Насилието над деца

  • 10 665
  • 265
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 660
Няма смисъл човек да е откровен в този форум,хората не разбират разликите,да живее фалша
Изроди-родители за мен са хора,които насилват сексуално или с побой децата и се гаврят с тяхната психика,такива хора наистина трябва бъдат затваряни и да им се приложи смъртно наказание.
Повече,няма да коментирам нищо...

Последна редакция: пн, 06 юли 2009, 21:36 от анаморф

# 241
  • Мнения: 0
Ето един откровен и здраво стъпил на земята човек ...  Hug

# 242
  • София
  • Мнения: 12 809
анаморф  Повечето деца са трудно контролируеми. Шамарите не са решение, а спонтанна, но вредна реакция. Явно и тази тема ще се превърне в ода за възхвала на шамара. Каквото посеем това ще жънем. Не виждам смисъл да пиша повече тук. Написах достатъчно, има и достатъчно литература. Който иска да отгледа здраво психически дете ще намери начин, който не иска ще си намира оправдание да го шамаросва. Поне психолозите ще имат достатъчно работа и в следващите години...

# 243
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 325
ми и те трябва да ядат Simple Smile пък и не са хич малко...
да живее шамара и здравата физически нация! най-сигурния начин за справяне с непослушно дете!
анаморф, какво значи, че сама си гледаш детето? че не го гледа баба му, че баща му се прибира късно, когато то вече спи или нещо друго... защото ако е това, то повечето майки са така. не виждам  нищо друго в писанията ти освен това, че детето ти явно служи да поема твоите страхове, агресия и нерви...

Бояна, жалко ще е ако се откажеш от тази тема... за доста хора си полезна. 

# 244
  • Мнения: 1 325
Тук не става въпрос за шамаросване, а за малтретиране на напълно безпомощно същество и то умишлено от страна на тези, които е трябвало да го пазят. Разликата е голяма. Ужаса и болката, които е изпитала тази малка душа не могат да бъдат простени. Извършителите са наказани, но какво от това??? Детето е мъртво и е прекарало краткия си живот в мъчение. За това всички ние трябва да пазим децата, чуждите включително и да сигнализираме, ако попаднем на подобен случай или имаме основателни съмнения в тази посока! На всички трябва да ни пука за чуждите деца, за да сведем до минимум подобни издевателства!

# 245
  • Мнения: 0
Уважаема Сисли !
Темата отдавна се измести ... не че бъркаме безпричинното малтретиране на деца с пошляпването.

Иначе ми е интересно как преждепишещите задържат вниманието на децата си четейки им дълги статии за това кое и как трябва да правят  Thinking

# 246
  • Мнения: 1 325
Find Nemo, може и да се е изместила, нямах време да прочета всичките страници. Просто коментирам случая.

# 247
  • Варна
  • Мнения: 85
анаморф - абсолютно нормален родител си, в описаните от теб ситуации бих реагирала по същият начин.
Лично на мен ми е странен агресивният начин използван за агитация в полза на анти насилието.
Много по голям проблем от пляскане по дупето е масовото некачествено гледане на децата в България, а и по света, то наистина води до психически и физически последствия, но няма да отварям темата, защото знам че няма смисъл.

# 248
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 325
е кое е качественото гледане на деца - оставяш го да играе с опасни играчки, бъркайки в недобре обезопасените контакти ли? ми естествено е децата да не познават опасностите наоколо - мисля, че децата просто проучват света и едва ли целта на всяко едно-двегодишно дете е да дразни майка си като поставя в риск живота си.

Nadiok, моля те, кажи ми кое наричаш некачествено гледане на деца. не се заяждам, аз също имам някаква позиция, но бих искала да уточним...  Peace

# 249
  • Варна
  • Мнения: 85
е кое е качественото гледане на деца - оставяш го да играе с опасни играчки, бъркайки в недобре обезопасените контакти ли? ми естествено е децата да не познават опасностите наоколо - мисля, че децата просто проучват света и едва ли целта на всяко едно-двегодишно дете е да дразни майка си като поставя в риск живота си.

Nadiok, моля те, кажи ми кое наричаш некачествено гледане на деца. не се заяждам, аз също имам някаква позиция, но бих искала да уточним...  Peace

Темата окончателно ще се измести, но уточнявам специално за miska moja. Некачествено гледане е :
1. ваксиниране на 1 дневни бебета
2. не кърмене на бебета
3. ранно захранване
4. използване на детска кухня
5. използване на държавни / и някои частни / ясли/детски градини
6. масово децата нямат елементарни хигиенни навици
7. масово децата се хранят с боклуци
8. безумно лекуване на деца / антибиотика го дават буквално за всичко /
9. не водене на децата на спорт / факт - от 26 деца в класа - 23 са с проблеми на гръбнака /
10. последното с което се сблъсках - безумни, опасни , идиотски обяснения за привличането между момче-момиче, гаджета и т.н.
И много друго, това е основното. Няма нужда сега да ми обяснявате, че вашата детска градина е перфектна и по вкусно от детската кухня няма, няма да ви повярвам.

# 250
  • София
  • Мнения: 17 597
за едно 5 месечно беебнце което е изнасилвано и пребивано многократно откакто се е родило от майката, бащата и вуйчото на детето. Много тъжно наистина защото съседите са чували непрестанният плач на бебето, а са сигнализирали едва след 5 месеца Sad родителите са получили доживотен затвор, но дали това е достатъчно наказание Sad дадоха снимки на детето, потресаващо направо.. много тъжен случай Cry

Нека се помолим за малкото ангелче  Praynig

Мир на душата му...
Едва ли ще оцелеят дълго в затвора тези, осъдените... което е хубаво. Там влизат най- различни престъпници, но ... самите те най- често имат семейства и... на тази категория общо взето не прощават.

# 251
  • София
  • Мнения: 17 597
е кое е качественото гледане на деца - оставяш го да играе с опасни играчки, бъркайки в недобре обезопасените контакти ли? ми естествено е децата да не познават опасностите наоколо - мисля, че децата просто проучват света и едва ли целта на всяко едно-двегодишно дете е да дразни майка си като поставя в риск живота си.

Nadiok, моля те, кажи ми кое наричаш некачествено гледане на деца. не се заяждам, аз също имам някаква позиция, но бих искала да уточним...  Peace

Темата окончателно ще се измести, но уточнявам специално за miska moja. Некачествено гледане е :
1. ваксиниране на 1 дневни бебета
2. не кърмене на бебета
3. ранно захранване
4. използване на детска кухня
5. използване на държавни / и някои частни / ясли/детски градини
6. масово децата нямат елементарни хигиенни навици
7. масово децата се хранят с боклуци
8. безумно лекуване на деца / антибиотика го дават буквално за всичко /
9. не водене на децата на спорт / факт - от 26 деца в класа - 23 са с проблеми на гръбнака /
10. последното с което се сблъсках - безумни, опасни , идиотски обяснения за привличането между момче-момиче, гаджета и т.н.
И много друго, това е основното. Няма нужда сега да ми обяснявате, че вашата детска градина е перфектна и по вкусно от детската кухня няма, няма да ви повярвам.

Момиче, имаш сериозни проблеми.
Най- добронамерено ти го казвам.

# 252
  • Мнения: 2 491
е кое е качественото гледане на деца - оставяш го да играе с опасни играчки, бъркайки в недобре обезопасените контакти ли? ми естествено е децата да не познават опасностите наоколо - мисля, че децата просто проучват света и едва ли целта на всяко едно-двегодишно дете е да дразни майка си като поставя в риск живота си.

Nadiok, моля те, кажи ми кое наричаш некачествено гледане на деца. не се заяждам, аз също имам някаква позиция, но бих искала да уточним...  Peace

Темата окончателно ще се измести, но уточнявам специално за miska moja. Некачествено гледане е :
1. ваксиниране на 1 дневни бебета
2. не кърмене на бебета
3. ранно захранване
4. използване на детска кухня
5. използване на държавни / и някои частни / ясли/детски градини
6. масово децата нямат елементарни хигиенни навици
7. масово децата се хранят с боклуци
8. безумно лекуване на деца / антибиотика го дават буквално за всичко /
9. не водене на децата на спорт / факт - от 26 деца в класа - 23 са с проблеми на гръбнака /
10. последното с което се сблъсках - безумни, опасни , идиотски обяснения за привличането между момче-момиче, гаджета и т.н.
И много друго, това е основното. Няма нужда сега да ми обяснявате, че вашата детска градина е перфектна и по вкусно от детската кухня няма, няма да ви повярвам.

Момиче, имаш сериозни проблеми.
Най- добронамерено ти го казвам.
Може според нея това да е качественото гледане Mr. Green
Една завършена бъдеща насилничка ooooh!

Извинете Crazy

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 13:53 от Гигова

# 253
  • Мнения: 4 841
е кое е качественото гледане на деца - оставяш го да играе с опасни играчки, бъркайки в недобре обезопасените контакти ли? ми естествено е децата да не познават опасностите наоколо - мисля, че децата просто проучват света и едва ли целта на всяко едно-двегодишно дете е да дразни майка си като поставя в риск живота си.

Nadiok, моля те, кажи ми кое наричаш некачествено гледане на деца. не се заяждам, аз също имам някаква позиция, но бих искала да уточним...  Peace

Темата окончателно ще се измести, но уточнявам специално за miska moja. Некачествено гледане е :
1. ваксиниране на 1 дневни бебета
2. не кърмене на бебета
3. ранно захранване
4. използване на детска кухня
5. използване на държавни / и някои частни / ясли/детски градини
6. масово децата нямат елементарни хигиенни навици
7. масово децата се хранят с боклуци
8. безумно лекуване на деца / антибиотика го дават буквално за всичко /
9. не водене на децата на спорт / факт - от 26 деца в класа - 23 са с проблеми на гръбнака /
10. последното с което се сблъсках - безумни, опасни , идиотски обяснения за привличането между момче-момиче, гаджета и т.н.
И много друго, това е основното. Няма нужда сега да ми обяснявате, че вашата детска градина е перфектна и по вкусно от детската кухня няма, няма да ви повярвам.

 smile3505 smile3505 smile3505

# 254
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 325
добрееее. значи вдигаме риска от рак на черния дроб (на трето място по честота в света, именно заради хепатит б инфекцията), но за сметка на това раздаваме оздравителни шамари.
надиок, мисля, че трябва да придружаваш някого при психолога...

Общи условия

Активация на акаунт