Насилието над деца

  • 10 631
  • 265
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 521
родителите са получили доживотен затвор, но дали това е достатъчно наказание Sad
И в затворите мразят насилниците на деца...едва ли ще изкарат дълго там.
Да ме прости господ,но се надявам много мъки да отнесат..

# 16
  • Мнения: 1 354
Не мога да повярвам,че съществуват такива хора - ТОВА Е УЖАСНО,КОЕТО СА ПРАВИЛИ. Може да е грубо,но заслужават да ги погребат живи, да се мъчат #2gunfire

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 404
Нищо не може да звучи грубо за тези нищожества. Мисля, че съм в състояние лично да ги гръмна, ако са пред мен, след като гледах предаването. Скъса ми се сърцето за това мъниче. Не мога още да спра да мисля за него. Дали и тримата, които са подлагали бебенцето на това са луди? Не проумявам как е възможно...

# 18
  • Мнения: 155
Потресена съм буквално  Cry  .  От сълзи едвам изгледах репортажа. Още не мога да се успокоя. Как е възможна такава жестокост? Главата не ми го побира. Ужас.  Тези хора , въобще ХОРА ли са?
За малкото ангелче   Flowers Rose   Flowers Rose  .

# 19
  • Мнения: 241
И аз не съм го гледала,но се питам каква е тази майка и как като го е носила 9 мецеца ще си позволява такова нещо,още повече че е на 5 месеца? ShockedДругите роднини и съседи сигурно ги е било страх от вуйчото и майката. newsm78Как иначе да си обясня,това че не са се намесили?

# 20
  • Мнения: 1 217
Трябва смъртна присъда за такива психопати. Бавна и мъчителна. Нека съм несправедлива, но ако съм на мястото на всички, които отговарят за реда в затворите, такъв бой щяха всеки ден да ядат, че надали някога да са в състояние да се хранят, камо ли да измъчват някой.

# 21
  • Canada
  • Мнения: 649
Честно казано, незнам как сте гледали подобен репортаж... Embarassed

# 22
  • Мнения: 26
Само като чета и ... незнам ... меко казано потресена съм.
Аз не мога дори да си ги представя тези неща, какви са тия "хора", боже горкото дете...

# 23
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Пълно е с изверги вече. Не знам винаги ли е било така или в последно време хората нещо озверяхме и започнахме да се превръщаме в извратени садисти. Във вестник "Телеграф" от 19.06. също имаше статия за това, какво става тук, в България. Не мога да повярвам - майки държат бебетата си дни наред заключени, без храна, без вода и без никакъв надзор. Децата се "гледат" самички още от прохождането си и живеят в кашони. Не могат да говорят. Лошото е, че тези майки не са ромки, а българки. Ромките поне ги оставяли на улицата, за да може някой да ги намери и да се погрижи за тях.
Деветмесечно бебе лежи в Пирогов и не се знае ще оживее ли, защото родителите му са го пребили зверски. Нямам думи.

# 24
  • Мнения: 318
Ужас.....как може, не е честно, дано има Господ...милото детенце Praynig

# 25
  • Мнения: 9
Да оставим господните дела на господ. А ние като хора и общество да си вършим нашите дела. Американците са го направили - ето - доживотен затвор. Имат стабилни и авторитетни социални служби и правосъдие. Сигурна съм, че тук в БГ има много подобни случаи, но социални има ли, правосъдие има ли. То съд за мафиотски босове няма, за беззащитните деца какво остава. И в USA комшиите като чуят кавга в къщата ти веднага звънят в полиция или социални. Тук ако звънна ....  къде да звънна и кой ще направи нещо ... Като гледам кифлите в полицейското в нашия град ... не ми се мисли, ако опра до тях за нещо дребно, какво остава за сериозните неща

# 26
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Честно казано, незнам как сте гледали подобен репортаж... Embarassed

Даже 2 пъти повториха снимките. Втория път изключих ТВ-то. Наревах се, ако знаете колко хубаво бебенце - беше като заспало ангелче. Дадоха и виновните в съда. Съвсем нормални на вид, с безизразни физиономии. Гнус ме е, че с тях обитаваме една Земя Sick
И други подробности казаха, не мога да ги кажа дори Naughty

# 27
  • Мнения: 111
Проблема е по цял свят, не само в Америка. Бях се разтършувала в Facebook и попаднах на група пълна с подобни трагедии - деца починали от изтезаване - няколко месечни, до 3 годишни повечето... Често има социални грижи, които обаче не си вършат достатъчно добре работата. И аз се чудех - защо едни не могат да имат деца, опитват с години, дават сума ти пари и се надяват, докато други се държат със собствените си деца по-зле от животни... нямам отговор до ден днешен.  Cry

# 28
  • София
  • Мнения: 2 227
 smile3518
Горкото дете! Нямам думи!

# 29
  • Мнения: 1 008
За първи път ми се налага да използвам
този емотикон,но за случаят просто не намирам
думи... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт