FYRE

  • 15 541
  • 44
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 290
Аз,преди година,сега пак съм се запасила с две опаковки  Flutter

# 2
  • Мнения: 23
И доволна ли си FYRE,има ли ефект,а странични деиствия?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 143
Този фетбърнър може ли да се пие ако не се тренира и дали ще има резултат ако се приема така?

# 4
  • Мнения: 1 290
Може да не се тренира,но без диета и тренировки,ефектът е нулев или едва забележим,само ще изхабите бърнера  ooooh! Не си заслужава.. Аз го пия като реша да чистя и се получи застой  Peace

Последна редакция: пн, 28 сеп 2009, 15:25 от Tristania

# 5
  • Мнения: 4 678
Този фетбърнър може ли да се пие ако не се тренира и дали ще има резултат ако се приема така?
Може Peace

# 6
  • Мнения: 13
Аз също съм го пил и съм много доволен, успях драстично да си променя визиата и номерата на дънките Simple Smile
Мисля че е един от най-добрите фетбърнери. Даже четох че в Америка е най-продавания.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 143
Благодаря на всички за отговорите, писах и от сайта на фирмата която го продава, от там също ми отговориха че може да се према без тренировки и ще има ефект. Аз ходя един до два пъти седмично на йога, ако това се брои за тренировка и тичам след един три годишен юнак, както е видно от линийката по-долу  Wink
Мисля да го почвам, пък да видим. Само още един въпрос колко дълго се приема и има ли някаква схема за пиене, примерно 1 месец пиеш, 1 почиваш и т.н.
Благодаря на всички предварително  Peace

# 8
  • Мнения: 23
Даите още отзиви за FYRE? newsm78 newsm78 newsm78

# 9
  • Мнения: 13
Благодаря на всички за отговорите, писах и от сайта на фирмата която го продава, от там също ми отговориха че може да се према без тренировки и ще има ефект. Аз ходя един до два пъти седмично на йога, ако това се брои за тренировка и тичам след един три годишен юнак, както е видно от линийката по-долу  Wink
Мисля да го почвам, пък да видим. Само още един въпрос колко дълго се приема и има ли някаква схема за пиене, примерно 1 месец пиеш, 1 почиваш и т.н.
Благодаря на всички предварително  Peace
Схема по-скоро започни с по една капсула сутрин и следобед.
След няколко дни може да увеличиш на 2 капсули на прием. И накрая в последните дни по 3 капсулки.
Горе долу това е, всичко е строго индивидуално, приемай продукта на гладно.

# 10
  • Мнения: 2
А стандартен ли е? Или си има специално за жени и специално за мъже???
Нещо не мога да разбера, защото чета че се взима както от 50кг. жени, така и от 120 кг. мъже.? Confused

# 11
  • Мнения: 13
А стандартен ли е? Или си има специално за жени и специално за мъже???
Нещо не мога да разбера, защото чета че се взима както от 50кг. жени, така и от 120 кг. мъже.? Confused
Да формулата и за двата пола е една и съща Wink
То кг са доста относително нещо, някои на 100кг имат плочки други на 100кг имат само една плочка  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 2
А стандартен ли е? Или си има специално за жени и специално за мъже???
Нещо не мога да разбера, защото чета че се взима както от 50кг. жени, така и от 120 кг. мъже.? Confused
Да формулата и за двата пола е една и съща Wink
То кг са доста относително нещо, някои на 100кг имат плочки други на 100кг имат само една плочка  Rolling Eyes
E, много ти благодаря. Grinning

# 13
  • Мнения: 2
Никъде няма Fyre?! newsm78

# 14

Общи условия

Активация на акаунт