Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 9

  • 33 104
  • 714
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
цоп и аз в новата тема  Wink

# 16
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 249

Virginity
мерси за темата!!!  bouquet

моля, ама Валерия беше  Mr. Green


 smile3555 smile3555 smile3555   Embarassed

Да ви кажа днес как ме изловиха от WAF за една червеношийка  smile3516!!!Директора ми е 74% нелегални сделки и откакто го имам никога не са ме хващали!Но явно днес си вършат работата съвестно  Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 893
ейййййй значи  #2gunfire Посетители - 7585  ясно , ще се пробвам пак в слънчев след дъждовен...с Ясен само явно няма да ми се получи Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 3
  Ето ме и мен  Simple Smile, вече съм на 27 ниво, утре ми е слънчев ден и ще се пробвам за 5000 посетители.
  В другия акаунт вдигнах зоомагазина на 2 ниво преди 2 дни и днес пак е препълнен, вдигнах го на трето, да видим кога пак ще се напълни.

# 19
  • Мнения: 4 546
искам да си оставя само зоото с мондозките животни, че нещо нямам време да ги оправям всичките зоото.
та
подарявам 2 зоота - едното е на нивото с меда, другото - за 10 новородени. който има интерес да ми пише на лични

на някой случайно да му се е родил слон? хем и тотем сложих, гледам само 9 дни останали , а бееб няма. да знам поне има ли смисъл да слагам тотеми там  Rolling Eyes

иначе чакам да ми се роди ягуар и минавам на нивото с ориксите

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 21:39 от herelina

# 20
  • Мнения: 30
При мен още първата седмица се роди слон.Иначе редките ми животни продължават да боледуват.Днес имам болен опосум и то за 3 дни.Чак ме е яд,че не го продадох и него преди няколко дни.Възползвах се,че гепарда е здрав и за всеки случай се отървах от него.

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 23:12 от ar4ibar4i

# 21
  • Мнения: 54
Eх, много бавно напредвам, а не ми се влагат пари. Simple Smile
Продадох най-после вчера 200 на УАФ и адски доволна, че днес вече ще прибирам новите и по клетките и то взеха, че се родиха само от кокошарника. Репутацията ми е 89% и ми намалиха цените на разпространените, а цените на много разпространените падат ли някога? И играта знае ли, че при мен животните са на по-ниски цени и съответно да ми предлага само такива мисии или може някога да излезна на печалба дори с 2-3000?

# 22
  • София
  • Мнения: 44 106
 Hug Hug Hug

Lamma - мисии дава всякакви....мисля, че при 100% репутация вс животни са по-евтини....
а мисиите - правителството дава супер смотани...с пичти никаква или съвсем никаква печалба...не приемам такива...освен ако не искам да имам това животно и просто за да го купя по-евтино.....

# 23
  • Мнения: 4 546
днес установих, че имало лимит за покупката на редки животни - по 4 на ден. премиум играч съм  Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 44 106
има лимит, да...отделно за редки, отделно за разпространени...няма значение дали си премиум....

# 25
  • Мнения: 4 546
аз общия брой има разлика в животните, за редките незнам, то 4 си е доста малко число. не можах да си изпълня мисията заради това  Confused

# 26
  • София
  • Мнения: 44 106
e, утре ще си я изпълниш....
иначе броят се вдига с нивата, както и на другите....

# 27
  • Мнения: 4 546
я, това не го знаех. мислех, че само има значение дали си с абонамент или не  Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 44 106
абонамента изобщо не играе тук...няма никаква връзка.

# 29
  • Мнения: 30
Lammа,аз съм със 100% репутация и при мен цената на много разпространените животни не се промени.С нарастване на процентите първо падна цената на разпространените,а на 100% падна и на редките.

Общи условия

Активация на акаунт