Петъчна - по въпроса за форумския хумор.

  • 2 840
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Разбирам, въпреки, че дори и хумористично, пак звучат грубо някои. То си зависи от изходното състояние, така да се каже, на потърпевшия. Теб не съм те чела и не мога да коментирам проблема ти.

# 16
  • Мнения: 1 418
На майтап нося,на гавра-не!

# 17
  • Мнения: 7 837
Да, повечето носят на сладникаво гъди-гъди, но единици изпитват удоволствие и от грубия секс.

# 18
  • Мнения: X
Аз мисля, че хората, които наистина се майтапят тук са доста малко, а за носенето на майтап да не говорим. След като за малко да ме баннат заради един безобиден майтап, докато в други теми хората си издираха очите без дори да им замирише на банани...
В повечето случаи майтапът е възкисела ирония, напудрена като провокация. Много подскачат без да са ощипани, а ако не подскочат се оказват съвсем отхапани. Ето, че и аз в момента съм иронична и чувството ми за хумор е свежо като престоял компот. Инадот, , не ти знам майтапчетата, но ако някой ги е взел насериозно, предполагам, че просто с времето това няма как да се промени. И аз никак не обичам несправедливостта, но тя се случва всеки ден. Искала си да разсмееш някого, да внесеш настроение, а някой те е залаял- така е, влезеш ли в ролята на клоун рано или късно го отнасяш. Истината е, че хората като цяло не обичат шегите, дори и тези със завидно чувство за хумор. Опитай да пуснеш някоя много тъжна тема, ще видиш как изведнъж всички много ти ти симпатизират.

# 19
  • Мнения: 9
Аз съм новАк. Когато влизам във форума мнго често ми е забавно да се заигравам със съответната тема или потребител. Случвало ми се е да си "удрям спирачки" и нищо да не пиша,  защото не искам да обидя никого /а ми е било така забавно .../  В реалния живот хуморът ми е малко закачлив и често ироничен, затова гледам да внимавам. Само с най-близките му отвързвам края и си се развихрям както аз си знам  /но това са хора, с които мога и да поплача когато ми е тежко/.

# 20
  • Мнения: 1 008
Един единствен път ми е било гадно
от забележка на една съфорумка.И
ми беше гадно защото тя наистина
не беше права.Иначе търпя и критика,
и майтап, и ирония-изобщо всичко.
Когато темата е конкретна и съм сигурна
в нещо, си отстоявам докрай,а когато някой
ме напада заради мнение,различно от неговото-
нямам против-не се заяждам.
Наскоро получих ЛС от новак(който в момента е с бан,мисля),да съм си оправила подписа,щото се пишело "вземайте",а не "всемайте".Личното съобщение започваше така "Мила оправи си подписа щото ми избоде очите".Върнах отговор,че подписът ми е цитат на друг потребител и най-вероятно правописните грешки в него са неволни(защото тази не е единствената)и също поясних,че след "мила"се слага запетая.Но тя не спря до тук и пак Л.С.
Та, кажете ми какво беше това-хумор ли,урок ли, защото
на мен не ми стана много ясно.Но не съм се дразнила,
беше ми малко забавно.

# 21
  • Мнения: 5 228
Ползвайте повече емотикони, като не ви разбират хумора.

# 22
  • Мнения: 9
"Мила оправи си подписа щото ми избоде очите"...
Та, кажете ми какво беше това-хумор ли,урок ли, защото
на мен не ми стана много ясно...
Ами това си е бая гадно, не съм свикнала в реалния живот на такива "женски" забележки /затова компенсирам тук в бг-мама  Joy/  Би ми станало неприятно. Предпочитам директна забележка, какви са тия ЛС.  Иначе конструктивната критика е нещо полезно и макар да ми става леко кисело, в същност съм благодарна, ако някой ми каже директно някаква истина

# 23
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мен не ме разбират, а аз не мога да разбера разни простакеси. Само се надявам да съм се удържала откъм злобливи ЛСта.
Имам теми, по които съм сериозна-расизъм, нетърпимост...

# 24
  • Мнения: 1 217
Как си мечтая само за един ден да ни разрешат да си показваме личните съобщения, на драго сърце бих показала някои изявени противнички на емотиконите как си служат с тях, когато мислят, че никой не ги вижда Laughing
Иначе, знам, че не съм безгрешна, ако иронията е добронамерена и градивна-приемам я, ако е съслива и злобничка не ме " докосва " по никакъв начин, защото явно психиката на отправящия я е разклатена.

# 25
  • Мнения: 2 196
Не всички ми разбират хумора, но пък и на мен не ми звучат хумористично напъните на доста съфорумци. Нормално ми се струва, не може с всички да трептиш на една честота. Нездравословно ми се струва даже.

# 26
  • Мнения: 2 478
Не блестя с особено остроумност, но и не се напъвам. Харесвам хуморът на buttinsky и Василиса.

# 27
  • Мнения: 1 008
Не блестя с особено остроумност, но и не се напъвам. Харесвам хуморът на buttinsky и Василиса.
Аз-на ivonska.

# 28
  • Мнения: 17 407
айде, пак се почна- кой харесвам, кой ме дразни.  Рано или късно стигаме до там Joy
хайдут велко, дай на лични, кво ти пречи. Може никове само, първите букви.

# 29
  • Мнения: 593
Кое й е петъчното на тази тема?  newsm78

Нося на майтап, зависи от настроението ми. И на мен ми се е случвало да иронизирам и да се пошегувам. Laughing
Възможно е с някого да се посдърпаме в дадена тема, а в друга да се държим все едно, че нищо не е станало. Не се настройвам против човека, който стои зад даден ник, само заради това че е казал нещо, което на мен ми звучи абсурдно.

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 02:46 от cybercat

Общи условия

Активация на акаунт