Първият триместър отминава, ето че ДЕКЕМВРИ наближава!

  • 12 685
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41
мерси много petia_sport   newsm51

# 16
  • Мнения: 1 745
Привет и от мен!
И аз съм с кафето пред компа,малката е на гърнето,но ме дърпа да ходим "вънка"! Simple Smile
До скоро! Hug
И аз сънувах един сън,но нещо не ми хареса и няма да го споделям с никой!
А забравих да се похваля-сутринта малката се събуди малко преди 6 да пишка в гърнето,после легнахме пак и тя заспа,а аз не можах веднага и явно събудихме и малкото човече и взе да ритка много готино! Heart Eyes За първи път така отчетливо го усещам! Heart Eyes
Хайде бай за сега! Hug

# 17
  • Мнения: 7
Добро утро Simple Smile Можете ли и на мен да ми изпратите паролата? Mr. GreenМоля, моля Simple Smile
Онзи ден бяхме на преглед.Нашият бебо много е пораснал - през цялото време не спря да шава, да подскача, че и главата си дигна, като малко клюкарка  Laughing Laughing а пък за пръста да не говорим - през цялото време не си го изкара от устата!За пола нищо не можа да ни каже.Каза, че било още рано и чак 22-а седмица. Crazy #Crazy, ама ще издържим .... не е толкова важно, а просто ни е много любопитно:)

# 18
  • Мнения: 240

Моля, пак заповядай

Lilqnka_SlaDka Браво за хубавите новини

# 19
  • Мнения: 82
Добро утро и от мен! Много сте ранобудни! И аз като вас си направих кафенеце и седнах пред компа да проверя какви са новините от днес!
Аз не искам паролата от албумчето  Tired, но се замислих и исках да питам Portman дали вече и в България има добра лазерна техника за премахване на стрии, защото те наистина много ме притесняват, въпреки, че се мажа по два пъти на ден... Предполагам, че щом си я ползвала за неприятните петна по лицето, си се запознала и с други нейни приложения?

# 20
  • тук
  • Мнения: 510
Добро утро и от мен! Много сте ранобудни! И аз като вас си направих кафенеце и седнах пред компа да проверя какви са новините от днес!
Аз не искам паролата от албумчето  Tired, но се замислих и исках да питам Portman дали вече и в България има добра лазерна техника за премахване на стрии, защото те наистина много ме притесняват, въпреки, че се мажа по два пъти на ден... Предполагам, че щом си я ползвала за неприятните петна по лицето, си се запознала и с други нейни приложения?

Казват, че този във Военна академия става за всичко. Аз ходих там и наистиа действа. Но нали знаеш, след кърменето, живот и здраве

# 21
  • Мнения: 718
Здравейте  Hug
За петна и стрии сте се заговорили днес  Blush Майка ми имаше голям проблем с петната до скоро, но й препоръчаха 'избелващ' крем или както там се води - за няколко месеца вече няма помен от петната. Но задължително на слънце само с 50ти фактор  Peace
Стриите обаче мисля, че с нищо не изчезват на 100%  Thinking Но пуста му и суета и с крем ще се мажа, и на лазерни процедури сигурно ще отида, нали надеждата умирала последна  Laughing

# 22
  • Мнения: 614
Добър ден на всички Hug

Аз утре съм на ФМ и вече нямам търпение да видя бебчо.

Colibri, мисля че ти беше ходила при Янкова, дали дава снимки newsm78 ?

# 23
  • Мнения: 188
Ох,малко да почина.Днес се изживявам като бояджийка.Нали сме се отдали на освежаване,днес е ред на спалнята.Цвета стана много сладък между бананово и прасковено,както казва моя мъж от къде ги мислиш тез цветове,банана и прасковата са плодове не са цветове  Joy,ама вие ще ме разберете.Айде да слагам обяда и пак да се мятаме  Hug

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Здравейте и от мен!

Ета поздравления за количката!
Evil дано мъжа се оправи бързо, че накъде Simple Smile
Portman добре завърнала се, ако знаеш как благородно ти завиждам  Embarassed

Оф днеска много жега тука, направо ужас. Добре че до преди малко
бяхме на една рекичка малко за разведряване, че не се диша иначе.

Ами това е за сега от мен, пазете се момичета и
приятен ден  Hug

# 25
# 26
  • Мнения: 429
Добро утро! Кой не е спал тази нощ, да си признава. Благодаря за новата тема и избора на зглавието ми Hug  bouquet

Аз! Но съм си спала добре!  Wink

Реших, че това заглавие е много хубаво и рискуваме, ако не го използваме бързо, просто ще пропуснем шанса!  Wink

# 27
  • Мнения: 5
Jennie , благодаря за новата тема ! Вярно, че за малко да бяхме изпуснали хубавото заглавие !

portman , благодаря за инфото. Май и аз ще трябва да започна да внимавам с петната. Вече имам няколко на челото...

Evil , дано утре попаднете на по-добър специалист!

stuffinka радвам се, че  и с теб се запознахме виртуално!  Grinning
Много готина снимка

Zuzu_82 , ще чакаме новини утре след ФМ.

Lilqnka_SlaDka , и аз чакам с нетърпрние следващия преглед след 2 седмици !!! Много ми е любопитно. Пък и не искам да си мисля за бебето като "тО", ами "Тя" или "Той" Simple Smile

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 52
здравейте ,и аз да се запиша в новата тема. Заглавието е супер. Може ли и на мен да ми пратите паролата и имато за албумчето- дано не ставам нахална.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 274
и аз запис, че цял ден от плаж вчера и днес не ми е останало време да седна пред компа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт