Използвате ли суплементи и какви -5?

  • 53 141
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 678
Поци препоръчали са на сестра ми Lipos 8
Sida Cordifolia-200mg
Gugguisterones-10mg
Yohimbie-2mg
DHEA-15mg
Caffeine-100mg
bioperine-3mg
На нея обаче този не и действа добре а мен ме приспива-честно ти казвам.Изобщо не ми дава сила и дума не може да става да се прави тренировка с него.....странното е че другия Липос 7 е същия но без Дхеа и действа уникално....
въпроса ми е -възможно ли е от този Дхеа да ми се приспива така  Confused
с какво кръвно си Peace
DHEA  е в нормални граници в дозата Peace

# 721
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
ниско -90/60 100/70

# 722
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562

интересното при сестра ми е, че тя казва, че не може да спи от него и действма като синтетична гадост -докато аз ....тц спя, даже ми е като приспивателно

# 723
  • Мнения: 4 678
ами DHEA може да ти го сваля още..за тва да не се чувстваш добре Peace
..а и защо ви е нужно(жените) да пиета добавка със стероиден хормон..вярно ,че помага за топенето на мазнини..но при по-голяма доза може да има странични ефекти Peace

# 724
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
ми то и аз и се чудя -Лиро 7 което пиеше беше без този хормон и е страхотно-дори сега тя си взе отново от него.....просто аз реших да опитам .....да не го хвърля  Blush

# 725
  • Мнения: 4 678

интересното при сестра ми е, че тя казва, че не може да спи от него и действма като синтетична гадост -докато аз ....тц спя, даже ми е като приспивателно
тя не може да спи от няколко съставки в продукта Peace
това което си дала еднократаната доза ли е на ден Peace
Добавките при всеки човек действат различно,,,ако не се чувстваш добре го спри Peace

# 726
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
да еднократна доза в едно хапче, но виж каква голяма разлика има в действието на два продукта само с една съставка разлика
Значи от Липо без Дхеа-тренираш като идиот и имаш сила -тя тренира много
обаче от Липо +Дхеа-си като изцеден -тя не спи аз обратно........обаче подробноста е ,че тя е взела 2хапчета на веднъж преди да отиде в залата ,а аз взимам по едно......
каза ,че два дни не е спала-адски крива и така...за това го е спряла и е започнала старото

# 727
  • Мнения: 4 678
да еднократна доза в едно хапче, но виж каква голяма разлика има в действието на два продукта само с една съставка разлика
Значи от Липо без Дхеа-тренираш като идиот и имаш сила -тя тренира много
обаче от Липо +Дхеа-си като изцеден -тя не спи аз обратно........обаче подробноста е ,че тя е взела 2хапчета на веднъж преди да отиде в залата ,а аз взимам по едно......
каза ,че два дни не е спала-адски крива и така...за това го е спряла и е започнала старото
ами тя качва кофеина...нормално е да не може да спи ..при 2 таблетки..още повече ако тренира вечер Peace
...ти тренираш ли.
Виж..не може така да разделяш съставките..те действат като едно цяло.
При всеки човек организма е различен и по различен начин действат..едни ги понясят по-леко от други и обратно Peace
Сега съвет ли да ти дам.....да качиш на 2 теблетки Mr. Green

Последна редакция: пт, 06 авг 2010, 17:36 от Поци

# 728
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Здравейте,Поци!От няколко дни постоянно чета форумите ти,много са интересни и ползотворни за всички,защото всеки има нужда от инфо,независимо колко кг е и колко има да сваля.От толкова четене добих голяма представа за Фет Бърнърите,но накрая тотално се обърках кой да избера newsm78  .За това реших да се обърна лично към теб да питам кое би било подходящо за мен.Висока съм 1.73м,тежа 55кг,звучи нормално,но не е така Simple SmileИдеално изглеждам и се чувствам при 51кг най-много WinkКакво ще ми препоръчаш ефикасно,бързо,без големи дози кофеин и подобни,защото съм нервен тип Mr. Green,като цена нещо средно до към 70лв.Да отбележа,че тези кг ги качих за 2мес.,след като спрях цигарите и се храня с протеини и зеленчуци ежедневно.Благодаря предварително Simple Smile

# 729
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
ами тренирам,но още не съм се върнала в залата ч  ме боли кръста(с дискова съм)-в къщи ....по-малко.......

честно да ти кажа малко се притеснявам от тоз хормон-пише, че може да се появят пъпки...окосмяване...-аз съм жена неискам да си вкарам автогол  Mr. Green ...........
ама и като го гледам това шише пълно с хапчета ми се свиди да го хвърля  Blush
взема да опитам с две-пък ако ми изпуши главата на теб ще се сърдя  Mr. Green

# 730
  • Мнения: 4 678
ами тренирам,но още не съм се върнала в залата ч  ме боли кръста(с дискова съм)-в къщи ....по-малко.......

честно да ти кажа малко се притеснявам от тоз хормон-пише, че може да се появят пъпки...окосмяване...-аз съм жена неискам да си вкарам автогол  Mr. Green ...........
ама и като го гледам това шише пълно с хапчета ми се свиди да го хвърля  Blush
взема да опитам с две-пък ако ми изпуши главата на теб ще се сърдя  Mr. Green
..тва не го чети за пъпки и косми..трябва да вземаш с години за да се случи..моя съвет е да не го пиеш щом не ти действа добре Peace
..ако искаш пиши на лични или на скайп Peace

# 731
  • Мнения: 4 678
Здравейте,Поци!От няколко дни постоянно чета форумите ти,много са интересни и ползотворни за всички,защото всеки има нужда от инфо,независимо колко кг е и колко има да сваля.От толкова четене добих голяма представа за Фет Бърнърите,но накрая тотално се обърках кой да избера newsm78  .За това реших да се обърна лично към теб да питам кое би било подходящо за мен.Висока съм 1.73м,тежа 55кг,звучи нормално,но не е така Simple SmileИдеално изглеждам и се чувствам при 51кг най-много WinkКакво ще ми препоръчаш ефикасно,бързо,без големи дози кофеин и подобни,защото съм нервен тип Mr. Green,като цена нещо средно до към 70лв.Да отбележа,че тези кг ги качих за 2мес.,след като спрях цигарите и се храня с протеини и зеленчуци ежедневно.Благодаря предварително Simple Smile
Според мен изглеждаш добре..за тези килограми които искаш да постигнеш никой бърнър няма да ти помогне ..освен спорт Peace

# 732
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Не се чувствам добре,но както и да е WinkЕдинствено фитнес имам като възможност сега,на какво да наблегна?

# 733
  • Мнения: 3 576
Аз само да споделя, че замяната на следобедната ми закуска с протеинова добавка вече има резултат  Peace

# 734
  • Мнения: 4 678
Не се чувствам добре,но както и да е WinkЕдинствено фитнес имам като възможност сега,на какво да наблегна?
силова тренировка след нея кардио Peace

Общи условия

Активация на акаунт