Юнските ни ДВЕ чертички,през МАРТ ще махат със ръчички!/22-28.06.2009/

  • 9 903
  • 269
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 629
Момичета отрицателен ми е туморния маркер Simple Smile не мога да си отдъхна чак Simple Smile ама сега следва въпроса какви са тези кисти и защо се появяват Sad
Браво! И аз имах киста преди няколко месеца и като ми казаха да си правя туморен маркер ми прозвуча ужасно страшно и така и не си направих.Тези кисти доколкото знам се появяват от задържани фоликули в повечето случаи.Аз лично се оправих с дуфастон, пих го 3 месеца.А ме бяха наплашили, че ще трябва лапароскопия.

Мечеклече, не ми се вярва да е от кучето. И аз имам от доста години куче вкъщи, но то сигурно има повече ваксини от мен.Дано да не е нищо сериозно и съвсем скоро да ни зарадваш с хубави новини!

# 196
  • София
  • Мнения: 2 245
Мечеклече, кучетата не разнасят токсоплазмоза. Прочети по въпроса преди да обельосваш кучето.
Стискам палци да се разбере какво е!

# 197
  • Мнения: 257
Здравейте скъпи стари дружки!
Аз все си ви хвърлям по едно око,ама сега ще ви се похваля,че ще си имаме мома.Моето предчувствие и желание се сбъдна.Ще обличаме роклички Mr. GreenВчера бяхме на 4Д-ехограф и ни казаха,че всичко с бебето е наред Party
Мемория,честити ти две чертички!Лека и безпроблемна бременност!
Прегръщам ви всичкиии Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 198
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
elena vasileva честити ти розови гащи Party

# 199
  • Мнения: 234
elena vasileva, честита госпожица   bouquet
Не знам момичета....за токсоплазмозата де. И свекърва ми и майка ми са категорични, че е от кучето. Те не бяха много доволни още като го взехме.... Flutter Иначе...бяхме пропуснали една ваксина и сега от всички страни като ми говорят, че това е причината за тези аборти и аз  Banghead А само ако знаете колко много си обичам кучето  newsm03 Ама ще пусна всички изследвания, пък то ще си покаже. Тресе ме страхотен ПМС....така че, най вероятно ще се олеля много скоро  ooooh!

# 200
  • Мнения: 2 617
Мечеклече, не се вкарвай във филми!
Кучето НЕ пренася токсоплазмоза! Пренасят я котките, и то само ако не се спазва стриктна хигиена. И има по-голяма вероятност да се заразиш с токсоплазмоза от недобре измити зеленчуци или недопечено месо, отколкото от котка. Свекърва ти и майка ти ги остави да си говорят, аз какви глупости изслушах след моя мисед, идея си нямаш. ooooh! Но тогава още нямахме куче, та поне това ми спестиха.  Mr. Green Прати ми мейл на лични, ако искаш, ще ти пратя едни материали от подфорум Хоби по въпроса, душата ще ти се напълни и ще се успокоиш!
Само за ваксината да ти кажа - опасно е за самото куче. За хората е важно животното да се обезпаразитява - външно, заради бълхи, кърлежи и други гадинки, и - най-важното - вътрешно, заради глисти и най-вече заради тенията, която на кучето не му пречи, но за човека е страшна.
Извинете, момичета, за офтопика, ама според мен Мечеклече има нужда да чуе трезво мнение. Hug
А защо изобщо реши, че имаш токсоплазмоза? Ако толкова те притеснява, пусни си изследвания. Аз си ги пуснах преди десетина дни и се успокоих. Peace

Елена Василева, честити ти розови гащи! Погал по пупата! Heart Eyes

Мемориа, така де, Мъмбо-Джъмбо Wink, честито!  bouquet Желая ти леки месеци и живо и здраво бебче! Hug

Кате-пате, браво за изследванията!  bouquet

рейни, изчетох внимателно всичко, което си написала за МД. От известно време съм в чуденка за разни изследвания, както някои от вас знаят, и сега размишлявам дали да заложа на "старата гвардия" (МД, Александровска), или да разчитам на новите лаборатории. Така или иначе сама ще си плащам всичко, а разликите в цените не са грандиозни, продължавам да се чудя... newsm78

Хубава вечер, момичета! Hug

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 21:23 от caritas

# 201
  • София
  • Мнения: 5 576
Момичета, здравейте!  Hug  

Да ви кажа вчера не бях прочела темичката много внимателно, но днес вече си наваксах с новините.

Карамелче, честита бременност! Лека и безпроблемна!   bouquet

Мемория, страхотна новина! Честито! Лека и безпроблемна!   bouquet

Мамче, пожелавам ти страхотно лято, миличка! Да се заредиш с много положителна енергия и като се появиш пак при нас да си изпълнена с ведрост и добри новини!  Hug Heart Eyes Hug

Каритас, аз също изчетох впечатленията на Рейни много внимателно... Право е момичето, материалната база се разпада..., но честно ти казвам - включвам се основно заради твоя въпрос - довери се на Централната Генетична Лаборатория на 14ти етаж в МД и на Имунологията в Александровска... Всичко останало е със спорен смисъл! Късмет ти желая, миличка!  Hug Всъщност дори и да дадеш кръв при Владимиров или Стаменов, изследванията се правят в МД и Александровска (не знам как стои въпроса с Щерев). Ако искаш да те боцнат само веднъж, можеш да отидеш и при Владимиров или Стаменов, но имай предвид, че ще бъдат с надценка цените... Това исках да ти кажа, а също и че ти стискам палци!  Hug

Алчо, целувки на Ясен!  Hug

Хубава вечер и уикенд!   bouquet

# 202
  • Мнения: 2 617
Прасковка, много ти благодаря! Hug

# 203
  • Мнения: 196
Здравейте, късно но не никога... Laughing Laughing Laughing

Миле първо на да честитя рожденния ден на твоята принцеска, пожелавам й незабравимо детство и много да слушка мама и тати, а догодина да е кака нали  Wink
Мемориа, Мъмбо-Джъмбо, радвам се за вас ЧЕСТИТО!!!
elena vasileva едно време освен рокли ни вързваха и панделки, пожелавам ти го.....
Кате -пате , един товар по-малко много добре   newsm10
Мечеклечеее... абе не знам кой какво разнася, но аз съм на мнение че в една къща с дете не трябва да се гледа и животно, ваксини, ваксини ама то си е животно....Дано при тебнещата се изяснят скоро.
 Успех на всички във всичко и лека нощ  newsm51

# 204
  • Мнения: 3 695
аха какво виждам  Laughing Мемориа, честитоооо, желая ти лека бременност  Hug

Здравейте и от мен, чета Ви от едно много красиво място в Трявна сме и утре се отправяме към моренцето с големи надежди за хубаво време, изпращам ви прегръдки и целувки  Hug  Hug  Hug

# 205
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Момичета, благодаря ви още веднъж за милите поздрави! Изкарахме супер ден, направо съм гроги!

Мемория  newsm44 newsm68 newsm10 newsm51 smile3501 Това е страхотна новина! Желая ти много лека бременност и здраво бебче накрая!
Ах, колко си се спотайвала! Чак до сака!  Twisted Evil

кате-пате, и аз стигнах до този извод този месец, ову теста показва + но не е имало ову в действителност. И аз ще разчитам на фоликулометрията следващия месец. Радвам се, че имаш добри резултати.

Рейни, какъв очерк си изкарала само. Усещам тънкото ти чувство за хумор! Добре, че си приела нещата положително.

етийорданова, и аз не знам какво означава това? Дано се лекува бързо.

Отивам сега да спя, че умрях права на компютъра!  newsm46

# 206
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Добро утро ,Поспаланки MoneyЗаповядайте по едно кафенце Coffee

Мемория,честито.  smile3525Пожелавам ти лека бременност и на финала едно здраво и пухкаво бебче Heart Eyes

Миле,честит рожден ден на твоето детенце на патерици EmbarassedДа ти е жива и здрава,много щастлива и скоро да стане кака newsm51

Неземната ,тайничко и благородно ти завиждам за красивата и спокойна почивка ,която имаш.Да я оползотворите напълно и да се върнеш заредена с много положителни емоции  bouquet

Аз от вчера съм подложена на едни  служебни проверки и ми беше доста натоварено,но засега всичко е ок.И за да не мислите само в една посока а именно  EFP luvbed да ви занимая набързо с моите предсватбени трепети,ако ми позволите(извинявам се предварително ако на някого досаждам ,както и на модераторите)-вече си избрах рокля и в събота ще я поръчам ,а днес отивам за поканите Mr. Green

Мечеклече ,Рейни,кате-пате и на всички останали  Hug fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 207
  • Мнения: 629
issi_82, мерси за кафенцето! Тъкмо си отварям очите и гледам си ни направила кафе  Hug
Това със сватбата е чудесно! Много се радвам за теб! Сигурно е доста вълнуващо! Каква рокля си избра?

# 208
  • Мнения: 879
ИСИ82, пожелавам ти една страхотна сватба, каквато беше моята наскоро! Наистина с всички приготовления от сватбата не мислех за бебенце, но много силно се надявах да не би дойде след сватбата и това да е сватбения ми подарък, но уви....
Въпреки това с нови сили продължаваме напред, вече съм с краката нагоре и с възглавница под дупето за около 10 мин, дано това да помогне!  #Crazy Честито на бремелинките, тази седмица май са много, аз ще разбера чак след 2 седмици какво става с мен!
Хубав уикенд на всички!!!   bouquet

# 209
  • София
  • Мнения: 5 786

Мечеклечеее... абе не знам кой какво разнася, но аз съм на мнение че в една къща с дете не трябва да се гледа и животно, ваксини, ваксини ама то си е животно....Дано при тебнещата се изяснят скоро.


Не мога да се съглася с теб.За мен колкото по-стерилна обстановка държиш за едно дете,толкова повече го обричаш на алергии,защото имунната му система няма от къде да си набави източници за имунитет.Животните учат децата от малки на много неща- грижи,отговорности,зачитане/съобразяване с чужди правила и т.н

Общи условия

Активация на акаунт