нормално ли е това потене???

  • 6 842
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
 Hug

Абе най-добре да е от жегите Grinning...

# 16
  • Мнения: 1 354
И аз съм така, ужасно много се потя и най малкото нещо да направя съм вир вода Peace мисля скоро да се консултирам с лекар дали е нормално.

# 17
  • Мнения: 1 053
Здравейте,
да ви попитам, нормално ли е да се потя толкова много??? Родих преди 2,5м. И друго лято е било горещо, ама не съм се потила така. Все съм в банята, все от мен пот се лее, нито дезодоранти, нито roll-on нищо не ме спасява.
Възможно ли е, да е на хормонална основа??? Вече незнам какво да си мисля  Sad
Дайте съвети п/в изпотяване?
Аз бях така преди да родя.Зимата навън излизах супер леко обле4ена,все жега ми беше,през ноща спях по тениска и отвита.Откакто родих оба4е не е така.Сега от жегите ми е топло.Но и при теб сигурно е от жегите Peace.

# 18
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Аз докато бях бременна се потях страшно много и дори през нощта ставах да си взимам душ,защото буквално ставах вир вода.Дори и през зимата ми беше невероятно горещо и се случваше да се изпотя.През следващото лято също се потях повече от
 нормално.Това лято мога да кажа ,че нямам повече такива проблеми.

# 19
  • Мнения: 146
Пробвай с Одорекс део,поне да стабилизираш положението и да не киснеш постоянно в банята,но най-добре е да се консултираш и с някой специалист,за да не се притесняваш  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 30 142
благодаря ви за отговорите момичета,

преди време съм си правила хормонални изследвания и нямаше проблем, сега кърмя и съм все жадна (да отговоря на въпроса), а и имах в началото проблем с кърмата и сега все пия течности. Освен пак да отида на лекар. Правиха ми скоро всякакви профилактични изследвания и всичко беше ок, но ще видим  Sad

# 21
  • Мнения: 991
И аз бях така. И досега се потя повече, отколкото преди да родя. Явно са хормони. Бях чела, че се връщат в нормален баланс около две години след раждането Confused

# 22
  • Мнения: 1 131
Здравейте,
да ви попитам, нормално ли е да се потя толкова много??? Родих преди 2,5м. И друго лято е било горещо, ама не съм се потила така. Все съм в банята, все от мен пот се лее, нито дезодоранти, нито roll-on нищо не ме спасява.
Възможно ли е, да е на хормонална основа??? Вече незнам какво да си мисля  Sad
Дайте съвети п/в изпотяване?

Ако още нямаш цикъл,най-вероятно е от хормоните.Аз съм така,но по време на бременност.А за подмишниците ползвам стик,а не рол-он.Стика изсушава повече.

# 23
  • Мнения: 362
Докато бях бременна изкарах най-тежкото лято за моите 27 години LaughingИ в буквален,и в преносен смисъл.Много се потях,направо страшна работа.Хормоните май още не са си дошли на мястото,защото и сега е горе-долу същото положение Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 30 142
Харем стил ,

нямам още цикъл

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Ооо, при мен също беше кошмарно - потене до откат, при положение, че беше през зимата. Аз стоях на терасата, защото умирах от жега, а вън - минусови температури. Мина с времето. Не само потене, имаше и промяна в косата ми, в кожата, а бе изобщо тялото ми беше тотално объркано. Но всичко се стабилизира и сега е както преди.

# 26
  • Мнения: 857
И аз бях така след първото си раждане . Потенето се засилваше докато кърмех въпреки,че родих зимата и беше студено. Сега е лято и въпреки това нямам такъв проблем. Confused

# 27
  • Мнения: 1 341
Мисля, че е нормално.
Аз родих Юли месец преди 3г.(леле, как минава времето), и постоянно се потях, независимо, че и цикъла ми дойде след като спряха лохиите.
Към октомври месец всичко си дойде на място. Wink

Иначе и аз използвам стик, по-добре действа от рол-он-а. Peace

# 28
  • Мнения: 7 112
Чудя се как бебата още не се отбила заради моите секрети.  Simple Smile Кърмя, лоча ужасно много течности, все хубави неща.  Wink

# 29
  • Мнения: 718
Нормално е, 2-3 месеца след раждането бях така.

Общи условия

Активация на акаунт