Гланц за устни - Тема 3

  • 90 843
  • 658
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 44
А тези на Estee Lauder дали са трайни?
http://www.strawberrynet.com/makeup/estee-lauder/pure-color-crys … 327/55392/#DETAIL
В момента са намалени....

# 46
  • Мнения: 96
Любопитна съм за този  Glam Shine Sorbet  на L'Oreal, дали някоя дама вече има опит с него?

# 47
  • Мнения: 13 627
Имам 2 такива, нищо особено. Много са ми плътни като цветове...почти като течно червило.

# 48
  • Мнения: 96
Имам 2 такива, нищо особено. Много са ми плътни като цветове...почти като течно червило.

Много ти благодаря, Jaquiebouquet
Точно това е, което НЕ искам от един гланц, но думата "sorbet" ме провокира да си мисля, че глосчето ще е трансперантно и вкусно като плодов сироп  Blush Явно е маркетингов трик  Confused

# 49
  • Мнения: 13 627
Aми поне за моите разбирания си е доста плътно като цвят. Единственото, което ми харесва как седи е Glam Shine Crystals в цвят Topaz Crystal...но пък слагат супер много брокат в тях

# 50
  • Мнения: 96
Chanel Cristall Gloss ми беше любима серия и единствената, от която съм потретвала глос, за съжаление вече никъде не я виждам, като гледам и на сайта им вече не фигурира, много жалко, сигурно са я спрели  от производство    Sad

А сега си търся такъв нюанс

# 51
  • Мнения: 13 627
Много не съм запозната с гланцовете на Шанел, но нямат ли подобен цвят? Дори да не е от тези Кристъл глос?
Иначе Лореал 6h имат подобен нюанс.

# 52
  • Мнения: 96
Благодаря ти, Jaquiebouquet
Видях палитрата на 6h, има два нюанса, които ми се струват добри на прима виста, но този глос нямаше ли блещучкащи частички? Спомням си, че тествах мостра от някакво списание и ми се стори, че е твърде едро-брокатен  newsm78
А Кристъл глос-а на Шанел е най-доброто, на което съм попадала до момента, но уви... Sad

# 53
  • Мнения: 13 627
Имат брокатчета на Лореал 6h  (но мисля, че не са толкова едри, колкото в Glam Shine).
 Най-добре е да ги тестваш на място Simple Smile

Сетих се да похваля и тези:
Седят точно като гланц, имат много приятна миризма и вкус и цветовете са много хубави. 2 пъти съм си купувала Sexy Plum, а сега имам Rose Crystal.

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 17:51 от Jaquie

# 54
  • Мнения: 162
Chanel Cristall Gloss ми беше любима серия и единствената, от която съм потретвала глос, за съжаление вече никъде не я виждам, като гледам и на сайта им вече не фигурира, много жалко, сигурно са я спрели  от производство    Sad

А сега си търся такъв нюанс


И аз търся почти същия цвят Hug Иска ми се нещо по-натурално,прасковено,млечно,коралово и т.н. Crazy Но май осъзнах най-накрая, че най-добре ще бъде да си купя червило в желания цвят( колкото и да не харесвам и не съм използвала никога до сега червила) и отгоре да покрия с лек прозрачен глос за блясък само. Това мисля да направя в скоро време, мисля че така най-добре ще добия желания цвят  bouquet

# 55
  • Мнения: 2 414
Jaquie ,от толкова време ги търся тези червила ,къде го намери?

# 56
  • Мнения: 557
Jaquie ,от толкова време ги търся тези червила ,къде го намери?

Не съм Жаки  Grinning но и аз ги ползвам и ги има в един магазин на ул. Нишава точно с/у Фантастико.

# 57
  • Мнения: 13 627
Teзи на Glam Shine Cream li? Аз последно го купих преди половин година някъде в Ремедиум. Да не би да са ги спряли вече? Тамън се канех да си взимам нов цвят!

# 58
  • Мнения: 96
Имат брокатчета на Лореал 6h  (но мисля, че не са толкова едри, колкото в Glam Shine).
 Най-добре е да ги тестваш на място Simple Smile

Сетих се да похваля и тези:
Седят точно като гланц, имат много приятна миризма и вкус и цветовете са много хубави. 2 пъти съм си купувала Sexy Plum, а сега имам Rose Crystal.

Jaquie, пробвах 6h вчера, нацелих на цвят, но блещучките ми идват в повече, няма да се взимаме с него   Sad
А този Glam Shine Cream не прави ли плътен цвят? Не го познавам, но ще пробвам.
Между другото, Dior High Shine също седи транспарантно като глос, има хубава, богата палитра, половината от която без брокат, няма мирис и вкус, но...го изяждам за по-малко от месец, а си е към 50 лв. Имам номер 624 почти като снимката с устничките е, но се топи супер бъзро...

# 59
  • У дома !
  • Мнения: 700
Аз съм доволна от този гланц-45Вhttp://www.manhattan-cosmetics.com/index.php?lan=en&v=2#/products/lips/
Цената му е 4-5лв.

Общи условия

Активация на акаунт