Лятото дойде - ЧИРПАНлийката на морето да се заведе!9

  • 28 303
  • 732
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 172
Момичета нямаше ли днес да излязат резултатите на Поля-нали за 24ти ставаше на въпрос?Къде се губи ученичката,ами не влиза да почерпи??
ПОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ,ПОКАЖИ СЕ И КАЖИ КАКВИ СА РЕЗУЛТАТИТЕ....

# 76
  • софия
  • Мнения: 757
Привет!
Аз все пак успях да уредя един апартамент в този комплекс Амос на Велинград, утре рано пътуваме. Той е с басейн, това гледахме да има основно де.
А на Банкя ние си ходим на басейн някой път и през седмицата, на" Здраве".
Това за конната езда не знаех, че има. Може ли повече инфо?

# 77
  • Мнения: 172
Завиждам ви благородно-кой на "Амос",кой на море...само за мен няма разлечения.
Миналата година ходихме на "Амос",всъщност бяхме на квартира във Велинград,а там отидохме да заведем Теди на басейна.Има хубав басейн с водна пързалка за децата.Докато другите се къпаха аз се наслаждавах на гледката в едно заведение до басейна.

# 78
  • Мнения: 277
Привет!
Аз все пак успях да уредя един апартамент в този комплекс Амос на Велинград, утре рано пътуваме. Той е с басейн, това гледахме да има основно де.
А на Банкя ние си ходим на басейн някой път и през седмицата, на" Здраве".
Това за конната езда не знаех, че има. Може ли повече инфо?

[/quote/]

Ами май точно срещу пързалката се пада, където има един кънтри клуб. Зад него има езда. Не сме ходили, ама Ина има рожден ден в неделя и аз си мислех или да лети със малък самолет, или на езда. Ама летенето е за над 16г., а ездата може, така че това ще й е подаръка. Вече не знам какво материално да купуваме...... А там има и заведение, така че май ще стане онтересно Simple Smile

# 79
  • Мнения: 11
Zdraveite momi4eta,mnogo e goreshto,imam 4-ka na izpita i ne sam prieta na purvo klasirane.
Hodihme f Sofiq za Nasko pri Doc. Krustev (za noshtnoto napikavane)
Dobre e pie 4ai .
Ami tova e ot men,izvinqvaite che pisha taka ama mi e razvalen komputara i zatova pisha taka !   bouquet  bouquet  bouquet Sunglasses

# 80
  • Мнения: 11
$estit rovden den na dy6teri4kata  na Mamma T

Da e jiva i zdrava i mnogo 6tastliva,bezgrijno i veselo detsvo,mnogo usmivki i igri!!! Two Hearts Two Hearts newsm59 nbirthday  ura  bigdance2  party023  party023 Tada newsm18  Party Time Gift Gift Gift newsm20

# 81
  • софия
  • Мнения: 757
Честит рожден ден на малката Ина...Пожелавам и здраве и много....много късмет! Hug

Ние си дойдохме от Велинград, не помня откога не сме си прекарвали така добре. Пътуваме често...но сега беше различно. Цяла събота бяхме на басейна на хотела...вечерта до Велинград и се върнахме в компелкса, където имаше жива музика.
Днес сутринта като станахме си беше хладно и тръгнахме още към 9 за язовир Батак. Минахме през Цигов чарк...красота, не бях ходила... Heart Eyes Оттам през гр. Батак, Пещера, Пазарджик и София. Сега готвя и се оправяме за утре... Ще видя кога ще мога да кача някоя снимка да видите, а и мин.седмица от Ивайловград да ви пусна.
Желая на всички Вас добро настроение през идната седмица.  bouquet

# 82
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Честит рожден ден на Ина от нас,да е жива и здрава,да расте умно и будно дете,да радва много мама и тате,а скоро да се радва и на сестричка!!!
Ние днес голяма разходка по магазините направихме,както вече писах ще започвам да си правя кухнята и обикаляхме за ел.уреди и мивка.В голяма дилема съм за всяко едно нещо,искам да избера най-доброто,естествено.Чудех се мивката дали да е полимермрамор или иноксова с ленено покритие,но май вече реших иноксова ще е,само не съм решила още дали да има отцедник,но по-скоро няма да има...  newsm78.Само чета тук мнения,сондирам,дано да направя успешен избор PraynigНай-после и съдомиялна ще имам,много съм доволна,че вечер като се навечеряме много ме домързява да мия EmbarassedИзбрах и печка,първоначално залагах на Горение,но сега реших Електролукс.Утре ще идват да вземат размери и за дограмата,и там имаше доста чудене каква да бъде!!Ох,какво ли ви занимавам с моите проблеми,но напоследък съм обсебена от този ремонт и затова.
iniici,браво на вас,ние преди време изкарахме сватбеното си пътешествие във Велинград и наистина беше разкошно,ще чакаме снимки!!А на море сме от 10.08 до 19.08,вече нямам търпение,ей сега пак си мерих банските,имам 3-4 чифта и само се гледам с кой съм най-добре,(ако може да се каже,че с някой изглеждам добре,де Mr. Green)
Павлина,стискам палци да те приемат,мисля че на второ класиране имаш шанс Peace
Дидеее,къде се загуби???Включи се макар и за малко!!!

Хайде лека и успешна седмица!!!!

# 83
  • Мнения: 286
Честит рожден ден и от нас на Ина,и честит празник на MammaT
   bouquet newsm59  bouquet
iniici ,направо ви завиждам за постоянното ходене някъде и аз така искам ама сега неможем нещо,и аз преди време съм била на почивка на Цигов Чарк и много беше хубаво,а снимки ще разгледаме с голям интерес като пуснеш Peace
Танче,разбирам те напълно за ремонта,нали съвсем скоро и аз бях на същият хал като тебе,чудене обикаляне по магазините избиране,сондиране на мнения,направо луда бях станала,ама после си е голям кеф Mr. Greenаз също реших мивката ми да няма оцедник защото съм си предвидила място за съдомиална,но още не съм я купила де Blushсмятам съвсем скоро да взема на изплащане може би,само да мине и август,че сега нещо не съм на тази вълна пък и договор още не са ми пустнали от фирмата Simple Smile
Утре в селото където живеем ще има събор и децата ще се радват много,ще има песни танци и ядене и пиене,а дори и томбола,аз си взех 2 билетчета,пък да ведем дали ще имаме късмет Mr. Green
Правя си план този петък дето идва да си дойдем до Чирпан,и дори график съм си направила кой кога ще посетя и кога къде ще бъдем че то за толкова кратко как да се видиш и с роднини и с приятели,ще видя за пръв път кръщелницата си и ще я нагушкам,та смятам в неделя сутринта на 2 август да бъдем на люлките в градската градина който иска нещо като форумско кафе и запознанство моля да заповяда да се видим ще ми бъде особенно приятно и ще увековечим срещата си с някоя снимка Hug,надявам се искренно колегите да не ме спънат в някакво отношение защото имам право да почивам тази събота след като от както съм започнала само 1 събота съм почивала а по принцип трябва да се редуваме с колежката,но утре ще говорим пак с нея Thinking
Павлинче,четворката не е лоша оценка,дано имаш шанс на другите класирания стискам ти палци и успех Praynig Peace

# 84
  • Мнения: 11
Za 2-ri avgust sre6ta.... Hug
Az sym v otpusk,no 4akam da me si obadqt  za edno kry4me da porabotq malko...,no si mislq 4e 6te se poqva v gradinata.Samo Djindji pi6i nqkakyv 4as.
Doreto nikakva q nqma ,kyde se zagubi tova momi4e i po centyra ne q vijdam.
Kiki Ander i tq snimki 6te6e da pu6ta ni6to ne e pusnala  Naughty
Blagorodno zavijdam na wsi4ki koito obikalqte,tolkowa e hubawo.Nie samo do Gabrowo(za izpita),no pak be6e mnogo priqtno,ni6to ,4e vale6e.Hodihme v zoologi4eskata gradina i po centyra nasam -natam,be6e strahotno.
Stiga ot men,bydete po aktiwni de  bouquet

# 85
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Аниии,честит рожден ден!!!
Пожелаваме ти да бъдете много здрави ти и Ради,да съумееш да сбъднеш най-съкровените си мечти,много щастие,много късмет,много любов,от всичко по много,защото го заслужаваш!! newsm51  love001
И ще чакаме снимки от морето,да не забравиш!!! Wink

# 86
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 456
Момичета, почерпете се за мое здраве! Днес навършвам 30 години!  newsm68 newsm68 newsm68
нямам абсолютно никакво време да пускам картинки... предпочитам да ви поразкажа вместо да се ровя за линкове  Grinning

Бяхме на Слънчев браг с ради и свекарите, изкарахме страхотно, Ради ходеше с тях на плаж, аз  - самичка по басейни и море....Сега е при тях на Чирпан....отивам и аз в събота и на 4.08 летим за Мюнхен. Там ще сме до 25.08. Тая седмица аз съм на работа... от тая вечер се глася да си празнувам всяка вечер р.ден до петък  Mr. Green. Сега обаче беше най-скомно, че утре ми е изпита кормуване. Да стискате палци, ей... Аз, че не мога да карам, не мога, ама току- виж го взема... Mr. Green
Снимки от морето нямам много на мояето фото, повечето са на свеки в апарата, но все пак ще кача някоя по -късничко....Забележете ми прическата  Wink

Танче, набързо прочетох, че стягаш кухня - моят съвет за мивката е фотомолимер, аз като теб се чудих и избрах инокс, милион пъти съжалявам...Миялата ако помниш е Беко - супер доволна бях... печката и котлоните са Електолукс, плота е смесения с газта, от тях също бях мн доволна....Каквото и да харесаш, ще е най-доброто, защото е новичко.....

Спирам ...
хиляди целувки от мен....
после ще дам линк за снимките....

# 87
  • Мнения: 277
Здравейте!
Гледам, че честитите 4рд на Ина, ама той е на 31 юли бе девойки Simple Smile Мерси ви все пак. Аз все късно смогвам да влизам и нямам сили да пиша, ама чета де Wink

4рд на AIR - да си жива и здрава, много да те обичат мъжете ти, да си имаш и едно момиченце, че хич не е лошо - много помагат и са добрички Wink И ти да ги слушаш обаче Simple Smile

След 2 седмици излизам в болничен и тогава... няма да се отървете от мен Simple Smile
Лека ви нощ Simple Smile

# 88
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 456

4рд на AIR - да си жива и здрава, много да те обичат мъжете ти, да си имаш и едно момиченце, че хич не е лошо - много помагат и са добрички Wink И ти да ги слушаш обаче Simple Smile


Остава да намеря и бащата или да го преоткрия, знае ли човек  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 89
  • Мнения: 800
  4RD I OT MEN.Izvenqvam se 4e ne pi6a na kirilica ,no kompa ne6to see bagnal.
Az vse o6te sam v otpusk.Skoro 6te svar6i -na 3 sam na rabota ooooh!.
Ni6to novo pokrai men osven 4e Dodo ve4e sie pri men v Sofiq.Lek i sporen den ot men.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт