LaRedoute.fr - 120 - В седмицата на голямото намаление!

  • 86 921
  • 1 590
  •   1
Отговори
# 15
roksireni, с какво те ядосах,че така размахваш ръце? просто попитах,нали за това е форума....

# 16
  • София
  • Мнения: 4 578
моля да ми разясните как да се използва получения чек за 10 евро от покана от приятел......и след това при поръчка как поканващия да си употреби чека за 20 евро? при нас с приятелката ми нещо не става?
Не се хвърляй, никой не се е ядосал, по-спокойно. Номерът на чека си го вкарай в кошницата, на мястото за код.

# 17
# 18
  • Мнения: 662
моля да ми разясните как да се използва получения чек за 10 евро от покана от приятел......и след това при поръчка как поканващия да си употреби чека за 20 евро? при нас с приятелката ми нещо не става?
никой ли не знае за чековете от 10 евро?
roksireni, с какво те ядосах,че така размахваш ръце? просто попитах,нали за това е форума....
не никой не знае Hug

# 19
  • Мнения: 32
Ох Ох Бързо да се запиша
 newsm68

P. S.  А колко време продължават тези намаления?

# 20
  • Мнения: 1 080
може ли да оразмерите и мен, че не мога да се ориентирам 88-67-98 купих си едни детски панталони 162 без еластан и са ми ок само на талията са свободни

# 21
  • Мнения: 1 711
        Чакам и аз да видя какво ще стане тази седмица!

# 22
  • Мнения: 288
Да , до кога са намаленията ?Зимните 3 ли , 5 седмици ли бяха - не помня Thinking По моите скромни наблюдения май най-изгодно е да се пазарува във втората и третата седмица Simple Smile Но ще съм на стартовото място в сряда сутрин Mr. Green

# 23
  • Мнения: 79
И аз се включвам в следенето на темата.

И като сме почнали с размерите, да  попитам за мъж с ГО: 128, Т: 120, Х:121 в кой размер се вписва. Според таблиците излиза 60, но ми се струва, че е много голям.   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 8 282
Ето малко инфо от мен за малката хлебоперната EUREKA:

 http://www.laredoute.fr/vente-machine-a-pain-500-a-750-g-(xbm-83 … &numberpage=1
Според Редута трябва да е модел Machine à pain 500 à 750 g (XBM 838)
а реално се получи това:  Machine à pain 700 à 900 g CG503
Отзивите са повече от прекрасни .. първото тестово хлебче от 700 г. не е стигнало за 3ма възрастни.
Благодаря mtg, за рецептата   bouquet

12 програми, отложен старт. Инструкцитя е само на френски, но с малко упорство и преписване на френски текст чичко Гугъл сравнително добре се справя с превода.

# 25
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
 http://www.laredoute.fr/vente-machine-a-pain-500-a-750-g-(xbm-83 … &numberpage=1

дали ще я намалят още ????????  newsm78

много се изкушавам  Twisted Evil

# 26
  • София
  • Мнения: 66
Да , до кога са намаленията ?Зимните 3 ли , 5 седмици ли бяха - не помня Thinking По моите скромни наблюдения май най-изгодно е да се пазарува във втората и третата седмица Simple Smile Но ще съм на стартовото място в сряда сутрин Mr. Green

A защо е най-изгодно? Намаленията увеличават ли се с напредване на времето?

# 27
  • София
  • Мнения: 4 578
Да , до кога са намаленията ?Зимните 3 ли , 5 седмици ли бяха - не помня Thinking По моите скромни наблюдения май най-изгодно е да се пазарува във втората и третата седмица Simple Smile Но ще съм на стартовото място в сряда сутрин Mr. Green

A защо е най-изгодно? Намаленията увеличават ли се с напредване на времето?
Да, всяка седдмица са по-големи проценти, на това, което е останало.

# 28
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Да , до кога са намаленията ?Зимните 3 ли , 5 седмици ли бяха - не помня Thinking По моите скромни наблюдения май най-изгодно е да се пазарува във втората и третата седмица Simple Smile Но ще съм на стартовото място в сряда сутрин Mr. Green

A защо е най-изгодно? Намаленията увеличават ли се с напредване на времето?
Да, увеличават се, ама и доста от размерите свършват. Първо намаляват с по-малък процент, след което постепенно го вдигат.

# 29
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Алексова, благодаря! Извади ли сантиметъра ( не че си го прибирала май...)? Валериана? Кафето?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт