Децата вдигат врява, а сесията наближава

  • 20 011
  • 375
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 686
Здравейте всички!
Искате ли още едно попълнение Laughing?
Казвам се Янка.Имам две прекрасни дечица Ралица(август 2004 г.) и Наско(декмври 2007 г.).Тази година кандидатствам във Великотърновския университет.Все още чакам третото класиране да разбера какво ще уча дали политология или психология.

# 76
  • Мнения: 280
Да пишеш като стане ясно . Аз уча там психология.Сега ще бъда трети курс. Ако някой има желание, мога да разкажа каква е организацията на 20 дневни очни с бебе на 8 месеца , кърмаче, и непознат град Laughing  Слава Богу, отмина това време, и ако успея тази година да отида , ще съм сама и почти като на почивка, с време само за себе си.

Добре дошли на всички новоприети студенти!

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 09:01 от Zlati

# 77
  • Мнения: 79
Здравейте и от мен:)
Казвам се Пламена и уча в ИУ- Варна. Първата ми спец е Маркетинг, завърших 09.2008, втората СК, която смятам да завърша 09.2009, т.е след около 2 седмици.
Имам син Христиан, роден на 26.11.2008 г.
Ако успея успешно да се дипломирам, мисля да записвам и магистратура, но къде не съм решила още.
Ако някой има впечатления от спец СК в академията в Свищов и сподели ще съм много благодарна.
Успех на всички учащи Simple Smile

# 78
  • Мнения: 686
Тази година кандидатствам във Великотърновския университет.Все още чакам третото класиране да разбера какво ще уча дали политология или психология.
Приета съм психология  Grinning,във вторник отивам да се записвам.

# 79
  • Мнения: 263
 Добре дошла във ВТУ, Мама Яни   bouquet

 Задочно ли ще учиш? Аз съм последна година редовно "Връзки с обществеността", но пък може да имаме едни и същи преподаватели по някои предмети. Отделно класната ми преподава на специалностите Философия и Психология. Ще се радвам, ако мога да ти бъда полезна  Peace

# 80
  • Мнения: 686
Да задочно ще уча.Ще се радвам да се запознаем Grinning.Толкова се вълнувам,това е второто ми желание,въобще не предполагах,че ще стигна толкова нагоре в желанията след първото класиране(тогава бях в 11-то си желание).

# 81
  • Мнения: 11 004
Мама Яни, честито и на добър час Hug

plam_ , с теб може би ще сме колежки Simple Smile

# 82
  • Мнения: 65
Мама Яни честито  Hug

# 83
  • Мнения: 163
Здравейте мами, нали може и аз да се включа към вас....

И аз тази година ще съм студентка в Бургаски свободен университет, специалност " Счетоводство и контрол" Имам кака на 15 г. и малка принцеска на почти 2 години.
Доста ми е притеснено, не е като да си на 18 или 20  Embarassed

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Спокойно, maminnkata, ще се справиш. Ще сме колежки, но аз съм стопанско управление - четвърти курс. А като си възстанових миналата година правата и аз така като тебе се чувствах. НО - моя извод е, че на "дърти години" се учи по-лесно. Резултата от изминалата година ми е само 6-ци, въпреки бебето и възрастта ми.

А сега нямам търпение да започват очните  Flutter

# 85
  • Мнения: 501
Здравейте.Има ли някой задочно в свищов.Аз сега на 12 заминавам на очни.Трета година съм МИО.Малката принцеса я поверявам на баща и.  Mr. Green

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Привет, мами!
Имам желание да се присъединя към вашия отбор. На 34 г. приета І курс Аграрна икономика, задочно в Аграрен университет Пловдив. Имам син на 5 г. - Илиан. Започвам в понеделник на 31.08. очни, и да си призная малко съм притеснена.

Успех на всички.

# 87
  • Мнения: 71
Здравейте и от мен.От тази година вече студентка в ЮЗУ"Неофит Рилски",1-ви курс със специалност Българска филология-редовно обучение.Казвам се Боряна,имам две прекрасни дъщери: Жени-5г.6м. и Мария на 1г.10м.,от София съм.На 14 септември започва учебната година за мен и незнам как ще се справя с училище,семейство и работа(все още съм в майчинство де).По някакъв начин трябва да избутам 1-вата година, за да се прехвърля задочно.Много се радвам, че ще има с кого да споделям радости и неволи от студентстването ми   bouquet 

# 88
  • Мнения: 2 274
Да взема и аз да се запиша при вас, нищо че ми остават само държавните изпити. Те са цели 3 по 2 и сигурно ще ги влача 2 години  ooooh!! Уча право в УНСС вече 10 години с прекъсвания  Mr. Green. Имам 2 крокодила + баща им = три  Mr. Green. Много си ги обичам, но ми е малко невъзможно да уча, когато са покрай мен. Чакам да започне учебната година за децата, че да имам време за четене  Rolling Eyes.

# 89
  • Мнения: 79
plam_ , с теб може би ще сме колежки Simple Smile
За кой университет имаш впредвид?
Стискайте ми палци след 3 дни съм на държавен...
Някой явявал се на държавен по счетоводство във Винса?
Успех на всички, които започват очните  Hug
Лек ден от мен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт