Неприлично предложение...

  • 6 863
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
Ще я оставя тя да реши. Ако приеме ще се разделим.

Защото има вероятност да и хареса или защото дебитът на сметките и ще е в плюс 1 000 000?

Не защото ми е изневерила, а защото го е направила за пари.
[/quote]

Това е в случай, че узнаеш за далаверата. Ако го направи за без пари и тихомълком, вероятно няма да се противиш, защото няма да знаеш.


Ами ако предлагат 1 000 000 лв. на милото, за да спи с някоя,  а той се дърпа, какво следва?
Бой, докато се навие.

Да си дойдем на думата.

# 31
  • Мнения: 6 957

Защото има вероятност да и хареса или защото дебитът на сметките и ще е в плюс 1 000 000?


Заради ценностната и система. Бих внесъл едно уточнение. Ако го е направила за да спечели пари за животоспасяваща операция или нещо такова ще я разбера, но ако го е направила просто заради милиона, не мога.


Това е в случай, че узнаеш за далаверата. Ако го направи за без пари и тихомълком, вероятно няма да се противиш, защото няма да знаеш.


Ако не узная за далаверата няма как дя имам проблем с това. Ама жена да има милион и да го скрие нещо не вярвам.

# 32
  • Мнения: 4 380
Оооофффф....приемам и без пари стига наистина да е неприлично. Joy Joy Но да произлиза от някой приличен. Wink

# 33
  • Мнения: 2 829
За семейния бюджет и със знанието на благоверния - НЕ!
За собствения си бюджет - ДА!!!

 Peace Peace Mr. Green Joy

# 34
  • на изток от рая
  • Мнения: 444
Мечтии!  Laughing
Иначе и аз като Клонка, еднолична фирма...

# 35
  • Мнения: 28
Всъщност е гнусно някой да те третира като представител на древната професия Sick.

# 36
  • Мнения: 3 641
Оооофффф....приемам и без пари стига наистина да е неприлично. Joy Joy Но да произлиза от някой приличен. Wink
И аз така Mr. Green Но да е неприлично ,  със стил, с най-приличния Mr. Green

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
За семейния бюджет и със знанието на благоверния - НЕ!
За собствения си бюджет - ДА!!!

 Peace Peace Mr. Green Joy
И аз се включвам тук  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 5 710
да, бих.

# 39
  • Мнения: 2 448
Имаше такава тема в Клюката преди време, самоцитирам се от там, не съм си променила още мнението.  Laughing Ама и предложение подходящо нямам.  Mr. Green

Хайде не се увличайте в мокри мечти..."Неприлично предложение" с Робърт Редфорд....нека се върнем към реалността - дебелак с пръсти като кебапчета, накичени съз златни пръстени, плътна космена покривка, накъдрена дори по гърба, плешив, със златен зъб, смърдящ на пор, даващ 10 хиляди евро за една нощ....навити ли сте?

Ako с тези 10 000 евро мога да направя нещо , което много искам за мен или детето си, и ако нямам друг начин да ги изкарам. Ако въпросния дебелак ми позволи да го окъпя, обръсна космите му и ползва презерватив, да. Бих го направила.

# 40
  • Мнения: 4 965
Предпочитам да си изкарвам парите по друг начин, а секс да правя за удоволствие - независимо с кого - стига аз да го искам. Ако човекът има стил, ще се изсексим и няма да му взема парите. Ако е някой кебапчесто-космат, и 1 млн. няма да приема. Но зависи от финансовото положение - към настоящия момент не бих се поблазнила. Може да съм "палава", но не съм к...ва, както казва една позната...

# 41
  • Мнения: 1 568
За един милион...ще,ще bowuu

# 42
  • Мнения: 637
Аз обаче викам две в едно:
1. аз да "заработя" - ама 2 000 000лв. / в чужбината може да искат 1 млн, ние тука в БГ в криза, инфлация.../
2. милото и то толкова
3.  и да емигрираме на самотен остров, в колибка на брега на морето и ...живооооооооот
  newsm41 1swing newsm18

# 43
  • Мнения: 3 425
Мдаммм, бих...  Crazy

Ааааа, в условието не пише кебапчест, потен и ..... Sick Sick Sick моля,моля....условието на темата е друго  Joy Joy Joy

# 44
  • Мнения: 2 136
Не, не бих правила секс за каквато и да е сума, само за да оправя финансовото положение на семейството!

Общи условия

Активация на акаунт