Пипане ,драскане, повреме на кърмене

  • 2 323
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
И аз да се оплача. Редовно ме дере, скубе , а напоследък и удря. Вече на няколко пъти се сдобих с рана на устната и подобна на окото.Какво ли си мислят съседите newsm78, сигурно ме съжаляват че мъжо ме потупва от време на време Grinning Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 193
Лелее Crazy ,моето диване пък иска и двете ми гърди да са навън пищи ако е само едната ,докато суче от едната гърда  на другата щипе и стиска зърното . Поради тази причина не мога да й дам навън ,не става дискретно да се кърмим. Още не съм намерила начин да не прави така ,просто не става  Tired

# 17
  • София
  • Мнения: 2 734
Ние сме вече отдавна отбити,ама и моята ме драскаше.Навикът започна,като ме натискаше с ръчичка по гърдата,от която суче,както правят малките котенца като сучат с лапички,ако сте виждали.После това натискане загрубя обаче,започна направо нокти да вкопава.Имаше немалък период,в който и двете ми гърди бяха дооооста надрани.И в устата ми бъркаше също.

# 18
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
При нас ужасният навик беше да ми дърпа зърното на другата гърда ...

Същата работа и при нас.  Tired Понякога не само дърпа, а и щипе по зърното. За момент се разсейва и после машинално си го хваща пак. Ужас!
Проблемът е, че така свикна да заспива и сега как ще я отучвам...  ooooh!
Преди това минахме през периоди на драскане, щипане по деколтето, бъркане в устата и очите... Абе, пълна програма.  Crazy

# 19
  • Мнения: 5 328
Скубе ме, затова гледам редовно да съм вързана, намери си и една бенка и се опитва да я чопли. Аз си слагам ръката върху нея, тя ми я маха, за да не и развалям заниманието. Общо взето, само когато е много уморена не чопли нещо.

# 20
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
И моето бебони само да ми провисне някой кичур от косата веднага почва да го скубе и дърпа....
Не могат ли просто да сучат или трябва да се снабдявам с каска и други предпазни средства....

# 21
  • Мнения: 325
И аз да се включа.На мен ,въпреки че косата ми е винаги вързана,1/3 от нея ми я няма.Това добре,че и без това ми беше много гъста.Ноктите ги режа много често,та ме драска от време на време,ама това захапване със зъбките...Има и отгоре и отдолу зъбки,долните се показаха на 4 месеца,а горните,малко след това. Та сега е голям купон,като ме захапе, и ми се смее много сладко-явно й е интересно,че реагирам. А пък е мъничка-на 7 месеца,и да й обяснявам че така не може,нищо няма да разбере.

# 22
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
разсмях се с тази тема.
мисля, че кърмачетата възприемат гърдите като свои, а ние като неминуем придатък и затова си играят, галят и пр. докато ядат.  Laughing
все пак според мен е много умилителна подобна гледка. ние сме на периоди. понякога бърка за другата гърда под сутиена, а моята ръка я затиска с крак, за да не му пречи...
малки хитрушковци...

# 23
  • Мнения: 180
И по-лошо от драснаето и щипането ли става  ooooh! Да знам какво ме чака  Laughing

# 24
  • Мнения: 585
и моя син докато суче си играе с другото зърно ,но е неприятно защото дере и дърпа , вече е на 1 г и 9 месеца и заплахата, че повече няма да му дам да суче ако прави така върши работа ,но слагам и едната си ръка чърху зърното защото ръчичката му шари инстинктивно пак там

# 25
  • Мнения: 175
То е ясо че са си тяни гърдите ,но това чувство за собственост понякога е болезнено. От няколко дни и държа ръчичката и върши работа но сега почна да си вдига краката и ми г опира в лицето Laughing ,а аз и режа ноктите но от самото и драскане ако може да се нарече така на мен ми се въспалява кожата а понякога така ряско ме щипе по носа че сълзи са ми излизали. Яно когато пораснат още малко и почнат да разбират ще се по оправят ако имам касмет ooooh!

# 26
  • Мнения: 945
На мен ми опъва сутиена като прашка и го пуска. Страшно много и харесва. Един път успя и да стисне zърното ми, но повече не си го поzволява

# 27
  • Мнения: 567
Ох, така се смях  Joy  Joy Само като се сетя че и моята ме драпа,щипе, хапи...че и се хили и не знам да се смея ли, да плача ли...

Общи условия

Активация на акаунт