Муковисцидозата начин на живот

  • 36 007
  • 705
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 531
Догодина парите за болнична помощ ще бъдат по-малко, недостигащите и в момента средства за раково болни и пациенти с редки болести се запазват, парите на здравната каса за лекарства се намаляват, а в здравеопазването започват реформи, продиктувани от липсата на средства.
http://www.mediapool.bg/show/?storyid=158008&srcpos=3

С тази статия се чудя да се радвам ли или да се тревожа?  newsm78

# 661
  • Мнения: 531
Айнурче,къде се загуби? Как сте ?
Я ми кажи какво хомеопатично използвате сега по грипните времена, че моя мъж взел напоследък да се заглежда и заслушва за лечение с Хомеопатия.
То де да знам вече, ...
Сподели някоя от твоите тайни в този аспект Rolling Eyes

# 662
  • Мнения: 2 425
Айнурче,къде се загуби? Как сте ?
Я ми кажи какво хомеопатично използвате сега по грипните времена, че моя мъж взел напоследък да се заглежда и заслушва за лечение с Хомеопатия.
То де да знам вече, ...
Сподели някоя от твоите тайни в този аспект Rolling Eyes
Ами и ние боледувахме. Нали знаеш, че щом не пиша, значи има нещо  Confused. Откакто е започнал училище, много често взе да боледува Акан. То разни сиропи, вентолини, метилпреднизалони.... Нямаше оправяне. Вече не изтърпях и го водих при хомеопата. Сега сме на хомеопатични лекарства, зелена енергия и антиоксидант. Вече кърти от няколко дни. Честно ви казвам толкова храчки до сега не бях виждала. Плюе ги. Но се чудя сега едно, как да го пусна на училище в понеделник Tired. Не е ходил от 10 дни.  ooooh! Но пак ще го задържа в къщи, няма да го пусна  Stop, каквото ще да казват в училище.

Ани, как е Илито?
Светле, как е Сашка?
Диде, как е Стефчо?
Ками, ти как си?
Софи, вие как сте?
Прегръщам ви всички  Hug и се моля да ни се разминат тия грипни истории, че като ги слушам по ТВ-то направо настръхвам  Rolling Eyes

# 663
  • Мнения: 531
Оф Айнурче усетих аз,че нещо не е наред при вас.
Ние как да сме, кретаме, кашля от време на време Илианка...ние сме в грипна ваканция и слава богу поне до 5-ти няма да имаме проблема- училище.
По едно време загуби апетит Или, ама и тя се плаши от грипа и се тъпче вече по 5-6 пъти на ден.
И мен много ме плаши този грип, аз от грип така съм си патила,че ...пази боже.

# 664
  • Мнения: 2 425
Вие сте добре, щом са ги пуснали в грипна ваканция. Нашите още не са, дано ги разпуснат и тях  Praynig
Трябва да се пазят много  Rolling Eyes

Шушулинче, ти как си? Пиши нещо, видях те че си на балкона  Grinning

# 665
  • Мнения: 531
Шушулинка я видях с майка си в болницата преди няколко дни, махнали и сливиците милинката, ама тя ще каже като влезе.

# 666
  • Мнения: 2 425
Шушулинка я видях с майка си в болницата преди няколко дни, махнали и сливиците милинката, ама тя ще каже като влезе.
Да, аз това го знам  Confused, затова и я попитах как е  Simple Smile

# 667
  • Мнения: 531
Шушулинка я видях с майка си в болницата преди няколко дни, махнали и сливиците милинката, ама тя ще каже като влезе.
Да, аз това го знам  Confused, затова и я попитах как е  Simple Smile
Ееее,ти пък много знеш  Laughing.

# 668
# 669
  • Мнения: 131
Айнурче,къде се загуби? Как сте ?
Я ми кажи какво хомеопатично използвате сега по грипните времена, че моя мъж взел напоследък да се заглежда и заслушва за лечение с Хомеопатия.
То де да знам вече, ...
Сподели някоя от твоите тайни в този аспект Rolling Eyes
Ами и ние боледувахме. Нали знаеш, че щом не пиша, значи има нещо  Confused. Откакто е започнал училище, много често взе да боледува Акан. То разни сиропи, вентолини, метилпреднизалони.... Нямаше оправяне. Вече не изтърпях и го водих при хомеопата. Сега сме на хомеопатични лекарства, зелена енергия и антиоксидант. Вече кърти от няколко дни. Честно ви казвам толкова храчки до сега не бях виждала. Плюе ги. Но се чудя сега едно, как да го пусна на училище в понеделник Tired. Не е ходил от 10 дни.  ooooh! Но пак ще го задържа в къщи, няма да го пусна  Stop, каквото ще да казват в училище.

Ани, как е Илито?
Светле, как е Сашка?
Диде, как е Стефчо?
Ками, ти как си?
Софи, вие как сте?
Прегръщам ви всички  Hug и се моля да ни се разминат тия грипни истории, че като ги слушам по ТВ-то направо настръхвам  Rolling Eyes
Иние  я кретаме пак сме на антибиотик  кашляме вторник сме на преглед и дано не ни прати на училище

# 670
  • Мнения: 531
Е, аман от болести. Софи даваш ли изопринозим?
Айде лекувайте се и дано не е сериозно,че съм в паника Sick от тези болести.

# 671
  • Мнения: 531
Софи имате ли сняг, гледам новините, май виелици има при вас cold

Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 15:18 от Anetta

# 672
  • Мнения: 29
Вие сте добре, щом са ги пуснали в грипна ваканция. Нашите още не са, дано ги разпуснат и тях  Praynig
Трябва да се пазят много  Rolling Eyes

Шушулинче, ти как си? Пиши нещо, видях те че си на балкона  Grinning

вече съм добре, не ме боли Wink ям си всичко Wink от няколко дни си стоя вкъщи, че и мен взе да ме хваща страх от грипа. ще започвам инхалации пак. Общо взето съм добре засега Simple Smile в момента закусвам една голяма салата от брюкселско зеле   eat   love001 при вас как е Simple Smile

# 673
  • Мнения: 131
Софи имате ли сняг, гледам новините, май виелици има при вас cold
  Сняг валя миналия ден ама не хвана иначе много духа силен вятър и създава чувство за студ, студено е много #Crazy

# 674
  • Мнения: 131
Сега сме на имунобор кидс не знам дали може да давам и изопринозин,а исках да Ви питам той вече май е голям за кидс имунобор кидс.Вече го изпихме има още една капсула за утре и край та се чудя утре какво да му купя имунобор кидс или имунобор

Общи условия

Активация на акаунт