Бой между близнаци на 1 год

  • 3 109
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
аз пляскам силно с ръце като стане много напечено. веднага се кротват

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Мерси за отговорите момичета. mama_hero , Дъмпер, това няма много да помогне, защото те никога не го правят пред мен. Само когато са сами.

# 17
  • Мнения: 46
 Като гледам и мойте момчета не се различаваме от другите,докато гледаш как се бият bash,започват да се обичат hug.Аз повечето пъти не се намесвам,а оставам да си се оправят сами,само в краен случай раздавам правосъдие.Септември тръгваме на ясла,а там едва ли всички ще ги галят,нека да могат да се грижат сами за себе си.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 506
Идентичен случай и при нас. Но като пораснаха повече се заяждат и дразнят един друг.
Една вечер преди около три години мъжът ми беше заварил единия седнал върху другия и му реже корема с един пластмасов нож. Оказа се, че разиграват Червената шапчица, ама в първия момент изтръпнахме af
Но да знаеш, че това с боя не се отнася само за близнаците. Много братя и сестри се бият като малки. Така бяхме и аз и сестра ми, а сега сме почти неразделни.
Ще отмине към пубертета newsm48

# 19
  • TX
  • Мнения: 590
О и мотите дивачки правеха така, само че си сменяха ролите . Няма доминираща и подтискана. Примирила съм се, разбира се правя забележки и наказвам, но явно ще се бият докато не ги удари хормона сигурно. Ама имат и светли моменти. Понякога се разбират прекрасно. А батето е най на далавера, винаги е в комбина с някоя от тях за сметка на другата, а като двете се съюзят срещу него става  smile3511 smile3533 smile3512

# 20
  • Мнения: 116
Не минава... Момичета, момчета - все бой и кавги. Момичета станаха на 10 г. и още се карат и е вечно състезание. ...А сега почнаха и момчетата да се карат и да пишят...Малък ужас... #2gunfire

















# 21
  • Мнения: 183
Ужас, и моите се трепят,бъркат си в очите, скубят се, а как пищят ако единия вземе играчката на другия. Като се разхождаме пред нас съседите през 3 къщи ги питат "Кой плачка толкова много"?  Намирам спасение единствено в градинките, където всичко им е много интересно, там са направо свитички сравнени с другите деца.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ревизирам си мнението.  Laughing Спряха да се бият. По-скоро Жоро спря да бие Николай, защото той почна да му отвръща. И сега е мир и спокойствие.  newsm44 Дано е за по-дълго. Явно е било някакъв период.

# 23
  • TX
  • Мнения: 590
Ревизирам си мнението.  Laughing Спряха да се бият. По-скоро Жоро спря да бие Николай, защото той почна да му отвръща. И сега е мир и спокойствие.  newsm44 Дано е за по-дълго. Явно е било някакъв период.
На моменти ще са поне засега моите са така , от начало тези моменти са за дни , а като започнат да говорят да се социализират са минути. В рамките на ден се карат и обичат поне 20 пъти.
А какво мислите за размяната

# 24
  • Мнения: 7 803
zа раzмяната на кое?

# 25
  • TX
  • Мнения: 590
Да се разменят те , да лъжкат другите деца. Питам , защото моите рядко съм ги обличала еднакво те си избират предимно, но напоследък искат еднакво и искат да се сменят да лъжат. Бяхме на почивка и там беше основно забавление което си спрятаха, но едната се удари по крачето. Беше много разочарована , че по раната я разпознават  Joy
Може и като нова тема да го пусна

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 11:04 от Murka

# 26
  • Мнения: 7 803
не вярвам да го правят, те се сърдят още от сега ако ги объркаш

# 27
  • София
  • Мнения: 1 844
Ужас, и моите се трепят,бъркат си в очите, скубят се, а как пищят ако единия вземе играчката на другия. Като се разхождаме пред нас съседите през 3 къщи ги питат "Кой плачка толкова много"?  Намирам спасение единствено в градинките, където всичко им е много интересно, там са направо свитички сравнени с другите деца.

Мен направо ме е срам от съседите - от нас се чуват само викове и крясъци, какво ли си мислят  Rolling Eyes В друга държава да ни бяха пратили сто пъти до сега социалните. А навън са най-послушните деца, постоянно чувам  "Е три са, ама поне са кротки"  Confused

# 28
  • Мнения: 7 803
Ужас, и моите се трепят,бъркат си в очите, скубят се, а как пищят ако единия вземе играчката на другия. Като се разхождаме пред нас съседите през 3 къщи ги питат "Кой плачка толкова много"?  Намирам спасение единствено в градинките, където всичко им е много интересно, там са направо свитички сравнени с другите деца.

Мен направо ме е срам от съседите - от нас се чуват само викове и крясъци, какво ли си мислят  Rolling Eyes В друга държава да ни бяха пратили сто пъти до сега социалните. А навън са най-послушните деца, постоянно чувам  "Е три са, ама поне са кротки"  Confused
още не са идвали социалните у нас  Mr. Green а цирка е много як. оня ден една баба на морето, хазяйката де, вика ма много слушат, кво се оплакваш. и ги викна там. голЕма грешка, след 15 минути отивам те се навреле в кофите от меда, бъркат с лапа и ближат. ръце, крака, рокли, всичко беше в мед. после не ги е викала повече  hahaha

# 29
  • София
  • Мнения: 1 844
Ха-ха, представям си ги двете разбойнички  Joy

Общи условия

Активация на акаунт