Децата вдигат врява, а сесията наближава

  • 20 050
  • 375
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 619
Добре дошли са всички   bouquet

# 61
  • Мнения: 501
Здравейте колеги  Hug Бих искала да се присъединя към вас.Аз съм Петя на 21 години.Уча Международни икономически отношения в "Д.А.Ценов" Свищов.Бакалавър - задочно - 3-та година ще съм сега.От 12 септември започвам очни Simple Smile Имам дъщеричка Дария родена на 19 април 2009.  Hug

# 62
  • Мнения: 115
Здравейте и аз се присъединявам. Уча Финанси в НБУ - 7ми семестър - редовно. На 19.03.2009 се появиха моите слънца - Георг и Демира. Нямам думи просто да ви обясня как се учи за изпит с двама ревльовци Simple Smile... Crazy

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
Здравейте на всички и добре заварили  Hug
Може ли и аз да се присъединя към вашата група, обещавам да съм примерна ученичка  Mr. Green

За протокола: Казвам се Елена, и съм вечната студентка  Crazy
Имам две момчета Стойко (30.12.1997 г.) и Ивайло (17.07.2007 г.).
Продължих задочното си обучение в БСУ след няколко прекъсвания и сега ще съм 4-ти курс, Стопанско управление, надявам се догодина да се дипломирам, най-накрая.  Peace

И да се похваля все пак - за трети курс съм отличничка. Е, имам и една четворка  Blush На стари години определено се учи по-лесно.

# 64
  • Мнения: 17
Здравейте аз съм Гюли  на 29 години съм студентка 2-ри курс "Аграрна икономика" в Земеделския колеж.Омъжена съм и имам син на  9 годинки и работя.Желая успех на всички.

# 65
  • Мнения: 11 018
Привет, колежки Simple Smile
Ще се присъединя към вашата малка академична общност, тъй като от тази есен отново съм студентка. Simple Smile
Завършила съм "Компютърни системи и технологии" в ТУ - Габрово, а сега започвам магистратура по "Счетоводство и одит в нефинансовите предприятия " в СА "Д.А.Ценов" Свищов. Ако следването върви успешно, ще се дипломирам в края на 2011 г.
Дъщеря ми е Рая, на 2 г. и 4 м.

# 66
  • Мнения: 1 671
Добре дошли на всички!  Hug  bouquet

# 67
  • Мнения: 619
Ехеее, колко много нови попълненияаааа ....

# 68
  • Мнения: 1 629
Ох от септември започвам 3 ти курс, а как не ми се учи Confused леле хич не искам и да чувам за учене Cry оплаках се Mr. Green

# 69
  • Мнения: X
От февруари и аз се записвам при вас, ако всичко е наред  Hug Да ме чакате  Grinning

# 70
  • Мнения: 619
Е и аз започвам 3-ти курс, че се и надявам да запиша и второто висше ... Ама трябва да си взема математиката 2 ...

# 71
  • Мнения: 1 629
Аз съм решила бакалавър, второ бебе, магистратура Mr. Green

# 72
  • Мнения: 619
Момента с второто бебе мисля да го пропусна  Embarassed

# 73
  • Мнения: 11 018
Момента с второто бебе мисля да го пропусна  Embarassed

Да не се заричам, но и аз така. Mr. Green

Dai4eto, Mushmulche, какво учите и къде Simple Smile

# 74
  • Мнения: 619
Да ... че ако дойде все пак ... поне да имаме още повече привилегии   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт