Кой утрепа немското лято? - 136- та тема

  • 10 153
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 521
Заминавам на зъбар, после на женски, после на кола. Стиснете един палец да преживея деня Х. Crazy

# 16
  • Мнения: 9 052
Стискаме палци и на мен ми е гот с такова време . МАлкия иска сняг , от вчера хленчи за елха  Joy

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
В момента и на мен ми е зимно, нищо че упорито се разхождам по лятна рокля вкъщи, въпреки студа. В момента тук е точно като късна есен - 19 градуса, мрачно, облачно, захлупено такова, мокро... Обичам такова време, винаги ме е карало да се организирам по добре - стане ли такова есенно (обикновено есента е за предпочитане), ставам особено организирана. Simple Smile

Между другото деня ми започна с неприятна новина, но ще оживея, дъъ. Никой не е умрял (въпреки че ми се иска да убия някого), та нищо непоправимо не се е случило, но защооо, защо точно днес... Simple Smile

# 18
  • Мнения: 11 315
Хриси, мести катуна. У нас е весело. Joy

# 19
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Мърморке, к`ви ги свърши на изпита?

Сърфи, не си единствена, аз си накупувах куп летни блузки, така си висят в гардероба девствени.

Зов за помощ- коя от вас пътува към София края на тази или началото на следващата седмица? Трябва да пратя едно лекарство, по-точно хранителна добавка (не е нищо незаконно) Winkи малко парички; по поща не може, затова си търся пътник. Ако живее и в центъра софийски хептен се улесняват нещата.


Вечке, кажи ми, моля те, какъв шрифт си ползвала за бутоните, че от моите никой не пасва съвсем ooooh!



# 20
  • Мнения: 11 315



Вечке, кажи ми, моля те, какъв шрифт си ползвала за бутоните, че от моите никой не пасва съвсем ooooh!




Пусни си скайпа  Mr. Green

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Амии, аз писах май, не беше тест както се надявах, бяха въпроси, по някои писах, по някои не, напълно е възможно да не съм го взела, но е възможно и да вържа тройка, ще разбера след около седмица, но ми е все тая - поне се опитах. Simple Smile

Кажи за парите за пъзела. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 880
Заминавам на зъбар, после на женски...
Сърф, ти хвалиш ли се или се оплакваш Wink Mr. Green?

# 23
  • Германия
  • Мнения: 8 099



Вечке, кажи ми, моля те, какъв шрифт си ползвала за бутоните, че от моите никой не пасва съвсем ooooh!




Пусни си скайпа  Mr. Green
Нц, тук нямам скайп  Confused
Можеш ли да го метнеш на мейл?
Иначе чак по тъмни доби ще се добера до моя комп..ако не заспя преди това.

# 24
  • Мнения: 3 521
Сърф, ти хвалиш ли се или се оплакваш Wink Mr. Green?

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Горчива усмивка.

Женския не успях да го видя, че отишъл да ражда, по думи на помощничкта Crazy . Зъбаря и колата ги минах като млада булка първа брачна нощ> Малко мъка, после кеф.
При зъболекаря има още един млад, нов, дофтор. И пак синеок. Чудя се дали не ги взимат по цвят на очите? Blush Thinking

# 25
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
някой от вас да има дигитална рамка за снимки?
доволни ли сте от качеството на изображението?
колко са големи и коя марка?
предложения?

и да са под 50 Е Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 138
не ми е ясно от какво се оплаквате. лято имаше........ Joy
догодина - пак.

аз зяпам къде някъде е топличко на 200 километра, ама йок.....навсякъде туд голям. ние извадихме една духалка. много икономично.

# 27
  • Мнения: 3 521
не ми е ясно от какво се оплаквате. лято имаше........ Joy
догодина - пак.

Татко каза, че ще ми купи колело...обаче друг път Laughing

# 28
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Мдаа, тук и климатика не спасява - жега, мор... Днес сабахлянта имаше къде 40 градуса... Тоз дъжд се невиди, само гърми, трещи, подухна и отиде нейде....

# 29
  • Мнения: 4 138
в българия прогнозират потопи, ще ми отиде анвезена на граматиково....

ей, нема угодия. на нас тук тудено, на ганка топло...........
аз отивам да се мушна под одеалцето..........пухена завивчица, мммммммммммммммц.

ганче, затваряй душа топло в консерви и пращай насам.

Общи условия

Активация на акаунт