Имам нужда да споделя

  • 3 145
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 641
my_december , разбирам как се чувстваш. Изпдала съм в подона ситуация на место без близки хора и приятели. Сякаш нещо ме беше стиснало за гърлото и бях много нещастна.  Въпреки всичко бъди отворена към положителните хора, не се знае какво ще излезе.  Пък има и форум и скайп, може да си пишеш и поддържаш контакт с настоящите приятели. Не е същото, но все пак не се губи връзката Hug
А , този господинчо ми стана много противен.Мъжа ти трябва д ам удаде да разбере ,че ти си неговата половинка и няма никакво право на такива коментари. Да си мисли каквото иска , но без коментар.И ти му дай пълен "игнор", само се усмихвай и казвай нещо тънко иронично. Hug Ей, няма край простотията значи, тоз иза какъв се е взел. ooooh!

# 16
  • Мнения: 293
My_december,според мен проблема,който те тормози е проблем на обществото ни.
Обществото ни е не само във финансова криза но и в духовна.
Ценностната система на младите хора с всеки изминал ден избледнява и се загубва.
Начина на живот също оказва влияние- динамиката на днешния живот не позволява приятелствата и забавите от годините назад.
Разбирам те прекрасно но знай,че не си сама.
Опитай се да се адаптираш така към живота си,че да не ти е гадно и подтиснато.
И тогава ако е писано приятелите ще дойдат в живота ти без да ги търсиш!


Успех !   Heart Eyes

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз неразбрах невъзпитания приятел чий е: твой или на половинката ти? В компанията на половинката ми имаше един подобен образ, мъжа ми го постави на място и вече се държи прилично. Даже ми е симпатичен, а в началото се дърлехме като куче и котка.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Какво значи казал му да престане ooooh! Спира да се вижда с него и толкова! Не е въпросът в това ти да го караш, той сам трябва да се сети, че щом ти си зарязала всичките си близки, за да бъдеш с него, той е редно поне един простак да отреже, за да бъде с теб...

# 19
  • Nearby
  • Мнения: 194
Спирането да се засичаме с този "приятел" е малко трудно,тъй като само ние живеем в Пазарджик,а останалата част от  група е в София и като си дойдат по празниците си организират среща..и всички са там.
Та така е,колкото и да избягвам срещите с него,понякога се случва.
Знам,че ще го преодолея рано или късно.По-добре с усмивка отколкото със скандали

belinda,много хубаво бебе Simple Smile

# 20
  • Мнения: 413
Напълно разбирам как се чувстваш.Бях на твоето място преди 6-7 години.Дойдох да живея в Пазарджик при мъжа ми.Чувствах се ужасно самотна, не познавах никой, а и не съм от най комуникативните хора...
С течение на времето завързах запознанства, но все още не мога да кажа че имам приятели тук - от тези на които можеш да се обадиш по всяко време за каквото ти скимне и няма да е странно.Ама такава съм си. Simple Smile

Заповядай тук, верно повечето сме вече майки, но ставаме за компания. Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=403506.240

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
Тоя приятел "соло" ли е, или си има приятелка?
Познавам един такъв тип, който всеки път, като седнеше на маса с моята приятелка и мъжа й, не забравяше да каже, че тя е нищо без мъжа си. И от тоя род. Всъщност, човекът беше неспособен на собствена дълготрайна връзка, имаше някакви проблеми с потентността, които сам развяваше и аз лично го подозирах, че е неосъзнат гей. Mr. Green
Приятелката ми непрекъснато го оправдаваше и не вярваше. Минаха сума години оттогава, горкият, продължава да си е все такъв, само дето си има гадже, но като седнат заедно в компания, хората изпадат в потрес, защото си вдигат безумни публични скандали. Нечовешко е.
Мани го тоя, да не ти пука. Кажи му, че е откровен простак и че оная му работа няма да порасне правопропорционално на обидите му към теб, колкото и да се пъне. Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 17 283
Кажи му, че е откровен простак и че оная му работа няма да порасне правопропорционално на обидите му към теб, колкото и да се пъне. Mr. Green

 Joy Joy Joy

Клонке, ти си ми любимия форумен автор  newsm20

# 23
  • Под липата
  • Мнения: 620
Когато се запознах с мъжа си преди години, естествено, бях представена и на негови познати. Намериха се сред тях такива, които ме засегнаха и казаха неща които , ако му бяха приятели, нямаше да кажат. Имаше покани за секс, фриволно държание. Моментално ги отрязах и  споделих с мъжа ми. Той побесня. Нужно ли е да казвам, че тези хора не са дори и сред беглите му познати сега?
 Не бих позволила подобно поведение на никого. Ако мъжът ми не бе реагирал така, както реагира тогава, сигурно днес щях да съм омъжена за друг.
 Не си длъжна на приятеля на мъжа ти с нищо. Тотално го игнорирай и го режи на всяка дума.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 990
Опасявам се, че се държиш много меко с въпросния човек. Сигурно не ти е и в природата, но все пак с такива хора е по-добре да им отвърнеш по аналогичен начин, а не да се криеш от тях. Той, ако те обиди, намери ти за какво да му се присмееш. Вариации в духа на "ти можеш да напуснеш селото, но селото няма да напусне теб".... Давай по-хард, защото той като види, че се спичаш от думите и действията, ще става още по-зъл и нападателен.

# 25
  • Мнения: 133
Офф, КЛОНКА, абе умна жена си бе.
Ако бях мъж щях да те открадна.

# 26
  • Мнения: 6 618
В никакъв случай не показвай пред този "приятел" ,че те засяга с простотията си .

# 27
  • Мнения: 2 161
Приятелят ти е този,който трябва да промени нещата и да направи така,че ти да се почувстваш добре.Изобщо защо контактувате с този човек?Ако има мъже,които не понасям,това са точно този тип-без собствен живот,а натопил пръсти в живота на другите.Защото аз така си го представям този-самотен,без лична история,но компетентен за живота на другите.Никога не съм проявявала желание да видя снимка с нечий чужд съпруг,обаче защо не качиш снимката на това приятелче?Може да го обсъдим хубавичко и да поразсъждаваме за него дали ще се намери нещо добро.Или поне нещо.

# 28
  • Мнения: X
Честно да си кажа, този приятел след такива изцепки изобщо няма да е приятел. Ако твоят човек държи на теб би трябвало и на него да му е обидно и неприятно от изцепките на въпросния. Ако не реагира значи................ не знам. Аз бих поставила въпроса ребром - или той или аз. Явно с простаци трябва по такъв начин да се държим, а за мен това си е просташко поведение. И аз като някой от по-горе да попитам - той има ли си приятелка? Може и от егоизъм и завист да го прави, но това трябва да си остане негов проблем, ако на мен някоя "приятелка" ми се изцепи то този начин за моята половинка аз бих я игнорирала.

# 29
  • Мнения: 1 849
Най-добрата тактика с такива индивиди да не им показваш, че са успели да те засегнат. Аз дори не бих отбелязала, че е простак или нещо друго... Ще го избия на майтап и той ще се пръсне от яд, че не е успял да ме ядоса. Wink
А приятели можеш да си намериш, като си намериш работа, нови занимания... Винаги има начини.

Общи условия

Активация на акаунт