Бъдещи мами - Юли 2009 - Тема 54

  • 13 492
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 581
Ей, да не мръдне човек от компа... И аз да се включа в новата тема.

И аз така викам.
Първо до благодаря на Евви за инфото - имаме си вече перде Joy. Евви, избрахме пак с Мечо Пух и приятели, но като деца. Много е сладичко,като стане всичко ще снимам
Пуснах най-накрая една пералня - така като гледам ми се очертават около 4 броя.
Да ви питам  - не знам дали е коментирано преди - етикетчетата на гърба на дрешките няма ли да дразнят бебоците. Аз като се сещам как понякога такова нещо ме е изкарвало извън релси..
Момичета стига с тая депресия. Предстоят ни хубави неща, няма място за лоши мисли. Браво на Юлско бебе, че пуска интересни смешки и разведрява обстановката.
  bouquet

# 61
  • Мнения: 177
да се включа само за етикетчетата - аз ги махам само ако съм сигурна че ще мога да ги отстраня целите иначе ако остане малко от тях дере повече даже. На баткото повечето си му стояха и не сме имали проблеми. То ще си покаже.  Peace

# 62
  • Мнения: 49
Благодаря на всички за милите думи и подкрепата  Peace . Поотмина ми лошото настроение. Не знам ама това тоалетните да са мизерни в една гинекологична болница ми се струва направо престъпление  ooooh! .

galeto123 Обясних им, ама какво от това ...

# 63
  • София
  • Мнения: 39
mama Barba , когато бях бременна с Ками много четях, следях предавания за мами, но най-много ми помогна педиатъра на Ками. Съветваше ме още от първия ден (вкъщи) какво, как....Страшно съм доволна. Изключително е натоварена, но никога не ми е отказвала да ми обясни, да ми отговори. Има майки, които ходят с децата си при нея на консултация (само за ваксините и мерене), но не се интересуват от нейното мнение и тя съответно не ги закача. Изключително държи както на физическото здраве така и на психическото.

# 64
  • София
  • Мнения: 495
Ммммдаа..и аз се чудех за тия етикети,даже и тези отстрани,някои са като мини книжка  Crazy   Laughing  И много ми е интересно,как бебо ще покаже,че етикета му пречи?  Crazy   Laughing
Сириус да не е тоя дядка дето уж пази долу пред асансьорите?Много е досаден  #2gunfire
Аз отивам да си посрещам мебелите и после да си взема халките,дано ми стане моята  Shocked

# 65
  • Мнения: 735
Здравейте, мили мами!
Казвам се Славена и съм от Сливен.Аз съм от августовските мами.Имам един син, роден на 18 август 2001г. И сега чакаме второ момченце-термин 15 август.
Ще ми разрешите ли да си общувам с вас?Много е приятно тук и сте много милички. Hug
Сириус, ти от Сливен ли си?Напълно те разбира, аз от сега му удрям по един рев като се сетя, че ще раждам.Даже като се познавам като дойде време да ходя в болницата сигурно ще хвана ръката на мъжа ми и няма да искам да вляза. Joy

# 66
  • София
  • Мнения: 39
Ммммдаа..и аз се чудех за тия етикети,даже и тези отстрани,някои са като мини книжка  Crazy   Laughing  И много ми е интересно,как бебо ще покаже,че етикета му пречи?  Crazy   Laughing
Shocked

Съдират се от рев, също и ако имат косъмче, нещо ги е ухапало, стяга ги памперса...

Славена, добре дошла и при нас юлките, е някои от нас станаха юнки  Laughing

# 67
  • Мнения: 87
nellyr, радвам се, че съм помогнала, сега чакаме и снимки, сигурна съм, че ще стане много свежо. За етикетчетата, аз ги махнах всичките, но наистина някои останаха по малко и пак си дерат. А как бебетата ще показват, че ги дразнят.....миии.....освен с рев, май друг начин няма като за начало.

# 68
  • Мнения: 119
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА А4 И МИКИ, ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!

SIRIUS много е гадно, което ти се е случило. Това ми напомня на една от историите на М. Карбовски в неговото предаване "Емигранти". Една жена обесняваше, че няма да се върне в БГ и една от причините е отношението към хората. Тя разказа как като е раждала първото си дете в БГ болница санитарката и казала "Недей крещя, като го прави ти беше хубаво сега се оплакваш... Tired" А в Испания, където е раждала второто си дете са се държали с нея като принцеса въпреки, че е чужденка. Това беше малко оф, просто като разката какво си преживяла и се сетих за предаването.

Малката замина с баща си и баба си малко на почивка за събота и неделя, а аз започвам да пера и гладя, че както се мотам ей сега ще дойде и с нищо няма да съм готова.  ooooh!

За етикетите, на София и ги разшивах, защото като се режат и остава малко парценце, което дразни още повече. По този повод да споделя, че има и едни бодита и камизолки, които са обримчени или както там се казва, но имат един много неприятен ръб около вратленцето, който дразни и изприщва нежната кожичка. Не си взимайте от тях, независимо че са красиви.  Naughty

galeto123   smile3501, да успееш да се боядисаш сама направо ми се струва свръхпостижение.

Оооооооооооооо Славена, здравей!!! Добре дошла!!  smile3525


# 69
  • Мнения: 793
Прочетох в предната тема за бебетата които се раждат на такива празници като Петров ден. Да споделя,моя мъж е пристрастен ако и ние се появим на Петров ден трябва да забравим за името Александра, и ако е на Еньовден пак ще сме с ново име ooooh!  Аз така да искам да се роди на обикновен ден,за да си е с името което сме избрали преди 5 месеца Blush

# 70
  • София
  • Мнения: 39
А пък нашия татко неще и неще да сподели мнение за името. Казва, "ама, мило ти го носиш, ти ще го раждаш, ти реши как да се казва. Искам само да сте добре."

# 71
  • Мнения: 1 291
Сиско75, коя ви е педиатърката? В момента търся за нашия нероден Петко. Пък знам, че живееш наблизо.
За етикетчетата. Моите дрешки всички с изключение на комплекта за изписване са втора ръка и няма нито едно махнато етикетче. Явно бебенцето, което ги е носило преди това са му понесли. Ще следя бебчо и ако не се зачерви кожичката там, където е етикетчето, няма да го махам.
Кукумявка като знам аз как приличам на Шрек вече, се надявам да няма проблеми с халката. Всъщност за няколко дни няма начин толкова да се надуеш, дори да си малко подпухнала в пръстетата трудно е да се извади халката без сапун, но слагането е по-лесно. Много хубав и незабравим ден утре!!!!!!!!
Лилчо13 и как ще го кръстите? Енка?

# 72
  • Мнения: 793
mama Barba   не знам и аз,питам го да предложи име...той ми казва,спокойно има време ooooh!


Имам една молба...може ли и мен да ме запишете в списъка с юлските мами..термина ми е на 2.07

# 73
  • София
  • Мнения: 3 581
Прочетох в предната тема за бебетата които се раждат на такива празници като Петров ден. Да споделя,моя мъж е пристрастен ако и ние се появим на Петров ден трябва да забравим за името Александра, и ако е на Еньовден пак ще сме с ново име ooooh!  Аз така да искам да се роди на обикновен ден,за да си е с името което сме избрали преди 5 месеца Blush
licho как ще се казва ако е на Петров ден, а на Еньов?

# 74
  • Мнения: 1 291
Моят просветен и съобразителен мъж уточнява, че на Еньов ден се празнува рождението на свети Иоан Кръстител. Така че Йоанка Wink Може и Иванка  Joy

Общи условия

Активация на акаунт