NK - клетки - къдев София?

  • 10 998
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 319
Благодаря. Утре отивам.
110 за НК клетки или за цялата имунология?

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 22:44 от тъжна мама

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 003
тъжна мама аз също пусках пълна имунология в Надежда, изпратихме кръв по куриер. Струваше ни общо 360 лв., защото и на мъжа ми изследваха някакъв показател. Според мен освен цената е важно и къде точно се правят изследванията. Съветвам те и ти да направиш пълна имунология, за да си по-спокойна  Hug

# 17
  • Мнения: 319
Така и ще направя, но всички други изследвания, които са ми изписани мога да ги направя и в цибалаб, но за НК клетките се оказа голям проблем.

# 18
  • София
  • Мнения: 23 165
Най-добре е да те посъветва къде да ги направиш този който ги е назначил. Все пак ако излезе проблем той ще ти назначава лечение.

# 19
  • Мнения: 319
Мисля , че вече написах, че Тодорова ме изпрати в Цибалаб, но те вече не ги правят.
 

# 20
  • Мнения: 304
Вече десетина пъти проследявам  динамиката на НК клетките .Бяха доста високи и трябваше да правя контрола .Това правих при доц.Конова в Плевен . Има сайт на клиниката .До скоро цените бяха  30лв. + 9 лв. за куриер от Пловдив.Сега мисля,че са 40лв. и малко повече за хладилна чанта .Куриера беше фирма  "Еконт".Много съм доволна от доц.Конова от Плевен . Само с консултации по телефона ,без да ми вземе стотинка с нейна помощ и 8 вливки  успях да намаля НК клетките от 38 % до референтни стоиности -12% .Сега съм бременна в 34 г.с. Дано да съм ти била полезна .!

# 21
  • Мнения: 851
В  повечето клиники за стерилитет се правят такива изследвания. Няма нужда да се интересуваш в лабораториите. Това са специфични изследвания . Има специализирани такива за излседвания в тази област. Аз лично ти препоръчвам лабораторията в болница Свети Иван Рилски. Като цена и време на изпълнение са най-конкурентни. Резултати стаат готови ако не за същия ден, то за следващия ден

# 22
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
В центъра по заразни и паразитни болести на бул. Янко Сакъзов (срещу парка "Заимов") или в болница Иван Рилски - там са към 70-80 лева.

# 23
  • Мнения: 319
Днес ходих в Александровска болница. След двучасово обикаляне успях да намеря мизерна лабораторийка на един таван, където ми отговориха, че това била специална апаратура, която не била настроена и трябвало да се запиша предварително, за да ми вземат кръв.
В крайна сметка отидох в "Св. Иван Рилски" и нямаше никакъв проблем. Хората ми взеха кръв и си ми пуснаха изследването.
НК клетките струват 60лв, а цялата имунология ми струваше 118лв.

# 24
  • Мнения: 1 441
Много ми е интересно какво значи "пълна имунология" - какво точно включва?
Доколкото знам имунологичните фактори са ужасно много и за да се реши какви точно трябва да се изследват ти трябва консултация с имунолог  newsm78

# 25
  • Мнения: 319
Минах консултации с микробиолог, генетик, ендокринолог и имунолог.
Наистина имунологичните фактори са много. Аз разбира се направих само това, което ми е нужно до този момент - това, което лекарите прецениха, че ми е нужно.
Задължително преди да се впуснеш в такава тежка и скъпа поредица от изследвания трябва консултации със съответния специалист.

# 26
  • Мнения: 4 589
Аз правих имунология в Малинов - 260лв, там работи доц. Балтаджиева, тя разчита резултата и предписа лечение. При мен всичко беше наред, но за всеки случай ми предписа Преднизолон.

Успех.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Много ми е интересно какво значи "пълна имунология" - какво точно включва?
Доколкото знам имунологичните фактори са ужасно много и за да се реши какви точно трябва да се изследват ти трябва консултация с имунолог  newsm78
BAN под пълна имунолгогия имам предвид стандартния пакет имунологични изследвания. Какво точно включва ще разбера другата седмица като видя резултатите. Аз също като nikolina платих 260 лв. и съдейки по цената явно на всички се правят едни и същи изследвания. Консултирала съм се и с доц. Конова и тя изписва стандартен пакет.

# 28
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Здравейте момичета, трябва да пусна следните изследвания: клетъчен имунитет- 150лв., разширен панел- 220лв., антифосфолипидни антитела-50 лв., това докторката ми каза ,че са имунологичните изследвания незнам дали има още...

# 29
  • Мнения: 73
Аз правих имунология в Малинов - 260лв, там работи доц. Балтаджиева, тя разчита резултата и предписа лечение. При мен всичко беше наред, но за всеки случай ми предписа Преднизолон.

За какво ти го изписа този Преднизолон? В какво се усъмни тя всъщност?

Общи условия

Активация на акаунт