квартал сухата река софия?

  • 12 485
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 425
Израстнала съм там  Peace
Квартала е много хубав според мен.....зеленина, траснпорт,пазар,базар,Била, Т-маркет,Макс, 2-3 доставчика на  нет и тв.........всъщност зависи в коя чат на квартала си  newsm78 .....аз съм до пожарната и там е 'центъра' на квартала и на това кръстовище има всичко....хубавото е,че не съм на главна улица и не е много шумно,но кацат самолети отгоре - свиква се  Peace
Хм, от квартала лесно се излиза от София и лесно се влиза в центърSimple Smile

 Peace

ПП Циганите са навсякъде, така че не ме притесняват в квартала, а и около пазари къде ги няма  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 15 466
Никой не спомена наличието на големото братя роми в квартала Mr. Green
Братята роми са в Христо Ботев.
Aз пък все си мислех, че са у Модерното предградие...
 Явно са навсякъде...и по много...
И у Факултето са!От Сухата река до Христо Ботев отидох в Красна поляна до Факултета, а дъщерята в Модерното, там даже и коне си пасат по градинките, снимала си ги е за спомен е от прозореца. Joy

http://media.snimka.bg/3393/013042118.jpg

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 10:17 от Тайна

# 17
  • Мнения: 3 425
Ееее, чак такова присъствие няма  Crazy има цигани,заради пазара,автогарата и през квартала минава рейс 79 за Христо Ботев  Peace 

# 18
Аз живея в Сухата река.
В началото не ми харесваше, но в действителност е доста близо до центъра. Относно градския транспорт - има опции, но не са максимално добри. Неприятно ми е, че в автобусите и трамвая има предостатъчно количество цигани. Нали квартал Христо Ботев е наблизо и за да си отидат, трябва да минат през нас  Sick
Затова пък не съм обирана до сега ... да чукна на дърво!
Преди това живеех на Сточна гара и постоянно ни разбиваха. Най-вече съседите, тъй като при нас постоянно имаше човек.

До нас има Т-маркет, Фантастико и Макс. Има и доволно много аптеки, училище, поликлиника. Абе с две думи - харесва ми. Стига да не обръщам внимание на сивите, грозни и неподдържани панелки, които ги има навсякъде. Както и отвратителните самолети, които летят над нас. Понякога имам чувството, че ще се разбият в апартамента ми.

# 19
  • Sf
  • Мнения: 978
Живяла съм една година в Сухата река, до Билла.
За мен основното предимство беше, че е много близо до центъра, навсякъде където ми трябва стигах пеш, с бебето.
Градинки и паркове да искаш, хранителни магазини не липсват. Наблизо е басейнът в Левски.
Откъм заведения не е чак толкова зле, да не говорим, че има достатъчно такива само да минеш моста на Черковна. Пък рибният ресторант в Хаджи Димитър още ми липсва. Сладкарницата срещу Таби предлага страхотни еклерови торти и фрешчета.
Не съм имала проблеми с паркирането - голям плюс, предвид близостта до центъра. В сегашния ми квартал паркирането е проблем.

Минуси - уличните кучета са наистина доста. И самолетите определено не ми липсват.

В интерес на истината, когато си търсих ново жилище (под наем), исках да е в същия квартал или в Хаджи Димитър. Почти няма предлагане.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт