Отговори
# 15
  • Мнения: 290
привет и от мен  Hug
Маринексче твоята темичка ме накара да се усмихна - благодаря  Heart Eyes
няколко пъти влизам и незнам какво да напиша,надничам и в други темички,но все си ме влече насам
благодаря ви за милите думи,момичета
лека и усмихната седмичка  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 146
Момичета, филма и книгата "Тайната" станаха много известни. Има резон в нещата казани там - закона за привличането работи точно така, обаче според мен има и една "хватка", която не коментират. Мисленето по принцип е двуполюсно - мислейки за нещо в положителна светлина, всъщност преживяваме и страха, ако не се случи така. Затова има техники за осъществяване на връзката между главата и сърцето (Мелхиседек примерно говори за това), което го преодолява. И изобщо не може само с усилието на волята изведнъж да се заставим да мислим само положително.

# 17
  • Мнения: 2 343
Хоп и аз тук. Нямам време да ви чета, само ви   Hug

# 18
  • Мнения: 3 246
здравейте следобедно и от мен Hug минавам на бързичко да кажа стиснати палци на всички и успешна седмичка от мен  Hug
Маринекс Praynig

# 19
  • Мнения: 806
Привет и от мен сладурки  Hug
Искам да пожелая на всички късмет,да Ви гушна и да кажа  :
Равалче,съжалявам мило, горе главата и дай Боже другия път на мястото на сълзичките да е една голяма усмивкаааааааааа Hug
Волейче, много истории съм чела в които жената забременява точно по-време на ремонт- от сърце ти желая ти да напишеш другата такава история Hug
Маринексче,стискам палци Praynig и благодаря отново за страхотното заглавие  bouquet
Крюмелхен , не се притеснявай миличка, дано пък тези болки да са лъжливи и теста също  Praynig  bouquet Hug ние стискаме палци Praynig
Аз започнах лечението,болките понамаляха,н оне са изчезнали още- дано да стане скоро.
Нека тази нова седмичка ни донесе много усмивки.Гушкам Ви всичкииииииииииииииииииии Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 1 732
Здравейте,момичета!Маринекс,благодаря за темата,пак много свежо заглавие си сложила,напук на намръщеното време.
За Хлора,Мира,Маринекс,силно стиснати палци и късмет fingerscrossed fingerscrossed и за всички нуждаещи се от късмет и палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Равалче,съжалявам за неуспеха ти ,мило,но Господ ни изпраща премеждия,защото знае,че човекът е силно същество и ще се справи с всички проблеми и грижи.Пожелавам ти много късмет и успех! Hug Hug Hug
Момичета откъде си свалихте филма"Тайната' и има ли го на български?
Лека и спорна седмица на всички!

# 21
  • Мнения: 4 589
mimeto26 от Замунда има и бг субтитри.

# 22
  • Мнения: 1 146
Следобедно да се отчета и аз  Mr. Green. Минахме консултацията по "мъжкия фактор"  Sunglasses, общо взето връщаме се малко в изходна позиция. Ясно е, че проблемът ни идва от хормоните, които са в долната граница. Засега докторът отново му изписа л-карнитин и витамини, които на него му действат много бързо и много добре. Неговият съвет да ги пие и сега 3 - 4 месеца (ние имаме 3 месеца почивка) и пак на изследване. Ако това не даде желания резултат, вече можело да се мисли за прием на синтетични хормони. Аз се надявам, че няма да се наложи. Остава ни да подобрим едни 10 - 15 % от спермограмата по думите на лекаря "на 85 - 90 % спермограмата ни била нормална, но тези 10 - 15 % ни бъркат работата"  Joy  И после  baby_neutral baby_neutral без никакъв АРТ. Аз се съгласих и засега отлагаме инсеминацията, докато не видим резултати октомври. Ако са добри, се надяваме само на собствените усилия за увеличаване на семейството, ако не са чак толкова зашеметяващи, почваме инсеминации.
Абе изобщо имаме си план график   Party

 

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 17:00 от Alexiana

# 23
  • Мнения: 1 732
Ники,благодаря ти за отговора Hug
Алекс,дано по-скоро да увеличите семейството си. Hug

# 24
  • Мнения: 1 156
Маринекс, много хубаво заглавие, и на нас ни се полага да сме Щастливи,нали.

Алекс, дано по скоро вие се увели4и семейсрвото.
Усмихната седмица ви пожелавам. И успехи на вси4ки фронтове. Hug

# 25
  • Мнения: 1 768
Мацонки , какво да ви кажа , май съм леко притеснена  Embarassed Все едно ми е за първи път . Mr. Green Чак стомаха ми се е затегнал , ама от страх да не спукам двамата разбойници не смея да си дам малко зор  Embarassed
Уф да минава утре пък после ...... ooooh!

# 26
  • Мнения: 1 146
Цяла вечер изнасям речи за важността на здравословния начин на живот  Mr. Green Вече и аз не мога да се слушам. Заканила съм се да го вкарвам в нормите моя младеж  Mr. Green
Маринекс, дишай дълбоко и всичко ще е на шест.  Grinning Пази ги разбойниците, да стават хубави емриончета!

# 27
  • Мнения: 491
   Най накрая да се запиша и аз в новата ни темичка, Маринекс да ти е на късмет мила и много ще се моля за теб Hug Hug
 HugМира мисля те, и силно се надявам да успееш, ще бъдеш страхотна МАМА Wink
Хубава седмица от мен и успех на всички и в всички начинания !

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Мацонки , какво да ви кажа , май съм леко притеснена  Embarassed Все едно ми е за първи път . Mr. Green Чак стомаха ми се е затегнал , ама от страх да не спукам двамата разбойници не смея да си дам малко зор  Embarassed
Уф да минава утре пък после ...... ooooh!
Ще мине и всичко ще е ок  Praynig Praynig Praynig Hug Малките разбойници ще си стоят на мястото и ще станат хубави ембриончета  Praynig Hug И дай Боже   EFP preggo newsm30

# 29
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Маринекс, мисли положително и всичко ще бъде наред. Дано и двамата разбойници да станат хубави и истински ревящи бебчовци.
Алексиана, браво имате напредък, важното е че вече имаш ясна представа и план. А това е пътя към успеха.
Хубава седмичка от мен и дано е изпълнена с много усмивки.

Общи условия

Активация на акаунт