LaRedoute.fr - 120 - В седмицата на голямото намаление!

  • 86 971
  • 1 590
  •   1
Отговори
# 1 575
  • Мнения: 52
Спокойна-  bouquet
А някой да каже за качеството на тези мъжки блузки?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5478960& … ue&ksource=-1
много добро  Peace
ако се не лъжа, към края и на последните 2 намаления падат в кръглите цени. и 2та пъти съм ги вземала за по 5 Е.
И аз поръчвах от тях и с къс и с дълъг ръкав и съм доволна.На мен не са се разтегнали нито са избелели.Мъжа ми си ги носи защото са много леки и мекички.Но е въпрос на вкус Hug

# 1 576
  • София
  • Мнения: 2 296
Моля за оразмеряване отново на баща ми!За блузите ми помогнахте,сега ме интересува при талия 118см.-120см.,кой номер панталон да избера?
Поне 54,зависи и от ханша.

# 1 577
  • Мнения: 243
sis7 ,тук: Joggers bébé garçon REDOUTE CRÉATION има точно на 26 номер размер на стелката . Peace


# 1 578
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Момичета, още един тъп въпрос Embarassed
http://www.laredoute.fr/vente-taie-oreiller-rectangulaire-qualit … &numberpage=2

това само калъфка ли е или и възглавница, че на преводача излиза възглавница, но не съм сигурна. И ако е възглавница, може ли отзиви ако някой я е поръчвал?

# 1 579
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 610
Момичета, още един тъп въпрос Embarassed
http://www.laredoute.fr/vente-taie-oreiller-rectangulaire-qualit … &numberpage=2

това само калъфка ли е или и възглавница, че на преводача излиза възглавница, но не съм сигурна. И ако е възглавница, може ли отзиви ако някой я е поръчвал?

калъфка  Simple Smile

# 1 580
  • Мнения: 4 546
herelina, като при чорапогащниците трябва да е. Peace
а за чорпогащниците как е  Embarassed

# 1 581
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Изключително ме изненадахте с коментарите си за палатката
Заинтригувахте ме с тези палатки  Thinking. Видяла жабата, че подковават коня .................  Embarassed
Опитах да разбера размерите на палатката от 22е newsm78, но видях само височината. Пише 2-4 човека и различно тегло  Thinking
Извинете за вероятно глупавия въпрос, никога не съм била на палатка - "двойно чергило" значи, че има две отделни "помещения" за по двама души. Правилно ли съм разбарала  Embarassed Embarassed
Ще съм благодарна, ако някой даде размерите, защото аз нещо не ги виждам  Thinking
Не Grinning, двойно чергило означава, че има една палатка и върху нея се опъва втора - така се създава изолационен въздушен слой, пази по добре от жега и задържа по-добре вътрешната температура. Simple Smile Палатката е изключително изгодна и я препоръчвам!И аз не видях къде са различните размери за различния брой хора, само това ,че е 120 см. висока.

# 1 582
  • София
  • Мнения: 861
angelina.bgk благодаря ти  Hug. Аз пак си разсъждавам  Crazy - да не би когато се ползва както казваш една върху друга две палатки е за двама души, а когато двете отделно  за 4 човека  Thinking Rolling Eyes Embarassed.  Като вътрешната е с диаметър 170см, а външната 190см. Обаче странното е, че са показали различни кг.  newsm78
Ще чакам някоя френскоговоряща мама да се включи или някой, който вече я е поръчвал  Sunglasses

# 1 583
  • Плевен
  • Мнения: 10
Аз съм новичка тук , но ако може да питам  Embarassed Някой знае ли дали този бански има пъдплънки  newsm78

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3828964& … rce=-1#DescDetail

# 1 584
  • Мнения: 610
Много благодаря на всички за изчерпателните отговори.Приятно пазаруване   bouquet

# 1 585
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
angelina.bgk благодаря ти  Hug. Аз пак си разсъждавам  Crazy - да не би когато се ползва както казваш една върху друга две палатки е за двама души, а когато двете отделно  за 4 човека  Thinking Rolling Eyes Embarassed.  Като вътрешната е с диаметър 170см, а външната 190см. Обаче странното е, че са показали различни кг.  newsm78
Ще чакам някоя френскоговоряща мама да се включи или някой, който вече я е поръчвал  Sunglasses
Погледни картинката на палатката : виждаш ли как има една палатка, бяла, която е опъната върху рейки и върху тази "конструкция" има оше една палатка ,"истинска", синя, с врата. Ето , това синьото е второто чергило.Simple Smile Дано да съм обяснила ясно.
Имаме я тази палатка, но е скатана и просто не мога да измеря размерите, а етикетчето отвън на калъфа е загубено.

# 1 586
  • София
  • Мнения: 861
Да, разбрах те  Hug  bouquet.
А според теб дали ще се побере вътре матрак, от тези дето бяха подарък  Rolling Eyes.
Дано не ставам вече много досадна  Embarassed

# 1 587
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
надуваемите матраци бяха 160х200 , нали? Такъв влиза преспокойно. Номерът е да разпънеш палатката, да вкараш дюшека и тогава да го надуеш . Laughing Ние така правим. Нашият матрак обаче не е ларедутски, но размерите му са такива.

# 1 588
  • Мнения: 28
Моля за оразмеряване отново на баща ми!За блузите ми помогнахте,сега ме интересува при талия 118см.-120см.,кой номер панталон да избера?
Поне 54,зависи и от ханша.
 

Eva,благодаря Grinning,че отново ми отговори  bouquet!

# 1 589

Общи условия

Активация на акаунт