ВАРНЕНКИ откриха плажа-там ще си навъртат стажа.

  • 14 555
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 960
.Е намерих де със Спортакус от Мързел град  Rolling Eyes

:
ей това е на Виктор любимото филмче...като залепнал е на него.Другото му е  за  hahahaяките сумисти с големи дупета.. Joy Joy
Много интересни са Peace

# 31
  • Мнения: 3 971
Мда и Ники си пее *големи дупЕта*  Joy

# 32
  • Мнения: 2 960
Може да ги съберем -да направят мъжки деут Joy Joy
Като стана дума за песни ,за емоции....къде без морски бриз,плисък на вълни и хубава музика...ПОЗДРАВ с една песен с летен полъх

http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=110458228840&h=G7C … =i5QJg&ref=mf

# 33
  • Мнения: 8
 Дани поздрава ти е страхотен, прекрасна песен Hug
Ние преди малко се прибрахме с дребния и тук дивее покрай баща си. Мен не ме признава в присъствието на тати.
Да ви се оплача, точно си стигаме до нас и аз виждам че мъжа ми се задава отгоре по улицата и се спирам да го изчакам. Той ми бибитка и ние му се усмихваме с малчо. Виждам че колата на един комшия се приближава и си мисля че той прави маневра някаква си и в тоз момент моя скача и крещи да се махам че в колата няма никой. Направо се ужасих, омекнаха ми крака и всичко.
 Приятен следобед!

# 34
  • Мнения: 3 971
 Shocked егати ужаса

# 35
  • Мнения: 1 554
Десчо,ужас какво стана после ooooh!
ДЗ,ти кога най после ще почнеш да пазариш от ибей Mr. Green там има всичко,няма нужда да обикаляш пазари,сядаш на компа и сърфираш Whistling
ходихме с дребния в капела плей сутринта,ейй голяма игра му дръпна накрая с рев си излязохме , не искаше да си ходим,ама няма как то да не е без пари Laughing

# 36
  • Мнения: 3 971
Морска ам щот незнам как мър кака  Crazy

# 37
  • Мнения: 8
 Ми, хубаво че има неравности и дупки на пътя че се спря до краката ми. Аз докато се усетя тя беше вече до нас. Комшията тича и вика мойта,мойта е колата. Аз тръгнах напред, мъжо остана да се разправя, чух че крещеше. После ми се навика и на мен, не съм ли била видяла че няма никой в колата. Такива ми ти работи.
 Ние отиваме на плаж. Малко се дразня че само аз търча след малкия а Данчо се излижава на шезлонга.

# 38
  • Мнения: 101
Малеее, Десчо, каква случка само! Абе как така ще те овиква твоя мъж, то и без друго са ти се разтреперали краката, само това ти е липсвало. Не, че ако беше моя, нямаше да намила после половин ден   Rolling Eyes Laughing Мъжка им работа!
Днес докато решим да ходим ли на плаж и то стана такава жега, че не посмяхме да тръгнем с малката.

# 39
  • Мнения: 125
Аз пък, ня-ня-ня, днес бях с мъжо на плаж. Сами, без деца, щото командировахме и големия за БГ. Същи Златни тоз Клмамбемборг - вили, чайки, вълни, само дето водата им студена, но за мен не е проблем, защото влизам рядко.  Hug
А за гореописаните патила с коли и заключвания - супер стрес е! Да не се случва повече!
Дилянка,  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 1 554
ДЗ,малко аз съм ти кака Joy

Десчо,ужас...мъжете няма какво да ги коментирам един дол дренки Mr. Green

# 41
  • Мнения: 143
Здрасти момичета Hug
Аз все по рядко се включвам но вече сме по разходки а и нашия тати най после си взе отпуска та сега се радваме на малката Heart Eyes Blush
За заключването на балкона Алекс беше на 2г.като го направи но стоях само 15мин.и ме спасиха  Mr. Green но преди две зими собствения ми мъж ме заключи по погрешка  ooooh!
Излизам да прибирам прането една събота рано сутринта посред зима а на вън кучи студ.Моя отваря вратата да ми каже че отива да оправя нещо по колата и по навик затваря и щтрак дръжката до долу  ooooh! докато извикам и той беше излязал  ConfusedНаправо полудях  Close бутах,блъсках оглеждах се за съседи но кой ще е толкоз луд да стане по сред зима в събота в 7ч. ooooh!Накрая след сто опита на детето което се беше шашнало милото защо мама стои от вънка и беснее най накрая успя да вдигне на горе леко дръжката и да ми отвори.грабвам телефона и в момент на умопомрачение така се разкрещях на моичкия че се беше качил за секунди в нас и като разбра за какво крещя така ми вика "Е ти сега за това ли ме извика " Shocked Аз вече побесняла и все още с тракащи зъби от студ така се разкрещях че ме чуха от първи до последния етаж Mr. Green Blush
После се смяхме като се сетихме но от тогава дръжката на горе Peace

# 42
  • Мнения: 2 259
Здравейте.
Задавам тези въпроси свързани с едно мамче ,на което да окажем помощ.Тя няма нет ,а да се обикаля и да просиш едва ли е приятна емоция.Нека поне отиде там  където е  мястото.
И така.
Интересувам се какви права и помощи имат социално  слабите и по -точно  тези с доход под 350 лв. за член от семейството?
Преди време бях дочула за 100 лв еднократна от Общината освен тези 250 лв.
Също така полагат ли се и 250 лв енергиина или  е  само за роми ?
Къде ,какво ,как?
Благодаря ви за всеки отговор!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 391
Добро утро!
Десчо...нямам думи... Shocked
Vali;), може някой и в нашата тема да знае, но ти препоръчвам да пуснеш въпросите си в темата "Майчинството счетоводно" ( Ето линк: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=399943.0 ) Там се задават много въпроси именно свързани с осигуровки и подобни. Няколко мами , които са компетентни отговярят на въпросите - много са мили, мисля че ще помигнат с информация!

Аз чакам ВиК майстори да ни слагат едно устройство и не знам колко ще се забавят...И чааааак после ще мислим има ли време за разходки или не.
Хубав ден на всички!

# 44
  • Мнения: 109
добро утрооо!!

ние в4ера следобед отразихме един хубав плаж...много хубаво беше- вълничките малки,чадър4е,шезлонг,кофички с пясък....идилия...даже Ани поиска да си легне сама и си заспа - за 1 час...после още малко игра и бегом вкъщи под душа...после разхдодка -- видяхме се с ДАнинка и сладкия Виктор в детския кът,а ние отидохме на алеята да рисуваме с тебешири...и така до 20.00...
хапнахме и след 2 часа принцесите заспаха сами без уговорки...

Вале,ние ходим също в Капела,но когато е лошо времето...и то сутрин,4е да се уморят и да спят следобед...

Десчо- ужас!!!Ама и тези мъже все не знаят как и на кого да се развикат...

Слънчев ден на всички!!

Общи условия

Активация на акаунт