Некоректна съфорумка - Pitia

  • 5 427
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
И с колко точно те мина? 20? 50? 100?
Навремето се опваха тук от Продавалника, коя кого завлякла с 2 лв.

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И с колко точно те мина? 20? 50? 100?
Навремето се опваха тук от Продавалника, коя кого завлякла с 2 лв.


не са я минали.

# 17
  • Мнения: 17 407
 Питиа е писала на Ерика, и всъщност авторката лъже? Но защо некоректната форумка не се разписва в темата? ТЯ е другата страна все пак

# 18
  • Мнения: 7 837
Има ли значение, Ерика? Предвид че в този форум е пълно с хора, които ежедневно правят преводи, дори и безвъзмездно...

Та, за колко е данданията? Дайте още пикантерии моля...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ако ще е сеир, давайте да е докрай!
Ако ли са уредили спора тихомълком, заключвайте!
Ама така..... да подхвърляте на час по лъжичка е тъпо и невъзпитано.

# 20
  • Мнения: 458
Ако ще е сеир, давайте да е докрай!
Ако ли са уредили спора тихомълком, заключвайте!
Ама така..... да подхвърляте на час по лъжичка е тъпо и невъзпитано.
м да...давайте, че супата изкипя.

# 21
  • Мнения: 8 536
Едва ли авторката иска да си разчистват сметките във форума, просто предупреждава, за да няма други изгорели.

# 22
  • София
  • Мнения: 12 125
Ако превода не е сложен може да става въпрос за около 100-тина лв. Често се случва да не се плаща на преводачи и е много неприятно, но какъв е този случай не е ясно. Всеки е невинен до доказване на противното, все пак. Разбирам безсилието и разочарованието от това да не ти платят, но такива саморазправи също не са особено почтени

Едва ли авторката иска да си разчистват сметките във форума, просто предупреждава, за да няма други изгорели.

А ако утре някой се изцепи, че ти си му поръчала нещо и не си го платила? Разбирам, че сигурно мотивите на авторката не са лоши, но пак ситуацията изглежда некрасива.

# 23
Ще се изяснят или напразно се отключи темата? newsm78

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ще се изяснят или напразно се отключи темата? newsm78
Незнам бе.Seltakis се напика,на xamelion супата изкипя ooooh!

# 25
  • London, baby
  • Мнения: 800
И аз съм попадала в КМ (пише и в На пазар) на такава, хубавото е, че не съм й платила. За разлика на това ме мотаеше много време и рязко спря да ми отговаря на ЛС.

Копирам идеята (от една приятелка) и давам предложение във всеки подфорум да има по такава тема, защото некоректните са много!

# 26
Глухарче, ти остави ми и аз ще се напикая...

# 27
  • Мнения: 1 533
Ще се изяснят или напразно се отключи темата? newsm78
Незнам бе.Seltakis се напика,на xamelion супата изкипя ooooh!

Az забравих термометъра на детето подмишницата. Седи горкото от сумати време и не смее да мръдне, майка му рефрешва ли, рефрешва.

Селтакис, отивай да пикаеш, аз ще те покривам.

# 28
  • Мнения: 3 675
Аз също съм правила преводи на някои момичета във форума, но те не са били чак толкова обемисти, максимум страничка две, пари не съм им искала, просто съм имала желание да помогна.
Преди в КМ имаше нападки към съфорумка, която предлагала неоригинални парфюми, никой не е застрахован, всеки може да бъде завлечен, може би за себе си авторката е права, положила е труд, загубила е от свободното си време.

# 29
  • Мнения: 4 435
Айде спрете се, че докато дойде авторката и пак ще заключат темата. Mr. Green

Чакайте по-спокойно. Като дойде момичето, ще каже.

Общи условия

Активация на акаунт