Бъдещи мами - Юли 2009 - Тема 54

  • 13 461
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 232
Safo, ама ти от Пловдив ли си  ooooh!
Тая Златна Круша, дето е на Рилон център е супер, не онази на центъра, онази е много зимна  Crazy Пък май има и други отворени вече...

# 271
  • Мнения: 9 095
То малко спам ще стане, ама все пак: всички пицарии в Пловдив сме обиколии, но по-хубава от Верди не намерихме, нито като обстановка, нито като качество, нито като вид на предлаганите пици/ястия Confused Разбира се, то си е въпрос на вкус де - аз например пиците в Златната круша не мога да ги нарека пици, при условие, че ми ги приготвят с шпеков салам и за една малка пица ми искат 10 лв Crazy
АЗ да не набеждавам напразно Верди, че може и повръщането да не е било от там...с години ги посещаваме, винаги са били изрядни откъм хигиена, обслужване, всичко - може би това беше единственото място, където бях съвсем спокойна, че мога да ям и да пия без да ми стане нещо Crazy Ама нейсе...

Дзимби
- ти май наистина скоро ще ни изненадаш Heart Eyes Грация също да не я пропускаме, всеки момент чакаме новинки и от нея Heart Eyes
Ем - какво става с главата ти Grinning И аз нося цайси вкъщи, ама пък моите се разтягат малко и дори да имам уголемяване на горния етаж, не го усещам Crazy

# 272
  • Варна
  • Мнения: 893
dzimbi, скоро скоро Simple Smile  
Fortune и ти май натам отиваш Wink

аз днес направих една малка разходка и ме заболя черния дроб пак Sad за никъв..... не ставам вече всичко ме боли и едва дишам  Cry
хем искам да остане колкото може по-дълго на топло, хем вече нямам сили за нищо, и съм страшно уморена Tired

# 273
  • София
  • Мнения: 3 581
Честито бебе на Миме-то и от мен newsm51. Да расте бързо и скоро да се прибират в къщи.

Относно болките -  непрекъснато ме боли долу ниско, вече се чудя какво става. Дано да изтрая поне до сряда, когато ми е прегледа да разбера. Иначе си спя добре само като се обръщам усещам болка, но се търпи де.
Да се похваля, че вече сме готови със стаята. Ще пусна и снимки, само да кажа, че не е само детска, ами и спалнята ни. Както да правим, теснотийка Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=391533

# 274
  • Мнения: 119
Дзимби, стискам палци, всичко да е наред. Явно няма да се засечем в АГто в Стара Загора, защото плануваме с Ина Цонева секцио около 10ти, стига да устискам до тогава, че напоследък контракциите стават все по-начесто и по-болезнени, въпреки магнерота.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

nellyr, детската стая е страхотна. Нашата все още не е за пред хора, прилича на склад.  Wink Така или иначе в началото там ще спят София и мъжа ми, така че като вляза в болницата ще си я подреждат сами по свой вкус.  Joy

# 275
  • Мнения: 1 424
Честита бебка на Мимето! Да е жива и здрава малката София и бързо възстановяване, и на двете!!!
Safo, мислех че само моя юнак снощи се е проявил, но явно има и други бебчета. Аз също не можах да спя цяла нощ и сега ме боли главата.

# 276
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Не съм писала почти откакто се регистрирах, но не съм пропускала и ред от темите.
Не бях в настроение да пиша, особено напоследък докторите толкова ме бяла изплашили, че съвсем не ми се пишеше...
Термина ми е 02.07, но ми планираха секцио за утре по обяд, така че моля ви да стискате силно палци!  Hug
Честито на всички майчета, които вече се радват на бебчета!!! Всичко да бъде наред и да ни споделяте всички новини за вас!   bouquet

# 277
  • Мнения: 140
Да се похваля, че вече сме готови със стаята. Ще пусна и снимки, само да кажа, че не е само детска, ами и спалнята ни. Както да правим, теснотийка Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=391533

Честито нова стая! Супер е! Чак на мен ми се прииска да си имам такава Crazy, сигурна съм, че и на бебо ще се хареса  Peace

Термина ми е 02.07, но ми планираха секцио за утре по обяд, така че моля ви да стискате силно палци!  Hug

СТискам силно  Praynig!

# 278
  • Мнения: 232
Жани007, стискаме палци!   bouquet
Virginity, последните кръвни изследвания, които ми пуснаха ми обясниха, че обхващат и някакъв чернодробен показател, който определя до каква степен бебето притиска черния дроб... Той май си е по каса, но да не забравиш да кажеш, че те боли!

# 279
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
ЗА МИМИ И СОФИЯ !!!



Маалееейй, не се ли престаравате с това гладене, бе- от вътре, от вън, с пара, без пара... #Crazy!!! Не мисля, че има голяма разлика как го правите- от опит го казвам. По-важно е с какъв препарат се пере и да не остава от него по дрешките- това крие по-големи рискове.

Аз днес вече ще стягам чантата, че взе да ме поприсвива оттук, оттам... Мисля, че ме болят старите шевове от предните операции. А като ставам от леглото, или се намествам- страшно ме болят тазовите ставни връзки. Абе още седмица гърч... пък после няма да имам време за оплакване Laughing!

За краката- и моите са като кюнци, няма ми ги глезените и тежиии...

Успех утре на очакващите! Hug

 



# 280
  • Мнения: 167
Здравейте момичета Simple Smile!
И аз се присъединявам към вас. Предстои ми ражданеето на второто ми детенце. Терминът ми е на 8 юли.
Пожелавам лека бременност и още по-леко раждане на всики юлски мами:) Hug

# 281
  • София
  • Мнения: 451
Жани, успех утре! Стискаме палци всичко да е наред и да не забравиш да вземеш нечий вестителски телефон, за да ни зарадваш  Hug
Добре дошла на крис-крос и леко раждане.
Нели, много сладурка стая си имате  Laughing

# 282
  • Мнения: 1 113
Жани007, силно стиснати палци имаш и от мен!  Praynig

Тя, темата, на изписване отива, та малко спам няма да и навреди. Ем, не съм пловдивчанка /там по принцип живеят само хубави хора, пък аз не съм от тях/, ама много обичам Пловдив, учила съм там и когато имам време го наобикалям. Там останаха да живеят повечето ми приятели, та им гостуваме от време-навреме. Затова и си мислех, че говориш за Златната круша на центъра. Преди /га бяхме млади/ терасата на втория етаж беше открита и беше много приятно, пък сега обстановката е като в столова. Ама пиците им ги харесвам. Стеф е права, че всичко е въпрос на вкус.  Hug

Нели, много хубава е станала стаята!

Икка, как е татко ти?

Добре дошла на крис-крос!  Hug

# 283
  • Мнения: 32
Тъкмо намаля списъка за утре и пак се увеличи с един, Жани, успех утре.
Нелир, много ви е хубава стаята, аз се чудех дали да не направя по- детско ъгълчето с леглото, но мислех, че няма да стане хубаво, но явно съм бъркала, има време да се поправя Simple Smile
Дзимби, май и ти скоро ще ни зарадваш с добри новини.
На мен вече почва да ми понатежава на моменти и малко ви завиждам, най- вече защото ми е много рано и още кой знае колко ще сме си 2 в 1. От оня ден ми се появиха и стриите и много се издразних, тъкмо си мислех, че ще се размина, щом досега нямаше, но уви... Сега с какво да се мажа, с това, което до сега или нещо друго трябва? Тия дни съм като спящата красавица, където седна там заспивам, без да има значение колко е часа  Laughing Днеска мислех да чистим най- накрая, но мъжото пак реши, че ще излезе за малко да види баща си с колелото, което означава да не го чакам скоро и се издразних и няма да пипна нищо. Лягам пред ТВ, предполагам пак ще заспя Joy, да виидм дали ще ме посрешнете с добри новини пак.
Аз също не си представям да пиша при юнките, ако ми се случи да родя юни, все пак тука си пишем от ехееее колко време.
За гладенето не мисля да се вталявам, гладя си както си гладя.

# 284
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Честита мъничка принцеса на Мимето, да пораства по-бързо й пожелавам и всички да е наред и с двечките!

Аз също чувам едно слабичко пукане като от костици от време на време, но може пък да е плацикане Simple Smile Според мен не е нещо тревожно, чудя се дали да го споменавам на лекарката ми.
Аз тази нощ спах доста добре, малката се беше кротнала, сигурно от друсането вчера се беше изморила горкичката... За сметка на това пак сънувах от моите откачени сънища... Сега беше, че раждам, а бебето излиза едно много мъничко като кукла, и мъжа ми реже пъпната връв, а пък то не почва да плаче. И почваме да му говорим, а то както си стои и вместо да заплаче, каза нещо, но не помня какво...

Стискам палци на момичетата утре, а пък може и още днес някой да ни зарадва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт