Как се отрази раждането на либидото ви?

  • 4 072
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 167
Може да нямате желание, но е важно да се поддържа огъня. Защо го казвам?- познавам едно семейство, в което жената след като забременяла и родила решила, че вече няма нужда да прави секс. И познайте мъжът какво направил? ...... Не знам колко любовници е сменил....

# 16
  • Мнения: 2 090
Беше намаляло,но...както казват:Апетита идва с яденето  Laughing.С подновяването на сексуалния живот бързо се върна и желанието Blush

# 17
  • Мнения: 2 960
След като родих за около няколко месеца беше понамаляло-умора,безсъние,напрежение...си казаха думите.
После нещата се нормализираха и "огънят се разгоря" както преди това. luvbed
Сешам се една "мъдрост" ,която дава насока за добър семеен живот.Ако ще избирате между две възможни действия/неща ,започващи с буквичката "с"/става дума за сън и секс/-изберете вротото. Joy

# 18
  • Мнения: 3 641
Ако позволите са следя темата Embarassed Сега ми е доста високо либидото, но ще вдим след ражането Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 260
Според мен също зависи дали жената кърми. Тогава играят и други хормони.... При мен желанието доста понамаля, въпреки че родих секцио. Но трабва да отбележа, че кърмя на поискване на интервали 3 часа и по-малки денонощно. Къде тук виждате секса?......  Mr. Green Не че не се опитваме, но не е както преди. Сигурна съм, че е период и ще отмине. А мъжа си, в ролята на татко, го обичам повече от преди даже.   Grinning
Това все едно аз съм го писала. С тези будения по 5-6 пъти през нощта, въобще не ми идваше на акъла за секс. Откакто я отбих, нещата взеха да си идват на място и мераците ми също  Blush.

# 20
  • София
  • Мнения: 12 554
Може да нямате желание, но е важно да се поддържа огъня. Защо го казвам?- познавам едно семейство, в което жената след като забременяла и родила решила, че вече няма нужда да прави секс. И познайте мъжът какво направил? ...... Не знам колко любовници е сменил....

Намаляло беше първите месеци, но то е напълно нормално.

# 21
  • Мнения: 6 713
Опция 3 - Желанието ми за секс намаля за кратък период (до 6 месеца). Първите месеци - недоспали, изморени, какъв секс, какви 5 лева?!? ooooh! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 274
Нямаше промяна.
Дори бих казала, че имахме по- силно желание, защото през цялата бременност ни беше забранено, но като цяло промяна нямаше.
  Peace

# 23
  • Мнения: 2 334
Определено ми се отрази, но за съжаление в отрицателна насока. Нямам нищо общо с преди. Просто желанието ми се появява много рядко, аз сама не мога да се позная. Дано да е период и да отмине.

Ох и при мен е така за съжаление  Tired

# 24
  • Мнения: 3 929
По-скоро - нямаше промяна. Даже правим по-често секс, но либидото при мен си е същото, каквото беше преди бременността.

# 25
  • София
  • Мнения: 169
Честно казано докато кърмех нямах никакво, ама никакво желание за секс.Освен това раждането ми беше доста тежко, с много разкъсвания и само мисълта за секс направо ме влудяваше.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
Аз още не съм и помислила за секс, въпреки че минаха почти два месеца. Кога??? Желание не знам дали имам  newsm78 Нямам време да помисля- имам ли нямам ли  Mr. Green

# 27
  • BG
  • Мнения: 2 217
Определено съм се променила много - някак съм ужасно уморена. Трудно съчетавам домакинство, работа и грижи за детето. И ако става въпрос кое от двете "С" да предпочета, то за съжаление напоследък сънят ми е по-ценен ...  Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 39 768
И аз като Джуличка. По време на бременността ни беше забранен секса. Не само секса беше забранен де.
Почти нямах промяна в либидото си. Разбира се по време на чистенето не съм и помисляла за секс.

# 29
  • Мнения: 1 305
Първите месеци нямах никакво желание, но и бях доста уморена и това си оказваше влияние.

Общи условия

Активация на акаунт