Покажете си детските стаи -7

  • 45 687
  • 339
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 60
Ще следя темата и аз ,понеже ни предстои обзавеждане на детска стая .Аз се бях спряла на три цвята :зелено , розово и цикламено , но като видях детската на змейковица , вече съм сигурна , че е хубаво съчетание . Hug Благодаря ви за хубавите идеи които споделяте !

# 16
  • Мнения: 1 033
И аз се записвам. Прекрасни детски стаи сте показали. За нашата повечето мебели са налице, надявам сеа да се получи прилично местенце за бр атче и сестричке. (пресместихме се от по-малък в по голяма апартамент и ще нагласяме мебелите според даденостите е в повечето случаи

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 685
и аз пак при вас,че ми е любимата тема,макар че скоро няма да има обзавеждане,може би чак на пролет,засега е гола стая пълна само с играчки,да лудее на воля Simple Smile Като посъберем паричките и почваме,дотогава ще събирам идейки,макар че проекта вече ми е в главата Simple Smile
Змейче да кажа и моето мнение все пак си мисля че ще е добре да са с една дълбочина,достатъчно високо ще е горната част и аз със сигурност бих избрала поне 50 см. дълбочина  Peace моята идея се доближава,също ще има надстройки над леглото,но ще е по различно,щпд ягъл Simple Smile

# 18
  • Мнения: 175
  :bouquet:za novata tema

# 19
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Къде биха ми направили такава възглавница за леглото
http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B000KRN9UQ/sr=8-47/qid … 30659&sr=8-47

И аз мисля, че това е таблата, но ако искаш такава възглавница, не е проблем за тапицер да ти я направи и после да ти ушият свалящ калъф с каквито искаш апликации. То и ти, мисля, можеш да си я направиш, с изрязване на по-дебело парче дунапрен или, за по-голяма стабилност, на 3 пласта - дунапрен/тънък шперплат/дунапрен, отгоре с дамаска или изкуствена кожа и върху нея - текстилен калъф.

# 20
  • Мнения: 3 066
http://snimka.bg/album.php?album_id=391222
Това е нашата бебешка стая!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 715
tanyatais, много е сладка Simple Smile
 

# 22
  • Мнения: 3 066

Благодаря!Има още един диван да се претапицира с десена от пердетата и сме готови!

# 23
  • Мнения: 672
Гуш, намерих ти бял стол и мисля, че чудесно ще се върже с мебелите в детската. Ето.
Всъщност не знам какво точно търсиш, разгледай и другите, има много хубави неща.

# 24
  • Мнения: 791
Скок и аз в темичката!
Гуш, много сладка детска!
tanyatais, чудесно е станало! И на гардероба сте сложили стикерчета, за да е в стила на стаята, хареса ми!  Hug

# 25
  • Мнения: 351
Къде биха ми направили такава възглавница за леглото
http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B000KRN9UQ/sr=8-47/qid … 30659&sr=8-47

И аз мисля, че това е таблата, но ако искаш такава възглавница, не е проблем за тапицер да ти я направи и после да ти ушият свалящ калъф с каквито искаш апликации. То и ти, мисля, можеш да си я направиш, с изрязване на по-дебело парче дунапрен или, за по-голяма стабилност, на 3 пласта - дунапрен/тънък шперплат/дунапрен, отгоре с дамаска или изкуствена кожа и върху нея - текстилен калъф.
  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 066
Скок и аз в темичката!
Гуш, много сладка детска!
tanyatais, чудесно е станало! И на гардероба сте сложили стикерчета, за да е в стила на стаята, хареса ми!  Hug

Благодаря! Наистина харесвам пастелни тонове и исках стаята да е семпла и пространствена!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 896
Гуш, намерих ти бял стол и мисля, че чудесно ще се върже с мебелите в детската. Ето.
Всъщност не знам какво точно търсиш, разгледай и другите, има много хубави неща.

  bouquet

мерси!
само че той е бял лак и по-скоро пасва перфектно за трапезарията, а за стаята на Ема - там мебелите са бели, но с една жълтеникава жилка, което не се вижда на снимките.

# 28
  • Мнения: 3 372
Здравейте,
предстои ни да слагаме щори в детската стая и много искам да с детски мотиви, но за съжаление не мога да намеря филма, която предлага такива Tired Съществуват ли изобщо или да забравя за идеята newsm78

# 29

Общи условия

Активация на акаунт