СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ - математика - последното препятствие

  • 25 878
  • 542
  •   1
Отговори
# 375
  • България
  • Мнения: 2 164
не съм искала да всявам паника!моля да ме извините!до колкото разбрах се е коментирало по радиото!имало някакви 5 задачи , които били " отворени" каквото и да значи това!предавам само думи!още час и ще видим!стискам палци!

 Естествено, че има "отворени" задачи! Това е част от условието на теста. Какво толкова?  newsm78

# 376
  • Разград
  • Мнения: 42
Отворени задачи са тези, в които децата трябва да попълнят сами отговора.

# 377
  • Мнения: 475
Половината мина, вижда му се края. newsm44 newsm10 smile3501

# 378
  • Мнения: 156
Аз също се включвам. Седя и чакам да се върне детенце. На мен ми е за втори път /баткото е студент/ и би трябвало да съм по-спокойна. Ама не е така, особено като знам , че синът ми се е готвил не толкова старателно. Ще се радвам да изкара някаква прилична оценка по математика. Той обаче тръгна много спокоен сутринта, каза ми да не се притеснявам ,защото за него е по-важно как ще се представи цялата друга седмица на републиканското състезание по баскетбол, а училище ще завърши ,което и да е  стига да се учи английски. Направо му завиждам за здравата психика, може би е от многото мачове , които играе почти всяка седмица. Стискам палци на всички деца , да изкарат добри оценки за да им се възнагради положения труд.  Успех!!!!

# 379
  • Мнения: 2 829
и на мен ми направи впечатление ,че повечето деца бяха доста спокойни в двора на училището Laughing
Директорката каза че е дала инструкции - на квесторите ,че децата имат право да пишат в тестовите книжки,което мен лично ме облекчи доста...

Почти мина и този зор.....
на 2 юли--дано всички имаме поводи за усмивки Praynig Hug

# 380
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
В крайна сметка и петте отворени задачи да не решат,дори и да са по 3 точки -това са 15 точки.
Синът ми се обади и каза,че теста е бил като всички,които е решавал досега newsm78
повече подробности-след 30 минути.

# 381
  • София
  • Мнения: 2 958
В крайна сметка и петте отворени задачи да не решат,дори и да са по 3 точки -това са 15 точки.
Синът ми се обади и каза,че теста е бил като всички,които е решавал досега newsm78
повече подробности-след 30 минути.

Извинявай, той какви тестове решаваше? Къде ходеше на уроци? Прощавай, не съм чела всичко ... Hug
Чакам подробности! Дано резултата му е отличен!  Peace

# 382
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Индивидуална подготовка при частен учител -слави се като най-добре подготвящ кандидат-гимназисти и студенти,така че...
А синчето е с афинитет към хуманитарните науки,но тестовете които решаваше бяха доста труднички според таткото,който е учил висша математика.
Ще ви пиша след малко като имам инфо от "извора".

# 383
  • София
  • Мнения: 5 832
Понеже сега една колежка ме попита и се замислих, колко желания имаме право да напишем?

# 384
  • София
  • Мнения: 2 958
Колкото желания имат, толкова. Peace

Blue Rose  Hug

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 11:49 от Stam

# 385
  • Мнения: 156
Да попитам, оценките от БЕЛ и математика заедно ли ще ги публикуват в интернет , или първо ще излезе БЕЛ , а по-късно математиката? Аз имам спомен от миналата година , че първо излезе БЕЛ, а математиката след няколко дни. На колежката детето кандидатстваше та проверявахме, ама може и да се бъркам. Как е по наредбата?

# 386
  • Мнения: 2 993
Оценките по БЕЛ и м-ка излизат едновременно Naughty

# 387
  • Мнения: 475
излизат едновременно, Бел не излиза предварително

# 388
  • Мнения: 156
Благодаря за инфото!

# 389
  • Мнения: 348
Говорих с човек, който по някакъв начин участва в организацията на изпита в едно софийско училище. Каза, че по БЕЛ, конкретно в това училище, има много случаи, където за преразказа е нужен арбитър, тъй като двамата проверяващи имат големи различия в оценките си.  Sad 
Аз самата също участвам в изпити, по друг предмет и на др. място. С-мата за оценяване е така създадена, че не може да има големи различия, ако се спазва стриктно ( немска е  Simple Smile  ). Каква ли е бг с-ма за оценяване? Нещо като донемайкъде ... до-немай-къде.... до немай къде...
Взех да се питам - Защо сме в ръцете на такива хора?

Общи условия

Активация на акаунт