ТЪРСЯ ЧЕТИРИМА КРЪВОДАРИТЕЛИ ЗА СОФИЯ

  • 4 536
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 657

Мога ли да питам къде се намира Националния хематологичен център? ...

http://bgmaps.com/map.aspx?sid=a79398f8e9ee435534359d5d36ac343e& … &initsearch=1

# 16
  • някъде
  • Мнения: 979
Момичета и момчета,благодаря ви за подкрепата Hug
Трима човека ми обещаха да отидат-безкрайно съм им благодарна Heart Eyes
Понеже нямам интернет в службата,оставям телефона си за връзка,ако се наложи 0886703562-Светлана.

# 17
  • Мнения: 46 657
Повдигам темата.
Само още един човек трябва!

# 18
  • Мнения: 1 371
Аз ще отида след работа. Надявам се другите трима да дарят също.


Прочетох списъка с противопоказания за даряване, но не те ли изследват поне за нещо? Ми аз, ако съм болна от нещо без да знам?

# 19
  • Мнения: 46 657
Изследват, разбира се - СПИН, Хепатит и т.н., те си знаят, отивай смело  Hug
 

# 20
  • някъде
  • Мнения: 979
Ин@ ,благодаря ти Hug
Засега една мама е дала кръв,очаквам и другите съфорумци да се включат ако са успели да дадат.
И не ми остава нищо друго освен силно да стискам палци...

# 21
  • някъде
  • Мнения: 979
Днес още една мама и нейната колежка са дали кръв.Благодаря ви,момичета Heart Eyes
Не споменавам имената им,понеже незная дали имат нещо против,но те си знаят кои са и им пожелавам най-вече ЗДРАВЕ!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 371
Zhekova, първо пожелавам на майка ти успешна операция и здраве, здраве и пак здраве.  Hug

Аз не ставам за кръводарител.

# 23
  • някъде
  • Мнения: 979
Момичета и момчета,повдигам отново темата,но този път да благодаря на Никол,Divana и нейната колежка.Това бяха хората,които дариха кръв за майка ми.Благодаря ви,момичета Hug
Чета темата на Никол и ми става мъчно.Не упреквам никого,защото всеки сам знае колко големи са страховете му и докъде стигат възможностите му.Но в моменти като този се молиш поне трима души да превъзмогнат страха и предразсъдъците и да легнат на кушетката.
П.С.Аз съм доброволен кръводарител.Давам кръв без да знам за кого отива.Без да чакам организирана акция.Може би кръвта ми е отишла при някой,който не намира време да отиде да дари...

# 24
  • Мнения: X
Аз съм доброволен кръводарител.Давам кръв без да знам за кого отива.Без да чакам организирана акция.Може би кръвта ми е отишла при някой,който не намира време да отиде да дари...
Именно...

ПП Зa съжаление бях в цикъл и нямаше как даря. Радвам се, че има хора, които са се отзовали.

# 25
  • Мнения: 24
Момичета и момчета,повдигам отново темата,но този път да благодаря на Никол,Divana и нейната колежка.Това бяха хората,които дариха кръв за майка ми.Благодаря ви,момичета Hug
Чета темата на Никол и ми става мъчно.Не упреквам никого,защото всеки сам знае колко големи са страховете му и докъде стигат възможностите му.Но в моменти като този се молиш поне трима души да превъзмогнат страха и предразсъдъците и да легнат на кушетката.
П.С.Аз съм доброволен кръводарител.Давам кръв без да знам за кого отива.Без да чакам организирана акция.Може би кръвта ми е отишла при някой,който не намира време да отиде да дари...



Още ли Ви трябва кръводарител? Става ли с бележка за дадена кръв за друг човек, която не е използвана?

# 26
  • някъде
  • Мнения: 979
Ju-ja ,благодаря ти,но няма нужда,събрахме кръв.Благодаря ти,че предлагаш помощта си  bouquet

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Сега виждам темата
Късно  е да предлагам услуги,но успех !Ако има нужда по-късно пиши ми на лични Hug

# 28
  • някъде
  • Мнения: 979
chocha  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт