СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ - математика - последното препятствие

  • 25 796
  • 542
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
И ние се притесняваме, а по математика не сме перфектни. Аз успокоявам детето така:
Само няколко деца от МГ ще решат всички задачи. Не се притеснявай, че няма да решиш всичко. Реши колкото можеш повече.
Доскоро все я навиквах колко е разсеяна и непоследователна, а сега я хваля колко е напреднала и как добре се справя. Вчера дъщеря ми ми заяви, че много съм се променила и някак си съм станала по-добра.

# 76
  • Мнения: 2 716
Лили отпраши на Чери-парти  Laughing

mymomgot  добавих празния линк в първи пост. Дано се напълни с усмивки  Praynig

# 77
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
До мамите, които пишат до РИО - преди време изпратих мейл с предложение да напишат С ГОЛЕМИ БУКВИ часа, в който седмокласниците трябва да се явят в училищата за изпита по БЕЛ. Защото нито  МОН, нито РИО си бяха направили труда да го изведат като важно.
Ха сега познайте дали имам отговор и дали има реакция някаква?

# 78
  • Мнения: 2 829
...

И дано днешния изпит на децата ви е преминал "по вода"! Peace
Това все едно аз съм го писала
със същото усещане съм и аз

# 79
# 80
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
До компетентните майки:
В програмата за изпита на МОН не фигурират модулните неравенства, но в много от тестовете ги има. Моето предположение е, че такива са давали до миналата година (по старата програма), но на нашите деца няма дадат. Дали съм права?

# 81
  • Мнения: 202
До компетентните майки:
В програмата за изпита на МОН не фигурират модулните неравенства, но в много от тестовете ги има. Моето предположение е, че такива са давали до миналата година (по старата програма), но на нашите деца няма дадат. Дали съм права?
Синът ми ги пропуска в тестовете и като го питам защо ми отговаря,че няма да ги има в изпита им.Дали е така и аз се интересувам.

# 82
  • Мнения: 363
Нали видя какво се дава по БЕЛ?Мислиш ли,че по математика ще ни отмине?Аз очаквам и тогава да има един Голям,вече Втори шамар- урок.Как по-добре да им се покаже къде живеят и какво ги очаква?Поправете ме,ако греша!

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Ужасно си права, за съжаление.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 266
'В програмата за изпита на МОН не фигурират модулните неравенства, но в много от тестовете ги има. Моето предположение е, че такива са давали до миналата година (по старата програма), но на нашите деца няма дадат. Дали съм права?'
Аз съм сигурна, че ще им дадат или тип-задача/и, които не се учат в учлище, също и задължително поне един сбъркан отговор, или задача, която няма решение. Просто това е традиция в тестовете по математика на МОН. Дано не съм права, но ми е трудно да повярвам в обратното. Стискам палци! Дано този път аз греша. Искам да мисля позитивно, но все не ми се получава   Laughing

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
За да бъда позитивна, ще ви кажа:
Мили майки, нашите деца са индиго и те ще разкрият пъклените планове на МОН

# 86
  • Мнения: 2 716
Моодулни уравнения се учат сега, а неравенства в осми клас.

пп/защо никой не ми каза, че е объркан линкът за личните карти????

# 87
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
За да бъда позитивна, ще ви кажа:
Мили майки, нашите деца са индиго и те ще разкрият пъклените планове на МОН
Peace

Дай боже,поживём-увидим.Решихме обаче ако не влезе в гимназиите които си е набелязал,а те са само 3-4,да си остане в осми клас в кварталното ни основно училище,ще кандидатства пак след осми клас,специалностите са доста прилични.Няма никакъв смисъл да учи просто в коя и да е гимназия,тогава по-добре техникум.

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 14:24 от Пиги®

# 88
  • Мнения: 363
Ох,и ние не искаме в кое и да е училище,а какво да правим,за младежите все пак е малко по-лесно(дано не ме линчуват момчешките мамита ooooh!),а при девойките конкуренцията е меко казано ожесточена.............. newsm78

# 89
  • Мнения: 2 433
записвам се за да следя! Blush

Общи условия

Активация на акаунт