Нов детски клуб във Варна

  • 9 764
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 971
Честно не ви разбирам как стоите спокойно и си пиете кафето.Ами ще стоиш щом детето иска да се качи на колата.А дали ще козируваш това си е твои избор  Wink

# 31
  • Мнения: 4 594
ама то май пак мислено недомислено с тази кола отвън(доколкото разбрах не е на безопасно място)
винаги така става с нещо хубаво  - чудя се тези които правят детските площадки защо не вземат една майка за консултант - всяка ще им каже къде най- добре да наредят съоръженията
също като в нашият квартал - най накрая направиха нова площадка и тупнали люлките в средата

# 32
  • Мнения: 93
Въпросната кола е вътре и невиждам какъв е толкова проблема newsm78, така или иначе, когато е малко детето ще се стои до него. Naughty
А хора, кото елними, които доколкото разбирам дори не е влизала в заведението направи от мухата слон newsm78, а заведения колкото щеш.
Пуснах темата, защото мястото си струва ама нали сме си такива , колкото и да е хубаво все му намираме кусури. Thinking

# 33
  • Мнения: 398
Чесно бе хора не ви разбирам,къде е проблема,аз не бих си завела детето там посред лято,това си е мое мнение,вашето като е различно изразете го.Не мога ли да коментирам,на тази кола просто мястото не е подходящо до витрината.Водете ги пийте кафе,ваша воля,ние ще играем на воля навън и на плажа.УСМИВКИ от мен.

# 34
  • Мнения: 518
Бях в заведението, и на мен мястото на колата не ми се стори най-подходящо - не само,защото е до вратата,а и защото е точно до стълбището. Като застана до количката да пазя детето,направо затварям входа и е супер неприятно за разминаване ooooh!
Това,което мога да кажа като плюс за къта е,че момичето се занимава с дечицата- те бяха 2 с моето,когато отидох. Тъй като,за да се стигне до къта има 2 стъпала,в момента,в който дъщеря ми хукнала да излиза- защото като не ме вижда,не стои почти никъде - момичето я доведе и и помогна по стъпалата да не падне.С 1 дума - децата не са оставени на самотек Simple Smile Само не знам,когато са повече деца как става номера Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 5 178
Kапацитета е долу-горе за 12-15 деца, обаче рядко има повече от 4-5... Момичето много добре ги овладява, последно синковеца го учеше да рисува с флумастри.. той си беше описал блузата, но сега показва топка как се рисува  Crazy

# 36
  • Мнения: 510
Това заведение ни е под носа..не знам колко е ново, но ако знаех за него 1 мес. по-рано щях да си спестя доста главоболия с рожденния ден на малкия.Хубаво е да има такива места,а кой кога и дали ще го ползва си е негова работа. Хубаво е да имаме избор  Grinning

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ние ходим от 9и30 до към11 и 30,невиждам какво издевателство е това.Играе във водата със шапка е,и като се приберем ела да видиш колко е изморена,не те разбирам.Тези кътове сама знаеш до какво водят.Ти като искаш си го води,аз не те спирам ,а ние ще ходим с приятелите на плаж.

Всеки организира сам времето си, като не ти харесват тези места, не влизай в темата. Разбрахме, че не ти се нравят.  Rolling Eyes

bubo-le4ka, хубаво направи като сподели за клуба. Ние не сме ходили, че ми е малко далечко , но ще го имам предвид.  Wink

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 17:49 от sea woman

# 38
  • Мнения: 6
Не мога да разбера защо винаги търсим кусури на другите. Хората направиха едно спретнато заведение за младите като нас, които нямат баби под ръка, а искат поне 20 мин почивка. А и като знам някои баби какви са, предпочитам детето ми да е с аниматор. Simple Smile И вентилацията си му е добре и обстановката е хубава. А в тази жега да си държа детет на плажа до 11 е абсурд. Според мен децата имат нужда от игра в детски кътове с аниматори и игра на вън. Посетили сме почти всички детски кътове, и този ми се струва най-удачен за възрастта на моя син/почти 1 год./.
Нека се радваме, че хората имат желание да правят нещо за децата, а не само да сме недоволни.
Преди да се коментира заведението е хубаво да се посети и види лично. Това е от мен.
Успешен ден на всички.  Hug

# 39
  • Мнения: 4 594
абсолютно точно казано
напълно съм съгласна с горното мнение

# 40
  • Мнения: 398
Ама никой не ви е спрял на го посещавате.Относно плажа ходим ,не до 11 ,понякога отсаваме и до 12,ама такъв и е кеф на Ники,че за нищо на света не бих и го спестила.УСМИВКИ от нас.

# 41
  • Мнения: 3
А някой от Вас посетил ли е новия клуб "Невеляшка"
струва ми се че това място е направено точно по съветите на опитни майки. Поне засега за мен няма забележки /дано само не се изложат впоследствие/ Praynig
Снощи бях там на рожден ден, монтирали са и голямо съоръжение на два етажа, плаща се по 4лв/за два часа, и повярвайте два часа им идват малко на децата - толкова им харесва....
За мен това е най-доброто място в града, ама аиде да спра до тук, че ще ме обвинят в реклама......

# 42
  • Мнения: 4 594
плажа си е плаж - детският център си е детски център
едното няма нищо общо с другото
и посещението на плаж не изключва ходенето на център

# 43
  • Мнения: 5 178
hiho, за "Нивеляшка" има отделна тема..
А защо ми се струва, че някои потребители се опитват да налагат модел на живот на всички останали ooooh!

# 44
  • Мнения: 398
Нека да уточня.Първо в темата казах,че мястото на колата не е подходящо.После казах,че през лятото не бихме посещавали дет. кът от там се почна къде да водим децата и аз просто обясних на плаж.От там насетне как на плаж в тези жеги,не налагам на никого модел на поведение,като ви мързи да си заведете децата на плаж проблема си е ваш,спирам да пиша по темата ,приятно посещение ви желая.Някой просто очевидно не търпи друго мнение освен своето.Приятен ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт