MAРТенски мами 2010, хайде покажете се!

  • 15 096
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 521
А Tink и аз се подготвям за прегледа утре, ще напълня мехура, за да се види по - добре Simple Smile Моля се всичко да е наред!


 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 226
  • София
  • Мнения: 277
Здравейте!

Приятно ми е да се запознаем... На нас ни се пада термин 8ми март... но се съмнявам, че е толкова рано, защото съм почти сигура, че сме заченали по-късно:)

# 227
  • Мнения: 67
Здравейте мамчета!Увеличава се отбора ни,браво!Лека и успешна на всички новодошли!
Успех и на всички,които са на лекар днес,хайде дано да се похвалите с хубави новини следобяд.Чета,че сте писали за гадене newsm78 Аз продължавам да нямам такъв проблем, чувствам се добре.Единствено снощи ми беше трудно да заспя и усещах някакво напрежение, но иначе засега нямам проблеми, дано всички сме така! Успешен ден от мен  Hug

# 228
  • Мнения: 1 313
Antoniya между впрочем, аз гадене особено също нямам. От време на време ми е нещо малко кофти ама чак гадене - не. Според книжките най-често удря след втората седмица закъснение... демек в 7 г.с. май? Е в понеделник ще се разбере (живот и здраве)...   Flutter
 
При мен точно така се получи. В началото нямах никакви проблеми, сега ми се гади на моменти, нищо не ми се яде и ми едно никакво, в понеделник доста зле се чувствах, като слизах от колата на връщане от работа едва пазех равновесие, вечерта и пасатора си изпуснах докато го прибирах... луда работа Rolling Eyes. Сега два дни съм много по-добре, гади ми се по-често, но поне мога да си събера мислите и да координирам движенията си Simple Smile Дано взема последния изпит, защото изобщо не успявам да чета тези дни.

# 229
  • Мнения: 466
Привет и от мен   bouquet Да вметна само по въпроса , дали трябва да е пълен или празен пикочния мехур  Laughing Тъй като на толкова ранен етап от бременността прегледа е с вагинален ехограф, мехура трява да е празен . Когато отидох на преглед в 6 г.с при първата ми бременност , първо ме накараха да отида до тоалетна...

# 230
  • Мнения: 521
Здравей KetiK, добре дошла при нас.     bouquet

Арлина, да доживеем с бебче до 7-ма седмица, пък нека ми се гади. Голям кеф ще ми е!  #Crazy  Joy

Zlobi благодаря много за инфото, че аз както не мога да ходя в обществени тоалетни...  ooooh!

# 231
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравейте момичета прегледа мина добре-видяхме плоден сак-5-6г.с-15.7м,лекарката каза за сега всичко е наред,след около 7-10дни ще дойдеш за сърдечна дейност,гледа ме с вагинален видеозон,после през корема искаше,но почти нищо не се видя,защото каза тя мехура е празен,значи може би за видеозона през корема мехура трябва да е пълен,иначе с вагиналния много ясно се виждаше.Даде ми един лист със снимка и някакви писания в едната графа пише термин 3.03 в другата 10.03.
Добре дошли на новите попълнения.

# 232
  • Мнения: 989
Здравейте, момичета!   bouquet
Искам и аз да се присъдиня към мартенската групичка  Grinning  Бях на преглед в понеделник и видяхме плодния сак, другата сряда ще ходя пак за ембрион и сърчице.
За протокола: това ми е втора бременност, но първата беше извънматочна, за съжаление. Борим се за това бебче от 3  години и сега направо не смея да се зарадвам, като че ли още не мога да повярвам, че това се случва на мен. Очакван термин 05.03.2010г.

# 233
  • Мнения: 361
Здравейте мами!!!

Аз още няма да се записвам,защото не съм сигурна,но ще ви следя.
Закъснява ми вече с 3 дни(последният ми цикъл беше на 8.06),но тестовете са отрицателни(3 на брой).Този път за първи път имах и зацапване по време на овулацията,а на предишният ден пред зацапването,правихме секс.Усещам тежест в корема,кръвното ми е ниско,но нищо друго.Сега седя и чакам да минат още 2-3 дни и пак ще правя тест.Стискайте ми палци и дано не се побъркам до тогава.Има ли някой около моята дата на МЦ с положителен тест?

Успех на всички които вече са видяли 2-те чертички.Предстои най-хубавото в живота Heart Eyes

# 234
  • Мнения: 521
Здравейте момичета прегледа мина добре-видяхме плоден сак-5-6г.с-15.7м,лекарката каза за сега всичко е наред

anik79 много се радвам, че всичко е наред при теб!  Hug

Scarlet_  дано и при теб всичко да бъде наред !  fingerscrossed

Сега сме ние наред с hiki_miki утре  Praynig

# 235
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ще стискам силно палци,всичко да е наред.

# 236
  • Мнения: 521
Мисля това с двата термина, отговаря на другото което писа "видяхме плоден сак-5-6г.с-15.7м" - демек 7 дена плюс минус, май?  newsm78

# 237
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Да сега виждам,че под снимката от видеозона има 2 графи:
Първа-GW-indicated-6г.с,термин-03.03
Втора-GW-paramemeter-5g.s-термин-10.03-15,7м
Това е което пише има и други полета но са празни.

# 238
  • Мнения: 67
Здравейте мами!!!

Аз още няма да се записвам,защото не съм сигурна,но ще ви следя.
Закъснява ми вече с 3 дни(последният ми цикъл беше на 8.06),но тестовете са отрицателни(3 на брой).Този път за първи път имах и зацапване по време на овулацията,а на предишният ден пред зацапването,правихме секс.Усещам тежест в корема,кръвното ми е ниско,но нищо друго.Сега седя и чакам да минат още 2-3 дни и пак ще правя тест.Стискайте ми палци и дано не се побъркам до тогава.Има ли някой около моята дата на МЦ с положителен тест?

Успех на всички които вече са видяли 2-те чертички.Предстои най-хубавото в живота Heart Eyes
Стискаме палци, разбира се, дано се усмихне и на теб щастието. Мммм, моят последен цикъл беше на 5.06, мисля че това са три дни закъснение, но съм с положителни тестове още от преди закъснението. В момента според калкулаторите съм в 4 г.с. и 6 дни. Желая ти успех!

# 239
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Според мен зависи на кой колко му е дълъг цикъла,аз например съм с къс цикъл около 22-25 дни.последна менструация 27.05 тест направих на 25.06-положителен,по моите изчисления 5дни закъснение,но ако кажеш на някои без да знае че съм с къс цикъл,ще каже че няма закъснение.

Общи условия

Активация на акаунт