

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 00:12 от MI6A

# 297
  • Мнения: 559
sisi7510 -Дали ще може да попитам от кой град си?  bouquet

# 298
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
sisi7510 аз доколкото знам този марципан се ползва за замазване на тортата под фондана или за правене на бонбони.
Тандури сайта е много готин - поздравления. Не съм го разгледала изцяло но ще си доставя това удоволствие прези почивните дни.
Ванче страшна торта си спретнала - а тези фъркащите са много сладки.
Няма да успея да изброя всички торти - пак са много.

Антоан тя при представянето си мисля че каза че е от Варна  Embarassed дано не греша Simple Smile ама при всички случаи го каза по-назад

# 299
  • Мнения: 1 461


Сиси извинявай че те цитирам

Общи условия

Активация на акаунт