Тема: КГБ = Клуб на Готините Баби - 79 :)

  • 31 363
  • 446
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 98
Светле и Римар, хубаво да си починете, да заредите батериите Heart Eyes,Петя, всички деца обичат да са с бащите си, те повече им обръщат внимание, ние а да пазаруваме, а да изперем, после да изчистим, трябва и да се яде Laughing,мойта щерка като беше малка и с баща и тръгнат на разходка, тати, тати hahaha.Майсторите завършиха банята, стана много хубаво, беличко, чистичко, само тези дето сменявали тръбите обърнали тръбите и сега където е топлата е студена и обратно #Cussing out, ама няма пак да къртиме Crazy.Като говорехме за скари се сетих и ние купихме скара защото мъжа ми получи преди десет години инфаркт и казаха че е хубаво да яде печено месо, но веднъж говорих с една жена, която ми обясни че на скара месото не се обработва добре и затова е хубаво да се сварява или във фурната, мисля че е права и предпочитам фурната пред скарата.Днес сготвих на майсторите руло Стефани,казаха че е страхотно ,ето ви  и рецептата,имам я от една дебела книга Laughing
700g кайма
55g галета
2 яйца
245g доматен сос
1 глава лук, нарязана
2 ч.л. двебно нарязана чушка зелена
45g настърган кашкавал
1 ч.л. сушена мащерка сол и черен пипер

смесват се продуктите,гледате да не стане по течно,най добре галетата и дом. сос по ваша преценка,придавате форма на руло,аз го разстилам на фолио,може по желание вътре да сложите варено яйце,кисела краставичка,морков кисел Peace,затопляте фурната до 175 градуса и печете 1 час,докато средата на месото достигне 74 градуса,аз слагам отстрани в тавата водичка и поливам с лъжица рулото докато се пече,а леко го набождам с вилица преди печене, може и да се настърже кашкавал върху рулото преди да се сложи във фурната,на мен ми прегаря кашкавала и не слагам Simple Smile
Лека вечер на всички  Hug
Танче, чакам рецептата за моите  ooooh!

# 46
  • Мнения: 5 001
Момичета,още един път благодаря за поздравите и хубавите пожелания! Трогната съм..... Hug Hug Hug Hug Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 16 035
Къде сте всички??????
Мастерче, ти защо не празнуваш?
Аз почистих, наготвих мързеливи лозови сърми. Имах желание да са  истински, но не се свиват листата. Сега ще си ги ям сама 2-3 дни.

# 48
# 49
  • София
  • Мнения: 16 035
Дидиа, сладурчета са.
И как са се освежили в горещината, браво на баб и дядо.

# 50
  • Видин
  • Мнения: 961
Добър вечер на всички!

Ще успея да честитя на Мастерчето преди да изчете празника Grinning

Мила, Наде, честит рожден ден!
Желая ти всичко щастие на земята, защото ти напълно го заслужаваш!
Бъди здрава и благословенна!




Зиче, благодаря ти за труда!  bouquet
Тема пак е страхотна и разбира се по-различна от предишната Peace Hug
За теб едни Маргаритки от моята градина:




Лека и спокойна нощ, момичета! Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 1 740
Добро утро момичета! Пожелавам ви приятен неделен ден! С нетърпение очаквам да дойде часа на срещата.
  
   Дидиа,освен раците видях и една гола розова жабка.Нея бих изяла цялата.А баткото е голям мъж.

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 07:48 от Яжка

# 52
  • тук и там
  • Мнения: 312
Добро утро,момичета кокичета!

   


Дидка,незнам колко рачета сте уловили,но картинката с малчовците е страхотна.
Яжке,изпревари ме.
Лек и хубав почивен ден!

# 53
  • София
  • Мнения: 1 740
     Мими,ще пийна от твоето кафе,че е с пяна.Такова обичам.
     http://www.youtube.com/watch?v=0jsqnnIzohA&feature=relatedшегичка

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 07:57 от Яжка

# 54
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856


Хубав и прохладен неделен ден!

Мими , благодаря за закуската и кафенцето.  Hug

# 55
  • Мнения: 549
Добро утро момичета.Благодаря ви за хубавите пожелания.  bouquet
Дидия,тези малки голи рачета,които цопкат във водата да ги схрускаш и нацелуваш от мен.Много са сладки.Какво стана с първолаците?При която г-жа искахте  там ли се записахте?
Миме,Яжке благодаря за закуските.Взех си от всичко по малко. Joy

Ние се чудим дали да ходим на плажа  или в морската градина,че е леко облачно.
Спокоен ден.

# 56
  • София
  • Мнения: 16 035
И тук е леко облачно, дано е по-хладно днес.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 740
    И в Банкя е леко облачно,но мисля,че ще напече през деня. Айша,ти нали ще дойдеш на срещата?
http://vbox7.com/play:c73b616c

    Маргита,мислех да пълня чушки .Но каймата ми е точно 700гр и ще направя такова руло,а чушките ще напълня с кълцано пилешко и зеленчуци/без ориз/Утре ще дойдат Софи и Коце ,та ще има и нещо диетично за нас двете.Но ще готвя довечера,че утре сутрин съм на работа.

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 09:40 от Яжка

# 58
  • София
  • Мнения: 98
Добър ден и от мен, Жабче и мойта щерка е на сватба, каза че е от три, на приятели, е едва ли е същата Laughing,Миме,Яжке и довечера искам същите вкусотийки hahahaДидия голями бонбони са внучетата ти,да са ви живи и здрави Hug
Яжка, няма да съжаляваш, става страхотно Wink

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 09:43 от margita

# 59
  • тук и там
  • Мнения: 312
А аз днес няма да готвя.Снощи правихме скара и почти всичко остана.
Брат ми е тук.Обадих му се да доиде и ми помогне в двора.Времето е малко прохладно,тъкмо за работа.Довечера мисля да направя гювечета,че бързо става и не иска време.Отивам да копам,но от време на време ще ви навестявам.
Приятна срещичка,момичета!

Общи условия

Активация на акаунт