Ябълка за безплодието - тема за надеждата, любовта и..още нещо

  • 68 566
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
на мен също вече не ми прави впечатление коланчето. надявам се да помогне на всички и да увеличим списъка в скоро време.   Praynig вяра и кураж момичета. Hug

# 16
  • Мнения: 453
и какво сега  ooooh! аз като не мога да го нося и не свикнах с него,  няма да мога да се числя към вас , а ?  newsm78
Много си ви обичкам и няма да ви оставя Simple Smile Коланчето си ми е до главата, под леглото, ама много се омърля, бе милички .. даже веднъж го бях загубила и после чак у нас видях, че го няма .. така се паникьосах, хукнах като луда да го търся, обиколих квартала и накрая го намерих да лежи на земята. Кой знае колко хора го бяха нагазили, ама си го взех - прах, го прах го с вода, ама пак е бая мърлявко ... аз си изядох ябълката, вярата си я нося. Мисля, че може да си ме държите още при вас  Hug Пък ако и моето чудо дай Боже се случи, да ме включите в списъка, че коланчето, но най-вече вярата са ми донесли желаното !
 Така и ще бъде !   bouquet

# 17
  • Мнения: 844
и аз не си свалям коланчето  , срастна се с мене ... Свалих го само 2 пъти (понеже сега правихме ин витро ) единият път на пункцията и като се свестих веднага се завързах и вторият път за трансфера, пак за малко , ама нямаше как...
Вярвам ,че Богородица е с нас !  Hug

# 18
  • Мнения: 2 926
garga  Heart Eyes
Естествено, че те държим при нас Simple Smile
Просто се опитах да кажа, че след като са ни го дали, трябва да се носи.
А иначе остава твой избора  Hug

...моето коланче също не е от най-чистите.... Embarassed

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Карамелче, с малко закъснение и аз ти казвам ЧЕСТИТО! preggo Много се радвам, че внесе положителни емоции в нашите редици! п. с. по въпроса с коланчето искам да ви кажа, че на мен попадията ми разказа, че тя е щяла да загуби първото си дете в четвъртия месец, тогава е сложила коланчето и то и е помогнало да задържи бебето. По време на втората си бременност го е носила през цялото време и раждането и е минало невероятно леко!

# 20
  • Мнения: 609
честито на успелите момичета

# 21
  • Мнения: 7 201
Здравейте в темата на Надеждата и от мен!
Нека списъчето все повече се увеличава. Praynig Praynig
И тук да кажа,честито Карамелче!Лека и щастлива бременност!  bouquet
Късмет на всички борещи се да сбъднат мечтата. Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 22
  • Мнения: 291
Eх, че хубава и позитивна темичка. Благодаря Хера. Имаме вече две момичета от списъка, скоро ще стане много дълъг. Аз също свикнах с коланчето, само когато съм в банята си го махам, даже останах с него и на инсеминацията. Успехи, дружки Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 732
Хера,благодаря за хубавата темичка Hug,на забременелите момичета,честито,а на всички останали много късмет и успех,вярвам ,че чудото ще се случи на всяка от нас и скоро ще станем мами. babydust7 babydust7 babydust7

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Какво е това коланче  newsm78

# 25
# 26
  • Мнения: 314
Момичета много ме радва темичката  Party и аз се записвам.Мисля скоро да отида и аз да си взема колан4е и ябълка.Толкова ме зареди вашата вяра и надежда,вие сте страхотни  Hug.Надявам се скоро всички ние да гушкаме нашите сладки и пухкави бебенца  baby_neutral Praynig
И честито на момичетата в списъка   bouquet.

# 27
  • Мнения: 2 401
Много се радвам, че открих тази тема, честито на момичетата, които са забременели с помоща на коланчетата, ако имам възможност и аз бих  отишла да си взема такова коланче.
В тази връзка да споделя с вас, че миналата седмица ходих до манастира "Св. Мина" до София, там има чудотворна икона на светеца, която помага на жени, които искат да забременеят!
Успех на всички момичета! Hug

# 28
  • Мнения: 314
Звездичка! аз знам същото за манастира "Св. Мина"до София и след повече от 2г. бебе-правене го посетихме,без изобщо и да подозирам,че вече съм била бременна/за съжаление направих спонтанен аборт/.Но случайно или не за мен си беше истинско чудо.
А знам и за още едно място което е известно с чудодейните си способности това е в с. Златолист "Св. Стойна Преподобна".Моя приятелка води кумата си там и се оказа,че след месец и двете бяха бременни,родиха с 1 ден разлика децата си.Приятелката ми имаше сериозни гинекологични проблеми/големи кисти и няколко операции/,пиеше анти бебе и си беше пропуснала  Peace САМО едно хапче...

# 29
  • Мнения: 291
Много се радвам, че открих тази тема, честито на момичетата, които са забременели с помоща на коланчетата, ако имам възможност и аз бих  отишла да си взема такова коланче.
В тази връзка да споделя с вас, че миналата седмица ходих до манастира "Св. Мина" до София, там има чудотворна икона на светеца, която помага на жени, които искат да забременеят!
Успех на всички момичета! Hug
Здравейте!
Аз също прочетох за този манастир и след последното ни инсе отидохме там, свещеника даже ни прочете молитва. Сега чакам!

Общи условия

Активация на акаунт