Какви качества сте наследили от предците си ?

  • 1 427
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 192
Лично аз възприех въпроса така - предците, които в никой случай не са баба, дядо, баща и майка.
Предците, основателите на рода.
Не мога да зная, защото не ги познавам.
Не мога да съпоставям себе си с тях по тази причина.
И точно затова не мога да анализирам.


Предците са всички хора, от които произлизаме (в частност баща,майка и т.н.), но аз имам предвид и родените преди тях, защото пък някой може и да ги знае и да има информация какви хора са били...

# 16
  • Мнения: 11 747
Мене са ме сменили в родилния дом. Убедена съм.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 132
За някой неща съм праволинейна като майка ми. От баща ми съм наследила особено чувство за  хумор, което разбираме само аз, той и сестра ми.

# 18
  • Мнения: 112
   От  революционерски род съм аз.Бунтарка и същевременно кротка.Просто две личности се борят в мен.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
май само инат и болести...
Тук-там и талант. Но не при мен, а при другите  Flutter

# 20
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Инат, нетърпеливост и любопитство.

# 21
  • Мнения: 200
Ами от някаква пра баба която е била ясновидка много ясна и безпогрешна интуиция в много важни моменти. От друг пра дядо - много доброта и честност.
От един който е бил търговец - амбиция, пресметливост и любов към лова , но и много педантизъм и строгост.
Моите баби и дядовци са били оправни, много инициативни и напредничави по дух с пословична трудолюбивост, доброта и честност. Мисля че съм наследила тези качества в пъти по малко. Или просто трябва тепърва да ги развивам, кой знае.

Общи условия

Активация на акаунт