Бъдещи мами - Юли 2009 - Тема 54

  • 13 431
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7
nellyr , честита стая! Много е сладка и уютна!!!
Жани007, дано утре всичко да мине наред и да се похвалиш като гушнеш бебче!!!
 Fortune миличка, твоето ми прилича на отиване към родилното и ти май съвсем скоро ще се срещнеш с малкото си мишленце!
Добре дошла и на новата мама, леко раждане!!!
И моите "краченца" са като кюнци вече  Sad , а стъпалата ми приличат на кюфтета!!! Но още малко остана или поне така се утешавам като мина покрай шкафа с обувки и се сетя, че освен едни чехли и маратонките друго и да искам не мог ада обуя  Mr. Green

# 286
# 287
  • Мнения: 72
Честито Мимето Simple Smile))) Да ти е жива и здрава и много да ви радва принцесата Simple Smile))
dzimbi - стискам палци, а да те попитам , боли ли като имаш разкритие така или не го усещаш?
драга - ти с какво си се мазала до сега за стриите, според мен, трябва да започнеш да се мажеш по-често - 2-3 пъти на ден, точно на финала ли трябва да се появят гадовете !!!
Стискам палци на всички с планувано секцио утре Simple Smile)))) Ще си имаме много нови бебчета. Мисля утре да си хапна едно парче тортичка за здравето на бебетата Simple Smile
Мен много ми се излиза на разходка , но като гледам ще вали. Вчера вечерта като заваля ми се видя много романтично и приятно Simple Smile

# 288
  • Мнения: 755
Здравейте, въпреки че днес следобяд си имах леки болки, все още съм си в нас... Crazy
Даже и на гости се реших да отида /куку съм/ , но като не мога да седя и да чакам на едно място , направо лудвам. Mr. Green
Дзимби стискам ти палци за леко и безпроблемно , когато му дойде времето.  Peace
Вирджинити стискай още малко , това с черния дроб е много гадно , знам... и мен ме наболва напоследък.
Жани007  стискам ти палци и не се притеснявай , всичко ще е наред!
Още веднъж много стиснати палци на СИСИ и ДЖИДЖИ ! Hug Praynig Peace

Общи условия

Активация на акаунт