Нов детски клуб във Варна

  • 9 757
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
Много евтино на фона на другите детски заведения!  Rolling Eyes

А едно 6-годишно момиченце ще има ли с какво да се занимава там и дали аниматорката сварва да обърне внимание на всички деца, ако се паднат от различни възрасти?  newsm78

да ти кажа има пързалка и басейн с топки, масичка за рисуване, къща и т.н, ако това ще те ориентира Peace

# 16
  • Мнения: 3 971
И това ще посетим  Hug

# 17
  • Мнения: 398
Ние не сме ходили още,но само минах от там,тази кола на витрината изобщо не ми се понрави.Сложена точно на вратата нали ви е ясно,че детето като нищо ще изкочи и недай боже да мине кола,ти нека да си пиеш кафенцето.

# 18
  • Мнения: 93
Ние не сме ходили още,но само минах от там,тази кола на витрината изобщо не ми се понрави.Сложена точно на вратата нали ви е ясно,че детето като нищо ще изкочи и недай боже да мине кола,ти нека да си пиеш кафенцето.

Детския кът е вътре и ако те притеснява колата може да оставиш детенце с аниматорката Peace

# 19
  • Мнения: 398
Да бе посред лято да го пъхна вътре,това никога няма да стане.Кафенце мога да пия и на крак докато играем на въздух,такива перспективи дет. кът не ми се нравят посред лято.

# 20
  • Мнения: 9
 Simple Smile Посетих този клуб, детето се вози на количката поне 5 пъти, а аз стоях до него. Като исках спокойствие  си платих 2 лв и за него се грижеше аниматорката. Това е положението - докато порасне му трепериш. Браво, много хубаво заведение и в квартала няма такова изискано и културно място за децата .

# 21
  • Мнения: 398
стига ,моля.Като искаш спокойствие,прати го при баба му.Мен тези кътове хич не ми се нравят,само болести може да лепнем,на мен не ми хареса,който иска да си го посещава ,никой не съм спряла,то голямо спокойствие да пиеш едно кафе,ти на това спокойствие ако му казваш,като не знаеш какво става в къта.Яла съм попарата на тези кътове,мерси.

# 22
  • Мнения: 398
Какво разбирате от културно,едно заведение каква култура дава не разбрах.

# 23
  • Мнения: 5 178
елними, едва ли има друг детски кът, който организира куклен театър за децата..
Ако на теб тези кътове не ти се нравят просто не си води детето, ама такива радикални изказвания, че точно този не става ми изглеждат доста тенденциозни
А и кажи къде да заведа детето в събота и неделя от 11-13ч, когато навън е 35 градусова жега, а то иска само малко да поиграе с други деца

Цената от 2 лв е много добра и достъпна, заведението е с добра вентилация и дори детенце да се заиграе в самата зала не се притеснявам.
За колата на витрината - просто ставаш и докато то се вози там ти си го наблюдаваш ..Пълно щастие няма

# 24
  • Мнения: 398
Събота и неделя на плаж Sunglasses.Какво по-хубаво от това и деца и разхлада.

# 25
  • Мнения: 5 178
Kaжи, че не издевателстваш над детето да го водиш на плаж от 11-13ч..

# 26
  • Мнения: 398
Ние ходим от 9и30 до към11 и 30,невиждам какво издевателство е това.Играе във водата със шапка е,и като се приберем ела да видиш колко е изморена,не те разбирам.Тези кътове сама знаеш до какво водят.Ти като искаш си го води,аз не те спирам ,а ние ще ходим с приятелите на плаж.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Ти като искаш си го води,аз не те спирам ,а ние ще ходим с приятелите на плаж.

А ако времето е облачно и дъждовно?  Wink

То е ясно, че угодия няма - каквото е добре за една майка на 2-3 годишно дете, е смърт за майка на 5-6 год.   Laughing

# 28
Ние не сме ходили още,но само минах от там,тази кола на витрината изобщо не ми се понрави.Сложена точно на вратата нали ви е ясно,че детето като нищо ще изкочи и недай боже да мине кола,ти нека да си пиеш кафенцето.

За магистрала Хемус ли става дума! hahaha hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 398
ами да,то ти стига една кола да мине,а Кики Рики е като стрела.Как мирно ли трябва да стоя до колата,да козирувам.

Общи условия

Активация на акаунт