подаръци учителки

  • 2 218
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 046
А според теб какво е подходящо вази и сервизи, с които всеки един дългогодишен учител е затрупан.
Изобщо пък не ми навява подобни  мисли, лично аз избягвам да подарявам на близки хора подобни комплекти (освен изрично изпросен от страна на рожденика/именника подобен), за мен лично това са подарък от типа, "извинявай забравих, че ще идвам на рождения ти ден и набързо купих от супера до нас нещо"
От друга страна за мен козметиката е нещо супер неутрално и е подходящо за не толкова познати хора. А и под козметика нямам предвид рол-он/гел-стик +дезодорант и гел за бръснене или някакъв шампоан/сапун. Достатъчно ароматни и нежни душ гелове и лосиони за тяло има, а пък и за учителките ( като за повечето се предполага, че са с доста ограничени доходи) не е лош дори и парфюм.
От друга страна след като по цяла година са ни гледали децата все би трябвало да ни направи впечатление нещо конкретно, било бижута или нещо подобно.

Ако имате повече пари и ако се съберете повече родители може да им купите куверти за някой клуб или заведение да разпуснат малко, или пък за спа процедури в някой местен спа център.

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
аз съм написала кое е подходящ според мен подарък

# 17
  • София
  • Мнения: 44 122
ако ще е подарък от много родители...най-хубаво според мен е ваучър за магазин тип бонжур например....там стока разна - ще си изберат, ако щат чаши, ако щат козметика, ако щат бонбони и алкохол.....

Ние само за коледа правехме подаръци....почти всички родители събрахме и купихме по един хубав марков парфюм на двете госпожи и лелята....

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мисля, че един хубав букет е достатъчен.

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 00:28 от ivben

# 19
  • Мнения: 3 216

От друга страна след като по цяла година са ни гледали децата все би трябвало да ни направи впечатление нещо конкретно, било бижута или нещо подобно.

Ако имате повече пари и ако се съберете повече родители може да им купите куверти за някой клуб или заведение да разпуснат малко, или пък за спа процедури в някой местен спа център.

За бижутата - да направило ми е впчетление ,но аз на себе си не мога да позволя да купя такива бижута камоли на учителките . Идеята е ми изглежда абсурдна

А за клубове и заведения-нали все пак говорим за жени над 50 години ,което не че е лошо,но едва ли ще са вьв вьзторг

Виж идеята сьс Спа-то е много хубава,но за сьжаление изписват 5 деца, родителите не пожелаха орагнизация за общ подарьк и ще дойде скьпичко. Но за ДГ ще го имам като идея. аз лично много бих харесала такъв подарьк , а и те едва ли да си го позволяват често.  Hug

# 20
  • Мнения: 4 970
Да споделя Simple Smile Днес ходихме до яслата да си вземем довиждане с леличките и да им подаръм малки подаръчета. Останах трогнати и очаровани Hug, и аз  много се зарадвах от реакцията им.
 Та- занесо им по една кошничка, напра Hugвена на букет- много красиви- розички, хризантеми и зеленина за декорация.А в торбичка за всяка по една бонбониера, картичка с благодарности и едно плюшено кученце Simple Smile Дъщеря ми ги избра- те са умален вариант на любимото й ку4е, с което ходеше всеки ден на ясла. Та-  мисля че се получи добре символиката. Вярвам 4е ще го запазят за спомен.
Остана само на една леличка да подарим нещата днес- тя прие Дария преди 2 години, а тази година напусна... Ще я потърся по телефона следобед и ще се срещнем някъде , за да й дам подаръка.Винаги ще помня и ще бъда благодарна и на нея  и на останалите лели    bouquet

# 21
  • Мнения: 1 046
velmar   bouquet
браво, добре си го измислила!

# 22
  • Мнения: 1 053
Запис  Hug
Да следя темата,че и аз се чудя какво ще подаряваме на нашите лели   Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 439
Прекрасна идея е дала прасунчо.
Сигурно и букети с цветя ще има, кошнички с лакомства.
Нали са ни гледкали децата толкова време и са се учили заедно, смятам, че трябва да им подарим нещо в замяна.
Чакаме и дрего дете, живот и здраве, може пак в тази градина да се падне при тях.

# 24
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз си мислих за обща кошница с лакомства и отделно на всяка госпожа и лелка по едно букетче.
А за директорката, която наистина беше страшно коректна в трудни за мен моменти мисля да подаря луксозен комплект химикалки с цветя...

# 25
  • София
  • Мнения: 480
Чудих се какво да им взема и накрая нарамих по една саксия. 

# 26
Подаръците или букетите за учителки и лели са остатък от миналото. Не мисля за правилно да се чувстваме задължени да носим нещо. Много по - ценно ще е , ако детето само пожелае без повод да поднесе стрък цвете през годината.

# 27
  • София
  • Мнения: 8 283
Да, но за да пожелае да подари, трябва някой да го е научил. И какво по-хубаво от това да му кажем, че имат празници учителките и да занесем цветя.

Общи условия

Активация на акаунт